Şimdi Ara

BARIŞ AYHAN YAYINLARI-KAREKÖK BENZERLİĞİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
13
Favori
26.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hmm anladım sen çok zekisin evet bunu nasıl fark edemedim . Bu yaziyi okuyan tüm arkadaşlara söylüyorum arkadaşın yazılarını bir daha okuyun lütfen çok zeki biri değil mi gerçekten çok zeki Bravo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temmuza gerek yok sen bana şu anki netlerini söylesene ya da bir deneme sonucunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papuayenigine1 -- 6 Ocak 2018; 1:20:5 >
  • guzel guzel :D R yapilmiş , baslik degistirilmis , aciklama eklenmis :D eger yaptigin aciklamadaki gibi dusunuyorsan bundan sonra boyle bir olayla karsilastiginda anasina babasina aglayip sikayet eden bebeler gibi kosup dh de "YOOK ARTİK BARİS AYHAN !! YOK ARTİK" diye konu acip hater kitlenin dikkatini cekecegine , git dogru insanlara dogru sorulari sor kardesim ki sorunu cozebilesin , hani sorguluyosun dusunuyosun ya , susmuyosun olaylara karsi konusuyorsun :D :D dogru kisilere konus , susmak bos konusmaktan daha iyidir .

not : bir de bana cok agir kufur/hakaret edenlerin hepsi tek tek butun yorumlarini silmiş :Asd:ASD bak kufur ediyosunuz ban yiyceksiniz dedigimde "" edersek ederim , sana mi sorucam , ban yemek cok mu umrumda saniyosun yeni hesap acip gelirim ahahah ban yemeyi umursadigimi saniyor yaa istedigim kufuru ederim ehehe "" diyordular :D hepsi kuzu kuzu silmis yorumlari , bunlar klavye delikanlisi bile degil , sahte klavye delikanlisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cafcafzee -- 6 Ocak 2018; 9:15:38 >
  • Konuya bak

• hocam bu iyi birşey değilmi başka kaynaklardan soru taramamız yerine adam hepsini bir kaynakta topluyor tabi soruları çalmasının hak verilecek bir yanı yok insan biraz şıkları felan değiştirir bence barış hocanın yazdıklarını çok övüyor bunu yazdığı zamanı hatırlıyorum felan diyor :) :)
  • Ulan ben de behzat hocanın yaptığı açıklamaya adam haklı yazmıştım. Benzer soru var diye düşünmüştüm, tüm kaynaklarda benzer sorular oluyor zaten. Ama burda bildiğin benzer değil aynı sorular var. Eğer önce karakök bastıysa bu soruları ki öyledir karakök kaç yıldır aynı, telif davası falan açar herhalde. Burda suçlu behzat hoca da olmayabilir tüm soruları o yazmıyordur, alt ekipten alıyordur onlar da direk çakmıştır soruları karakökten belki. Sonu olarak bi rezalet var ortada.
  • Ulan bu behzatın Allah bir dışında dediği birşeye inanmam.3 lafından 2si yalana 1i şüpheli.para hırsı nasıl gözünü bürüdüyse.Bak karekök reyize en kral kitapları 30 tlden satıyor.Bu hem çalıyor hem 200 tl ye satıyor.Ulan behzat umarım kulakların çınlıyordur.
  • abdullah199 A kullanıcısına yanıt
    Alt ekip diye birşey yok ba ve br başka kimse yok.kaf3 bitmek üzere tüm videoları izledim.kendi de öyle söylüyor.Haa yine yalan söyleyise (büyük ihtimalle) bilemem.Alt ekibi de karekök kitaplarını scanleyen stajyerlerdir.
  • nolmuş la burada
  • Birine hırsız ithamından önce iyi araştırma yapmak gerekir.

Kim soruyu önce basmıştır, bu önemlidir.
    Belki soruyu önce basan soruyu başka bir firmaya satmıştır (bu mümkündür.).
    Belki de her iki firma birden, tek bi soru üretcisinden soru alıyordur.
  • İnsan en azından sayılarla oynar şıkların yerini değiştirir. Bide ne diyor barış hoca sizin için bir soru yazmak için günlerce uğraşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Birine hırsız ithamından önce iyi araştırma yapmak gerekir.

Kim soruyu önce basmıştır, bu önemlidir.
    Belki soruyu önce basan soruyu başka bir firmaya satmıştır (bu mümkündür.).
    Belki de her iki firma birden, tek bi soru üretcisinden soru alıyordur.

Soruyu bir yerden alıyorlarsa Barış Hoca yazmış olmuyor. Kendinle çelişmiyor musun?

• Belki ikiside farkli bir kaynaktan aldi

• Endemikten tut Kampüse Kampüsten tut Fem’e Fem’den tutun Karekök’e Çok benzer soru var.İşin ahlakı boyutu,dini ve etik boyutu tartışılır.Haklı ya da haksız demek şahsi görüşlerdir.Ben şunu söyleyeceğim ama soru havuzu çok geniş o yüzden çözülürse iyi olur ama kalite sorular simetrilerde de var

• Havyarlı Dolma kullanıcısına yanıt
    hocam behzattan limiti bitirdim kareköke geçtim yemin ederim çok benziyor tıpatıp aynısı
  • Şaşırtmadı
  • Gluteusumunlaterali G kullanıcısına yanıt
    tamam da bu benzer değil ki tıpatıp aynısı
  • Barış hocanız çok güzel çalmış arkadaşlar..Alemlerde soruları biz hazırlıyoruz dersiniz ne olacak ki :D
  • Kareköke mail atın bunu avukatları ilgilenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öğğreenci -- 6 Ocak 2018; 19:14:43 >
  • Hazir konusu gelmişken burdada yazayım

SAKIN KAREKOK TYT YKS TÜRKÇE KONU ANLATIM ALMAYIN SORU HATALARI ILE DOLU !!!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.