Şimdi Ara

bana hero online uyelık alana knight'de 55 lwl asas wercemm!!! duyrulurr!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: I_Was_Back_Fros

nedıyonuz olum post yapmak ıcın gelmeın yardım edın ytr...

Sorunun ne söylede yardım edelim. ( Ama birazcık düzgün yaz anlamıyorum. )
  • arenal adam kodan gelme nasıl bı tabır kullanmasını ıstıyonkı ben koyu buyuzden bıraktım ıste netı olan her çocuk abısı yaştakı adamlarla nasıl konusuyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalperes86 -- 9 Haziran 2007; 17:19:01 >
  • la ben bı kere 18 yasındayım yardım ıstıyorum hero dan uyelık alabılırmısınızz dıeee !!! msn nem ! huseyin_gur_@hot.....
  • Ya saLlıo ko daki Charının ss ini atsana bi DH ye selamlar diye.
  • laa niye dalga geçiyonuz çocukla
    ama bu gergin ortamı sevdim
  • Bu ne şimdi
  • [link=http://resim.donanimhaber.com/m_13740744/mpage_1/key_//tm.htm#13740744][c imzası bu adamın
  • quote:

Orjinalden alıntı: SelimTeklif

[link=http://resim.donanimhaber.com/m_13740744/mpage_1/key_//tm.htm#13740744][c imzası bu adamın

Her gelen kulübün imzasını alıo ne iş
  • ulann bırakın dalga gecmeıdee ben frm dan bırıne werdım sıfreyıı gerekk kalmadıı sızee oda bana heroo sıfresıı aldıı !! sımdıı bırakın bu ıslerrıı..
  • bak cocukum adam gıbı konus burdfakılerın hepsı senden kac yas buyuk ısın olunca ıyı ısın olmayınca kotu mu oluyosun sakatmısın sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: I_Was_Back_Fros

ulann bırakın dalga gecmeıdee ben frm dan bırıne werdım sıfreyıı gerekk kalmadıı sızee oda bana heroo sıfresıı aldıı !! sımdıı bırakın bu ıslerrıı..

18 yasinda olmana ragmen bu forumdaki bir cok insandan 4,5 yas kucuksun oyuzden adam akilli efendi gibi konus eger beceremiyosan git baska forumda kendi yasitlarinla senin gibi konusan insanlarla takil.
  • yuru be kım tutar senı
  • byler yardım edeceqsenız konsuun !! lutennn.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.