Şimdi Ara

Bana yardım edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben biseyi anlamiyorum, ogretmenler atanamiyoruz diye sikayet ediyor haklilar kendi capinda, ama doguya atanan da hemen sikayete basliyor. Hemen evlilik vs tezgahi yapip sark gorevini bile tamamlamadan buyuksehire kapagi atmaya calisiyor.

Simdi Turkiyenin en ucra kosesindeki cocuklarin okumaya hakki yok mu? Sizin gibi insanlar yuzunden doguya yatirim yapilmiyor diye adimiz cikiyor PKK bile bunu kullaniyor.

Ogretmen olmayi kafaya koyduysan heryerde calisabilirsin. Devlet yine fazla insafli sark gorevi 5 yilsa 5 yil 4 se 4 1 gun bile az kalamazsin ben olsam basta.

Evlilik su bu vs ile katakulli yapip kacamazsin dogudan. O cocuklar ne olacak?

Lafim sana degil genele senin sebebin farkli olabilir bilemem.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    doğuya atanma gibi bir ihtimali düşünmeyeler de öğretmenlik okunmasın bir zahmet
  • C01aY kullanıcısına yanıt
    yalnız antep güzel şehir hocam köye de arabayla git gel yap
  • arabayla geliş gidiş yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işinizi ağlamaklı yaptığınız söylemişsiniz ama görevli olduğunuz okulda çocuklarla uğraşıyorsunuz çocukları seven birisi olarak çocuklara vakit geçirmek güzeldir hele ki ilk orta.. yerinizde olsam mesleğiniz ve öğrencileriniz için sorunlara alternatif çözümler bulmaya çalışırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowne

işinizi ağlamaklı yaptığınız söylemişsiniz ama görevli olduğunuz okulda çocuklarla uğraşıyorsunuz çocukları seven birisi olarak çocuklara vakit geçirmek güzeldir hele ki ilk orta.. yerinizde olsam mesleğiniz ve öğrencileriniz için sorunlara alternatif çözümler bulmaya çalışırdım

ne çektiğimi bir ben bilirim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.