Şimdi Ara

*** BALIKESİRSPOR*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
5
Favori
10.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu hafta pazar günü maç sanırım. gidicem maça bu hafta. yendik mi lideriz
  • Süper Lig de Galatasaray SÜper Finalde 6 maç, şampiyonun belirleneceği son maç Kadıköyde,
    2.Ligde BAL-KESim son 6 maç, şampiyonun belirleneceği son maç Bozüyükspor ile deplasmanda.
    Bu heyecana kalp dayanır mı?
  • Bu haftasonu bizim için çok güzel geçti. Gaziosmanpaşa başkanının maç öncesi A2 açıklaması bence gereksiz idi...Balıkesir cephesi motivasyonu bozuyor derken Urfa cephesi GOP Balıkesire yatacak diye düşündü. Bundan dolayı da maç iddaa programından çıktı ki 2.10 luk güzelim Balkes oranı hibe oldu :)

Sonuçta GOP'u 3-1 ile geçtik. Beklentimiz de gerçekteşti ve Urfa Bozüyük'e takıldı. Gazete manşeti gibi 1-1 'lerini yediler diyebiliriz. Şu an her ne kadar ikinci sırada olsakta grubun gizli lideri gibiyiz.
    Son maçlara bakıldığında Urfaya nazaran daha kolay maçlarımız var. Evimideki Tokat, Of ve Bugsaş maçlarından inşallah fire vermeyiz beni korkutan Pendik deplasmanı. Son maç Bozüyük deplasmanı son noktanın koyulacağı maç olur. Tabii ki bu söyledilerim kağıt üzerinde geçerli. Sahaya çıkarsın mücadele edersin öyle kazanırsın.

Bu arada daha önce devre arası gelen oyuncuların katkı sağlayacağından şüphe duymuştum ama özellikle Salih Sefercik ve Hüseyin Kar beni yanılttılar. İkisi de gerçekten çok iyi oyuncular. Ligin sonunda inşallah ipi göğüsleyen takım biz oluruz. Zira şehir bunca sene bu başarıya aç...Bayraklar şehrin çarşılarında dalgalanmaya başladı bile...

• Son 3 maçı kazandığımızda şampiyonluğumuz kesin. son hafta urfa maç yapmıyor galiba. şampiyonluk şansımız elimizde. 3 Maç kazan efsane ol Balkes ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Son 3 maçı kazandığımızda şampiyonluğumuz kesin. son hafta urfa maç yapmıyor galiba. şampiyonluk şansımız elimizde. 3 Maç kazan efsane ol Balkes ^^

bence çok iyi niyetlisin Şampiyonluk için 9 puan bence çok az.Tüm maçlarımızı kazanmak zorundayız.

BALIKESİRSPOR - TOKATSPOR
    KONYA T.ŞEKERSPOR - BALIKESİRSPOR
    BALIKESİRSPOR - OFSPOR
    PENDİKSPOR - BALIKESİRSPOR
    BALIKESİRSPOR - BUGSAŞ SPOR
    BOZÜYÜKSPOR - BALIKESİRSPOR

Ş.URFASPOR - TURGUTLUSPOR
    TEPECİKSPOR A - Ş.URFASPOR
    BAY
    Ş.URFASPOR - ÇORUMSPOR
    İSKENDERUN D.Ç - Ş.URFASPOR
    Ş.URFASPOR - KOCAELİSPOR

Ş.Urfa nın maçları daha kolay gibi, belki Turgutlu zorlayabilir ama o da kendi sahalarında oynanacak.Bir de İSkenderun belki Play-Off için oynarsa zorlar, geri kalan maçları kolay kolay kaybetmez Ş.Urfa.
    Bizim ise son 2 maçımız çok zorlu geçecek özellikle son maçımız sahasında hiç kaybetmeyen Bozüyük ile.
    Valla ne bilim işte biz ne kadar hesap yapsakda maç sahada kazanılıyor.Bekleyip göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: recaist

quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Son 3 maçı kazandığımızda şampiyonluğumuz kesin. son hafta urfa maç yapmıyor galiba. şampiyonluk şansımız elimizde. 3 Maç kazan efsane ol Balkes ^^

bence çok iyi niyetlisin Şampiyonluk için 9 puan bence çok az.Tüm maçlarımızı kazanmak zorundayız.

BALIKESİRSPOR - TOKATSPOR
    KONYA T.ŞEKERSPOR - BALIKESİRSPOR
    BALIKESİRSPOR - OFSPOR
    PENDİKSPOR - BALIKESİRSPOR
    BALIKESİRSPOR - BUGSAŞ SPOR
    BOZÜYÜKSPOR - BALIKESİRSPOR

Ş.URFASPOR - TURGUTLUSPOR
    TEPECİKSPOR A - Ş.URFASPOR
    BAY
    Ş.URFASPOR - ÇORUMSPOR
    İSKENDERUN D.Ç - Ş.URFASPOR
    Ş.URFASPOR - KOCAELİSPOR

Ş.Urfa nın maçları daha kolay gibi, belki Turgutlu zorlayabilir ama o da kendi sahalarında oynanacak.Bir de İSkenderun belki Play-Off için oynarsa zorlar, geri kalan maçları kolay kolay kaybetmez Ş.Urfa.
    Bizim ise son 2 maçımız çok zorlu geçecek özellikle son maçımız sahasında hiç kaybetmeyen Bozüyük ile.
    Valla ne bilim işte biz ne kadar hesap yapsakda maç sahada kazanılıyor.Bekleyip göreceğiz.

yok hohocam ben fikstüre yanlış bakmısım :) 3 maç kaldı gördüm. o zaman tam destek devam :)

• Şimdi maçtan geldim. Sırılsıklam oldum ama değdi 3-0 net skor...

Şampiyonluğa az kaldı...
  • SON 5 MAÇ ARKADAŞLAR.

HAYDİ BALKESSS
  • Bu hafta Konya Şeker deplasmanında Salih Sefercik ve Caner Arıcı sarı kart cezalısı...Özellikle Salihe çıkan sarı kart çok saçma bir karardı. Bu hafta da galiba Reis ve Çoşkun kart sınırında inşallah sorun olmaz...

Kaldı 5 maç...
  • Konyaşeker-Balkes maçını KON tv den izleyebilirsiniz.
  • 2. dakika gol Çoşkun Yılmazzzzzzzzzzzz.
    Kral coştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: recaist

2. dakika gol Çoşkun Yılmazzzzzzzzzzzz.
    Kral coştu

adım adım bank asya ya ;) bide urfa puan kaybetse iyice moral olur :) gerçi biz kendi göbeğimizi kendimiz kesiyoruz da
  • ilk yarı 1-1 tamamlandı.Valla bu sahada galip gelirsek büyük bir başarı olur.O ne biçim saha öyle saha tarla diye ekmezsin, adamlar maç oynatıyor
  • hadi geçmiş olsun 2-1 mağlup durumdayız, dakika 73
  • Balıkesir yanlış yoldasın

Kupon yatıyor la
  • 2-1 yenildik
  • Ula 1461 Bandırma'yı, Of da bizi yeniyo işe bak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.