Şimdi Ara

Banka İle İcralığım(Detay İçerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 sene önce garanti bankasından 10.000 Tl kredi çekip borcu borçla kapatmak gibi bir hata yaptım.4 ay önce işten çıkarıldım ve şuan işsizim.Biriken borcumu ödeyemediğim için banka ile icralık oldum ve pazartesi günü mevcut ikametime icra memurları şle gelineceği söylendi.Pazartesiye kdr 4000 tl ödemem isteniyor ve geri kalanına taksit yapılacağı söylendi.Şimdi kafamdaki deli sorular şunlar.Ev kira ve kontrat benim üzerime değil.Evdeki eşyalar benim üzerime değil.Evde sadece 128 ekran plazma tv var benim değerli olarak gördüğüm.Her eşyadan bir tane var.Hacze gelen memur evden birşey götürebilir mi?Konuda tecrübesi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.Eşyaların benim olmadığını kanıtlayan faturalar da var

• televizyonu alır, lap topu alır, çekmecedeki 2 tane çeyrek altını alır
  • 3300 TL'nin altındaki borçlarınız için başlatılmış icra takibi varsa TUKAD olarak yardımcı olmaya hazırız.www.tukad.org sitesinden detaylı bilgi alabilir 0212 571 10 66 veya 0535 390 15 32 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. TÜKETİCİNİN KORUNMASI VE AYDINLATILMASI DERNEĞİ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.