Şimdi Ara

Bar İsmi Öneriler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
80
Cevap
0
Favori
27.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SHARP_SHOOTER

zıBAR

bu yazıldı ya barlı isimleri düşünmüyoruz . . .
  • bar fusion

fuzyonun anlamı TIKLA

sölenişi güsel

manasıda fena diil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korncu21 -- 24 Temmuz 2005, 21:58:39 >
  • elde iki fusionu tuttum
  • baba gül sokakta olca için cix kesim gelecektir al sana isim: cixx hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 24 Temmuz 2005, 22:01:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: peshhmerge

glass prison nassı? ya da erotomania, hell's kitchen, victoria's secret, metropolis, octavarium, silent man, işte benim favorim: solitary shell

anladık progressive'sin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Arthur -- 24 Temmuz 2005, 22:03:19 >
  • cigs olduklarına bakma sen onların ya onlar hepsi cips memur cocukları ama cigs takılıolar paso imitasyon cigerlerine gircez ozlerine donecekler :)
  • baba bilmem mi ben onların ne oldunu.kızlar özellikle sanki trilyoner cocuğu gib.benim kastım cix takılanlar yani olduuundan fazla görünmeye çalışanlar
  • quote:

glass prison nassı? ya da erotomania, hell's kitchen, victoria's secret, metropolis, octavarium, silent man, işte benim favorim: solitary shell

Şimdi metropolis dedin ama part 1 mi 2 mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

baba bilmem mi ben onların ne oldunu.kızlar özellikle sanki trilyoner cocuğu gib.benim kastım cix takılanlar yani olduuundan fazla görünmeye çalışanlar

ya alsancakta "bi yerde" oturup akşamına "bios" a kacan tipleri cevirmek amac :)
  • part 1 favorim
  • quote:

part 1 favorim

Bi dakka bi dakka isim cıktı şimdi Part-1

guzel isim on mekan ayağı . . .

Sizce ?
    Kamuoyuna soralım yinede . . .

• quote:

Orjinalden alıntı: hollywood

quote:

baba bilmem mi ben onların ne oldunu.kızlar özellikle sanki trilyoner cocuğu gib.benim kastım cix takılanlar yani olduuundan fazla görünmeye çalışanlar

ya alsancakta "bi yerde" oturup akşamına "bios" a kacan tipleri cevirmek amac :)

allam bana bios demeyin nası bi mekandır yaw hiç sevmiorum bögggh ıyy midem bulanıoo walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: korncu21

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=alternatif+bar+isimleri

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=esprituel+bar+isimleri
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=icinde+bar+gecen+bar+isimleri

bunlara bi bak derim

spaceBAR güsel mesala

ya o kadar guzel isimler cıktı ki şimdi space bar da hoş . . .

• biosa rakip olmak istiyorsunuz?? mekanınız nasıl bi yer (büyüklük,mimari falan..)? anlaştığınız gruplar hangileri? yeni ruhsat nasıl aldınız? hayatım alsancakta geçiyor benim isimden başka sorulcak bişi warsa sor..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hollywood

quote:

allam bana bios demeyin nası bi mekandır yaw hiç sevmiorum bögggh ıyy midem bulanıoo walla

bayos :)) sen rappersin galiba o zaman sevmezsin dogal yani , peki o mekanda nasıl djlik yapacaksın . . .

• Zıkkımın dibi bar....
  • Walk About ya? olabirmi? Nazdrovya da olabilir :)
  • abi sen nasıl bi isim istiyon, gevurca mı yerli mi, kısa uzun fark eder mi, tek kelime mi çift kelime mi, biraz daha daralt alanımızı xara nası araba markası ama idare etçen
  • O değil de barbar,zıbar haricinde bir allahın kulu Türkçe isim önermemiş.

Ben önereyim
    UYDU BAR
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.