Şimdi Ara

Balın bilmediğiniz faydası: Trendyol'da 25 TL indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
5
Favori
11.824
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 kilosu 100 kira idi o amcayı unutmadık 1 değil 2 değil .... tam 5 kilo
  • sahin1001 S kullanıcısına yanıt

Sizin söylediğiniz cam bali balkovan ise kampanya dışı yaziyor, bilgilerde. Fisi gonderdiniz de kabul edildi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GK Kara Murat kullanıcısına yanıt
    Benim balda kabul etmedi balkovan olduğu için. Başka ürün alabilirsiniz aynı kodla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin1001 -- 25 Nisan 2021; 12:29:57 >
  • sahin1001 S kullanıcısına yanıt

bilgilendirme icin teşekkürler

• Bu bal nasildir arkadaslar? kuponla fiyat dahada dusuyor

Balın bilmediğiniz faydası: Trendyol'da 25 TL indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Bu bal nasildir arkadaslar? kuponla fiyat dahada dusuyor

Balkovan olduğu için Trendyol 25 TL cüzdan kodu kampanyasından yararlanamazsın. Düz Balparmak alman lazım.

• 150/30 ve 200/50 kuponlari ile birlestirip almayi dusunuyorum. Bal iyimidir ?

• Arkadaslar aktiflesip cuzdana eklenen kuponların alt limiti ne kadar ve bugun eklesem kac gunluk kullanma süresi var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 28 Nisan 2021; 11:2:33 >
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    Cüzdan ödemesinde alt limit yok, kullanım süreside yok biliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngzsnl57

Cüzdan ödemesinde alt limit yok, kullanım süreside yok biliyorum.

Teşekkürler hocam ben kupon zannediyordum direkt bakiye olarak tanımlanıyormus.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

150/30 ve 200/50 kuponlari ile birlestirip almayi dusunuyorum. Bal iyimidir ?

Hocam tat olarak güzel. Pişman olmazsınız. İndirim kodlarınızı da düşününce uygun fiyata güzel bi bal alacaksın. karantinada 20 gün evdeyiz vücüdun dinç durması için bal lazım. şekerli markasız bi bal yerine balparmağı güvenle öneririm

• balparmak özel seçim çiçek , binboğa keven kekik , anavarza keven kekik..

hem güvenilir hem lezzetli, en azindan düzgün markalar.
  • "Trendyol'da 25 TL indirim", balın bilinmeyen faydası değildir, güzel kardeşim. :=)

• Yaklaşık 2 kiloluk aldım. Kargo geldi uygulamadan başvurdum onay bekliyorum

Balın tadını beğendim. Klasik bal işte. Sahurda yiyom tok tutuyo. Ama çok abartmayın susuzluktan akşama kadar diliniz dışarda gezersiniz Balın bilmediğiniz faydası: Trendyol'da 25 TL indirim 

• dark1508 D kullanıcısına yanıt
    30 nisan sonn değil miydi?

Ben amazondan kuponla tam 75 küsurluk sipariş verdim 27 nisan da ,hala gelmedi 5 mayıs oldu.bir de prime ,nasıl iş bu prime a 1 haftayı geçen geç teslimat?

Ondan sonra verdiğim başka sipariş geldi,bu gelmedi
    Ayrıca tek seferde 2 ürün almıştım toplam 75 tl nin az üstü ,dengesiz amazon ayrı ayrı kesmiş fatura,mh ile yazıştım,böyle efendim ayrı ayrı 2 faturanız var diyor,saçmalık dedim,aynı anda 2 ürün siparişi tek seferde yapmışım ona da ayrı fatura kestiği için trendyol 25 çekini de alamamış oldum,
    Şimdi bu kadar geç teslimata tepki olarak ne yapmam lazım?
    Mağduriyetimin telafisi için öneri beklerim bilenlerden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1-2 kilo civarı bal alıcam. Geçen söylediğim balparmaklar iyidi. Şu sıralar marketler kapalı diye onlineda baya kampanya görüyom. gözüne güzel bi fırsat kestiren var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: deprofundisclamavi

30 nisan sonn değil miydi?

Ben amazondan kuponla tam 75 küsurluk sipariş verdim 27 nisan da ,hala gelmedi 5 mayıs oldu.bir de prime ,nasıl iş bu prime a 1 haftayı geçen geç teslimat?

Ondan sonra verdiğim başka sipariş geldi,bu gelmedi
    Ayrıca tek seferde 2 ürün almıştım toplam 75 tl nin az üstü ,dengesiz amazon ayrı ayrı kesmiş fatura,mh ile yazıştım,böyle efendim ayrı ayrı 2 faturanız var diyor,saçmalık dedim,aynı anda 2 ürün siparişi tek seferde yapmışım ona da ayrı fatura kestiği için trendyol 25 çekini de alamamış oldum,
    Şimdi bu kadar geç teslimata tepki olarak ne yapmam lazım?
    Mağduriyetimin telafisi için öneri beklerim bilenlerden.

Mayısa girmeden başvuruyu hallettim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet.Akif

1-2 kilo civarı bal alıcam. Geçen söylediğim balparmaklar iyidi. Şu sıralar marketler kapalı diye onlineda baya kampanya görüyom. gözüne güzel bi fırsat kestiren var mı

Akakçeden bakıyorum da şu an 850 gram süzme çiçek yayla ova balı en ucuz migros ve trendyolda 50 lira. trendyolda kuponunuz varsa en uygun ordan alırsınız.

İstegelsinde 59 tl. daha önce istegelsin kullanmadıysanız ilk siparişte 150 tl üzerine 30 tl indirim var 3 tane alırsanız kampanyadan yararlanırsınız.

veya

Amazonda 100 tl üzerinde 30 tl indirim kodu var. özel seçim 850 gram versiyonu 70 lira. iki tane alsanız 110 liraya denk gelir. özel seçimin tadı daha güzel diyolar

https://www.amazon.com.tr/BALPARMAK-Y%C3%9CKSEK-YAYLA-SE%C3%87%C4%B0M-%C3%87%C4%B0%C3%87EK/

• Bal parmak yapar tabi kampanya arıcıdan topluyor balı tenekesi 500 liraya alıyor kaça satıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.