Şimdi Ara

Bankalar makas araligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce dolar almadım fakat bugün baktığım zaman tüm bankalar alım satım aralığı çok fazla 5.20den alıp 5.60. Y yada 5.70den satıyor bunu neden yapıyorlar veya yaptığı belli saatler veya günlerimi var bana açıklarmisiniz vede en uygun doları nereden almalıyım teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haftasonu piyasa kapalı olduğunda ve haftaiçinde ise 8 veya 9-17:30 veya 18:00 aralığı dışında makas oranları açık olur. (Tfx ve Kuveyt Türk bankasında 24 saat işlem yapılabiliyor) Mesai saatlerinde en uygun makas ise Türkiye Finansın Tfx uygulamasında oluyor. Eğer diğer bankalardan alım yapacaksanız mutlaka piyasa açık iken ve mesai saatleri içerisinde alım yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: civilengineer23

Haftasonu piyasa kapalı olduğunda ve haftaiçinde ise 8 veya 9-17:30 veya 18:00 aralığı dışında makas oranları açık olur. (Tfx ve Kuveyt Türk bankasında 24 saat işlem yapılabiliyor) Mesai saatlerinde en uygun makas ise Türkiye Finansın Tfx uygulamasında oluyor. Eğer diğer bankalardan alım yapacaksanız mutlaka piyasa açık iken ve mesai saatleri içerisinde alım yapabilirsiniz.
    Türkiye finans dan hesabım yada üyeliğim yok genede ordan dolar alabilme şansım varmidir

• Ne yazık ki hesap açtırıp tfx’i de aktif hale getirtmeniz lazım. Bu tüm bankalar için geçerli.

• quote:

Ne yazık ki hesap açtırıp tfx’i de aktif hale getirtmeniz lazım. Bu tüm bankalar için geçerli.
    Peki bankanın vezne kısmına gidip dolar alabiliyormuuuz gene bende ziraat be yapikredi banka kartım var birisi maaş kartim

• Öncelikle tl ve usd hesabı açarlar ve dolarınızı verirler bunu hangi bankaya giderseniz yapabilirsiniz fakat veznelerde makas daha fazladır en uygun makas aralıkları internet ve cep şubelerdedir.

• quote:

Öncelikle tl ve usd hesabı açarlar ve dolarınızı verirler bunu hangi bankaya giderseniz yapabilirsiniz fakat veznelerde makas daha fazladır en uygun makas aralıkları internet ve cep şubelerdedir.
    Anladım teşekkür ederim fakat ben İnternet bankaciligindan dolar almak istemiyorum hafta içi mesai saatlerinde bankadan gidip dolar alsam makas gene cokmu olur değerli vaktinizi bana ayırdınız için teşekkür ederim

• Mesai saatleri dışındaki gibi olmaz ama internet bankacılığına göre farklı olabilir bu her bankaya göre değişmektedir alım yapacağınız bankanın şubesinden veya internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.