Şimdi Ara

Bana Tablet Bulalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptop'ım bozuldu, zaten genelde film dizi izlemek için kullanıyordum, bir de usb ve hdmi girişi için. ucuz yollu ama kaliteli tablet alsam işlerimi görür mü?
    tabletin bilgisayardan boyutu dışında bariz farkları neler?

http://www.teknosa.com/urunler/125045365/asus-z170c-1b029a-zenpad-7-atom-x3-c32001gb8gband5

http://www.teknosa.com/urunler/125044299/dell-venue-7-8-gb-tablet

http://www.teknosa.com/urunler/125044809/lenovo-a7-30-7-3g-tablet

mesela şunlardan biri işimi rahat rahat görmez mi? sizin tavsiyeleriniz neler?

• Windows 8 işletim sistemli tabletlerin laptoplardan farkı yok. Yine aynı Windows'u kullanıyorsun. Ram, depolama, işlemci, ekran kartı gibi konularda biraz eksik kalıyorlar ancak bu cihazlarla zaten amaç pc oyunlaro oynamak değil internet, video, sosyal medya gibi günlük işleri halletmek.

Android ve ios işletim sistemleri ise takdir edersiniz ki bir Windows değil. Ancak 300-350 lira civarına büyük markaların değil de casper, hometech, reeder vs. gibi yerli markaların ürünlerini bulabilirsiniz. Forumdada bu ürünleri kullanan pek çok kişi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinden getirebilirsiniz ben bugün 240 tl ye 2gb ram li on. Numara bi tablet aldım bi bakın banggood a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada lazım internet dizi film müzik az birazda online oyun için karar veremedim

• Ben polypad i8 sipaeis ettim ayni durumdayiz pc bozuldu benm de. Hbde 199 tlydi fakat bitmis. Piranha 8001, hometech ultra 8w, reeder w7ic (teknosa 189 tl 7 inc. ) bakblrsn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trivela67 -- 29 Eylül 2015; 14:03:55 >
  • Teclast x98 Pro.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Windows 8 işletim sistemli tabletlerin laptoplardan farkı yok. Yine aynı Windows'u kullanıyorsun. Ram, depolama, işlemci, ekran kartı gibi konularda biraz eksik kalıyorlar ancak bu cihazlarla zaten amaç pc oyunlaro oynamak değil internet, video, sosyal medya gibi günlük işleri halletmek.

Android ve ios işletim sistemleri ise takdir edersiniz ki bir Windows değil. Ancak 300-350 lira civarına büyük markaların değil de casper, hometech, reeder vs. gibi yerli markaların ürünlerini bulabilirsiniz. Forumdada bu ürünleri kullanan pek çok kişi var.

casper, hometech, reeder bunlar yerli mi üstat gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknsnmzgs5434

Çinden getirebilirsiniz ben bugün 240 tl ye 2gb ram li on. Numara bi tablet aldım bi bakın banggood a

Link var mı. Gümrük vergisi falan ödediniz mi? Tablet markası falan nedir.
  • Arkadaslar elimde acer w700 i5 islemcili 4gb ramli 128 gb ssd li windows tablet var bluettoth klavyeli(ozel dizayn)ayrica dock ida veriyorum ciziksiz tertemiz 1100 tl azda olsa pazarlik var

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

quote:

Orijinalden alıntı: frknsnmzgs5434

Çinden getirebilirsiniz ben bugün 240 tl ye 2gb ram li on. Numara bi tablet aldım bi bakın banggood a

Link var mı. Gümrük vergisi falan ödediniz mi? Tablet markası falan nedir.

Banggood u türk forumlarında aratın önce gerekli bilgiye sahip olun
    Sonra üyelik açın chuwi tabletleri yurtdışındaki bize göre hem uygun hem en iyi tabletlerdir vi8 ve hi8 modelleri mevcut hi8 daha iyidir fakat gümrüğe takılma ihtimali daha yüksektir zate. Takılsada 60 tl ceza ödüyonuz toplam 320-30 gibi bişe ortaya çıkıyo yani tr de 350 liraya böyle bi tableti imkansız bulamazsınız
    Fakat ürünler yaklaşık 30 güniçinde ulaşıyo

• 1. En başta verdiğiniz 3 seçenekte tercih Lenovo olmalı.
    2. Reeder ve Casper yerli firmadır. Ürünler Çin den gelir. Bir hafta içinde aldığım iki adet Reeder ' in ikisi de arızalı çıkınca bu markaya bir daha elimi sürmedim. Size de reeder dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Reder'i geri verip Casper T8W aldım 5 ay kullandım. 349 TL ye almıştım Win 8'li güzel bir cihaz. Ancak şu an 449 TL lik fiyatı fazla

3. F/P olarak en iyi cihaz PolyPad i8 pro.
    199 TL lik fiyatı ile tam faydalanabileceğiniz bir cihaz olduğunu düşünüyorum .

4. Şu an Exper E2D 130 kullanıyorum. EksenBilgisayar'da (129 dolar) 450 TL
    Kampanyalı ürün. Çok hızlı, gelişmiş, hem
    menülerde hem internette gayet akıcı, donma kasma yok. (Tek kötü yanı bazen hızlı çalışan gam sesi )
    11.6" ekran
    2 GB ram
    64 gb SSD
    Ayrılabilen klavye var.

5. Hometech de son zamanlarda popüler olan cihazdır incelemeni tavsiye ederim.

6. Son olarak 99 $ lık hp Slate var sana tavsiye edeceğim.

• X98 pro isteyen olursa satılık var
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=110900609&fromMobile=yes

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.