Şimdi Ara

BANA YARDIM EDİN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana yardım edin.Kendi ismimi googlede öylesine arattığımda karşıma benim ve okuldaki öğrencilerin isimlerinin olduğu siteler var Talha bayrakçı imam hatip Ortaokulu diye sitelerin isimleri değişik girdiğimdede zaten virüs uyarısı fln veriyor neden bizim isimlerimiz başkalarında ve bilgilerimiz yazıyor birisi yardım etsin lütfen bilgilerinden de tedirginim.

BANA YARDIM EDİN.

BANA YARDIM EDİN.

BANA YARDIM EDİN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sizle bir alakası yok bunun endişelenmeyin bir sorun yok size özel bir şey de değil.

• Teşekkür ederim yardımınız için.Peki isimlerimizi nereden bulup neden böyle siteler açıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durumda, kişisel verilerinizi korumak için yapabileceğiniz bazı adımlar şunlardır:

1. İnternet tarayıcınızda güvenliği arttırmak için güvenilir bir antivirüs programı kullanın.
    2. Kişisel bilgilerinizi internette paylaşırken dikkatli olun. Özellikle sosyal medya hesaplarınızda, kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan kaçının.
    3. İnternet sitelerindeki kişisel bilgilerinizi kontrol edin. Bu bilgilerinizi silmek veya düzenlemek için site yöneticileriyle iletişime geçebilirsiniz.
    4. Kişisel verilerinizi korumak için Türkiye'deki veri koruma yasalarını araştırın ve bu yasalara uygun davranın.
    5. Eğer kişisel bilgilerinizin başka bir kişi veya kurum tarafından kötüye kullanıldığını düşünüyorsanız, hemen bir avukata başvurun ve yasal yollara başvurun.

Sonuç olarak, kişisel verilerinizi korumak için dikkatli olmanız ve gerekli önlemleri almanız önemlidir. Bu şekilde, internet üzerindeki kişisel verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.