Şimdi Ara

Barhonda Plaza ( Kırmızı Sıvı, Pompa Ve Işıklandırma ) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
6
Favori
58.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok iyi olmuş..tamamdır şimdi:)eline sağlık hocam..

neden pompaya diş açtınız?ölçüler mi farklıydı sebebini anlamadım..

ayrıca böyle bir tahlıye vanası da bana lazım..tek dokunmayla sıvının tamamen tahlıyesi cok iyi ya..
  • diş açma sebebim kullandığım hortumdan kaynaklanıyor
    ince hortum olduğu için pompanın kendi çıkışına uymazdı
    bana göre rekorlu hali daha sağlıklı ve kullanışlı
  • ha tamamdır o zaman..
  • Azmin elinden birşey kurtulmaz... diye bir söz vardır, artık bundan sonra Barhonda nın elinden birşey kurtulmaz... diye değiştirmek gerekecek.Güle güle kullan dostum..
    Vanayı koyduğun yere baktım , bence doğru bir yer değil bu vanayı açınca sadece radyatöre giden hortumdaki sıvı boşalır ,radyatör+ rezervuar+ sistemdeki sıvı boşalmaz. cebri (zorla- hava üfleyerek)olarak boşaltırım diyeceksin ama çok zor olur bence rezevuarın altında ki çıkışa, yani pompa girişine bağlasan daha doğru olurdu, burası aynı zamanda sistemin en alt kotu.. ne dersin..sıvının en çok olduğu yer rezervuar ,o otomatik boşalır radyatör ise ancak hava vererek,veya yatırarak boşalacaktır zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 28 Şubat 2011; 11:48:20 >
  • İyi günlerde kullan kardeş iyi olmuş.
  • teşekkür ederim abi
    tahliye konusuna gelince ilk başta bende öyle yapıcaktım ( pompanın girişine takıcaktım ) ama bu şekilde bir deneme yapayım dedim
    bağlantıları yaptım sıvıyı doldurdum çalıştırdım sorun yok gayet güzel
    sonra vanayı tahliye yönüne çevirdim saniyeler içerisinde haznedeki sıvıyı tahliye etti ( haznenin üstündeki tıpayı açtım tabiki )
    belki haznenin dolum tıpasından hava aldığı için sorun olmadı diyebilirmiyiz ?
  • @St.Anger *

teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda1

teşekkür ederim abi
    tahliye konusuna gelince ilk başta bende öyle yapıcaktım ( pompanın girişine takıcaktım ) ama bu şekilde bir deneme yapayım dedim
    bağlantıları yaptım sıvıyı doldurdum çalıştırdım sorun yok gayet güzel
    sonra vanayı tahliye yönüne çevirdim saniyeler içerisinde haznedeki sıvıyı tahliye etti ( haznenin üstündeki tıpayı açtım tabiki )
    belki haznenin dolum tıpasından hava aldığı için sorun olmadı diyebilirmiyiz ?

pompa ile tahliye edersen olur tabii. ama rizikosu en ufak bir dikkatsizlikte pompanın susuz kalarak bozulmasıdır dikkat derim..kolay gelsin..
  • tamam abi sağolasın
  • 11 sayfayıda okudum valla ben yoruldum helal olsun acaba ne kadara mâl oldu bu proje bu arada hayrını görün.
  • teşekkür ederim
    devamlı uğraşmaktan masrafları bir araya getiremedim
  • hocam valla helal olsun baya uğraştın ama emeğine değer bi kasa yaptın
  • @Byabsnn
    teşekkür ederim hocam
    dediğiniz gibi tadı bir başka
  • Çok güzel bir çalışma olmuş güle güle kullanın
  • @sagittarius
    teşekkür ederim hocam sağolun
  • abi sen şaheser yaratmışsın yaa.tebriklerler çok başarılı bi çalışma olmuş.
  • @KAAN AKAR
    teşekkür ederim
  • MOD ile ugrasacagina gel bir ara birşeyler içelim...
    Yüzünü gören cennetlik.
    ihbar edeceğim seni en sonunda gören yada duyanların haber vermesi rica olunur diye.

En son nezaman görüştüğümüzü hatırlıyormusun.

akalım bir ara...

Yeni projelerini bekliyoruz.
    IRAK ta da meşur oldun bu arada

• görüşelim tabi

yeni projelerimde sende varsın.....plexiden saç yapıcam sana
  • Büyük Emek Sabır ve gerçkten şaheser bir ürün olmuş.
    Ellerinize SAğlık mod yapacak arakadaşalrada çok güzel örenek düşüncelerde çıkıyor arada Eğiticide olmuş.
    Tebrikler

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.