Şimdi Ara

Bane vs Captain America (H2H)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisindede kalkan silah vs yok. H2H kapışmada kim alır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 28 Mayıs 2018; 14:32:17 >

• Şahsen cap derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Sebep ?
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Şu bane batmanin düşmanı olan değil mi ? Ayrıca cap fiziksel olarak insan ırkının son seviyesinde diye biliyoruz

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Evet o. Batman'i çrlerde yenmişliği var. Cap metahuman ama bane'ninde pek aşşağı kalır yanı yok.
  • Kalkanlı Captain , kalkansız Bane .

• Ama bane metahuman değil daha çabuk yorulabilir ve captain kadar hızlımı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 28 Mayıs 2018; 15:52:24 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Post Crisis Bane'yi referans alarak konuşuyorum Post Crisis Batman'den daha güçlüydü fiziksel olarak .

Batman de bir insanın gelip gelebileceği en son seviyelerden birisi ..

Captain'den kalkanını çıkarsak yenebilir bence .

• Arkadaşlar etmeyin eylemeyin ömrünüzü boşa harcıyorsunuz boş muhabbetler bunlar. Başka şeyler yapın kendinizi geliştirin ne bileyim herşeyi yapın ama bu kadar saçma sohbet olamaz lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav kardeşim bizim ülkemiz böyle işte biz ona çocukça buna çocukça

Çizgi roman ne çocukmusunuz denildiği için gelişemiyoruz

Tabi bu en basit örnek yabancılar bişeyler yapıyor herkes onu destekliyor bizdekiler yapınca ya çocukça oluyor ya salakların yapacağı bir iş oluyor yabancılarda 58 yaşındaki Ada'm süperkahraman çizgi romanı okur bizde 15 yaşındaki çocuk çizgi romana çocukça der

Yabancılar bu yüzden daha fazla gelişiyor bir şey yapılınca destekliyorlar bizde tam tersi

Yabancıların forumları var bizimki gibi çizgi romanlarla ilgili vs ler ile ilgili konuşuyolar adamlara 6k 10k yorum geliyo kimsede boş muhabbetler salak salak muhabbetler Zaman kaybı felan demiyor neyse bizim ülkemiz ne yapacan

• Tabi bu söylediğim en basit örnek çizgi Roman okumadığımız içinmi gelişemiyoruz dersin felan

Söylemek istediğim bizde kimse bir işi desteklemiyor

Bi çocuk gider teknolojik bi alet geliştirir engelliler için (hatırlayamadım şimdi ne geliştirdiğini ve hangi engel için geliştirdiğini) birisinde organik hoşaf yapmış gidiyorlar organik hoşafı seçiyorlar diğer teknolojik aleti geliştiren çocuğuda Amerika kapıyor

Çünkü Amerika daha iyi imkan sağlıyor daha çok önem veriyor bizde bilim insanı sayısı bir elin parmağını geçmez ülkede her kez kendini geliştirecek işler muhabbetler yapıyor bir biz boş muhabbet yapıyoruz belki hobimiz bu bizim kime ne bende futbolu saçma buluyorum hiç oynamamda sevmemde ne o öyle herkes bi topun peşinden koşup kaleye atmaya çalışıyor. Attın diyelim. Eee ne geçti eline kendinimi geliştirdin ? Ülkeye bi katkı mı sağladın ne yaptın ? Hepiniz çok iyi işler çok iyi şeyler yapıyorsunuz bi bizim süper Kahraman'ları karşılaştırmamız saçma. Ülkeye bak kim iyi bir iş yapıyoki bizim ülkede iyi iş yapanı başka ülkeler kapıyor çünkü bizde çocukça yada saçma sapan bişey oluyor.

Çok güzel gelişiyoruz Allah nazarlardan saklasın Maşallah...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Şu bane batmanin düşmanı olan değil mi ? Ayrıca cap fiziksel olarak insan ırkının son seviyesinde diye biliyoruz
    Cap anca kafasını alır. Çizgi romandaki Cap'ten bahsediyosak Bane H2H'de rahat alır. Bane korkunç bi fiziksel güce sahip, aynı zamanda dahi derecesinde bir zekâya sahip. Batman'in belini kırmışlığı var, bundan büyük feat olmaz.

Bane vs Captain America (H2H)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 30 Mayıs 2018; 20:50:32 >
  • Hayır kardeşim yanlış biliyosun tabikide Ghost rider

• Hocam yalnız cap fiziksel olarak son seviyede bane nasıl daha güçlü olucak açıklayabilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hocam yalnız cap fiziksel olarak son seviyede bane nasıl daha güçlü olucak açıklayabilirmisiniz
    Cap normal/ süpergücü olmayan insanların arasında fiziksel olarak son seviyede, yani olimpiyat sporcuları gibi. MCU'daki Cap çizgiromanlardakinin yanında Allah gibi kalıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Odin

Hayır kardeşim yanlış biliyosun tabikide Ghost rider
    Pardon kardeşim ghost rider yazıyodum yanlış bastım bane yazdım
  • Arada banada oluyo hocam mesela Ghost Rider ca supermanı alır yazacağıma ca Superman Ghost rideri alır yazıyorum takma kafana

Oruç bazen şaşırtıyor insanı

• Anladım hocam

• Hocam forumun komedileri

1- since

2- gr

• Çok insafsızlığın varya sizin kadar kötü insanlar yok milletin geçmişini bilmeyip yorumlar yapıyorsunuz şimdi size geçmişlerini anlatıyorum

Since2002 adlı arkadaş küçükken kaza geçiriyor bu kaza sonucu beyin nakli gerekiyor ama buna uygun beyin bulamıyorlar yerine muz koyuyorlar ve muzun üstünde Superman deseni var bu yüzdende Superman fanboyluğu ortaya çıkıyor

Ghost Rider ise biraz farklı doğum sırasında çocuğun öldüğünü düşünüyorlar çünkü nefes almıyor ilk doğuduğunda ve rüyasında Ghost rideri görüyo diyoki beni kimse alamaz ben oaa dan sonra en güçlüsüyüm diyor. Ve Ghost Rider onu bu forumda bizi kanser etmesi için ruhunu almıyor

Artık öğrendiniz dalga geçmeye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son_of_Odin -- 30 Mayıs 2018; 22:3:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.