Şimdi Ara

Banka Havalesi -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mintonia -- 13 Mayıs 2018; 18:14:32 >

• guncel
  • Çekim işlemlerini ATM üzerinden sizin hesabınıza gönderdiklerinde sorun olmaz.
  • Sakın imajdan oynamayın benim 50tlme bile çöktüler.

Havale yaptım para yok.

Yok bankadan dekon gönderin hesap hareketleri gönderin.

Hepsini yaptım olmaz banka direk onlara mail atacakmış.

Verdikleri adrese mail attırdım bankaya.

Sonra bankadan paranın hangi atmden saat kaçta hangi semtten çekildiğini öğrenmememi istediler. Onuda öğrendim.

Saat 17de sonuçlanacak dediler. Saat 17de tekrar sordum paranın kendileri tarafındam çekilmesiğini söylediler.

Ben biraz üsteleyince üyeliğimi iptal ettiler. Sakınn arkadaşalar benim 50tlme bile göz diktiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmajbet piyasadaki en sağlam 2.sitedir daha 2 gün önce 300 tl çektim 1 saat te hesaptaydı

• Benim 50tlmi hiç ettiler. Bende birkaç sefer yatırmıştım sıkıntı yoktu ama dün gitti para. Uyarayım

• quote:

Orijinalden alıntı: ali.7734

Benim 50tlmi hiç ettiler. Bende birkaç sefer yatırmıştım sıkıntı yoktu ama dün gitti para. Uyarayım
    grandbetting ve betmoon'u öneririm sıkıntı yok hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D4C817FA

Çekim işlemlerini ATM üzerinden sizin hesabınıza gönderdiklerinde sorun olmaz.
    Nasıl olmuyor bana adam yalovadan atm den atıyor. Ben samsundan 15 dk sonra çekim yapıyorum millet bu şekilde takibe düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metamfetamin Elması

Nasıl olmuyor bana adam yalovadan atm den atıyor. Ben samsundan 15 dk sonra çekim yapıyorum millet bu şekilde takibe düşüyor.

Alıntıları Göster
    Bu zamana kadar atmden gönderilerde sorun yaşayan duymadım. Sonuçta amcan, halan vs hesabına atmden para yatırabilir. Asıl sorun şahıs üstünden havale gelmesi. Bunlar devamlı aynı hesapla para gönderdikleri için bi sonra takibe alınıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.