Şimdi Ara

Balgamlı Öksürük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. 4 Gün önce bademciğim şişti. Ne yutkunabiliyordum ne yemek yiyebiliyordum. Antibiyotik kullandım. Şişme biraz indi fakat buseferde aşırı balgam oluştu bogazımda. Ne yaparsam yapayım atamıyorum balgamı. Dün gece zorladim epey 3 4 kere istifra ettim bide. Çıkarsam bile yarım saat sonra tekrar birikiyor. Öksürmekten ciğerlerim parçalandı. Ne yapmam lazım allah belasını versin böyle hastalığın

• doktora git acile direk arkadaşım biz ne bilelim bu konularda gelip buraya konu açıyorsunuz doktora gitmeye üşeniyorsunuz.
    Allah korusun ciddi birşey olabilir. zaman kaybı durumu daha da kötüye götürür. enfeksiyon, virüs, bakteri vs. olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MakineMühendisiyim

doktora git acile direk arkadaşım biz ne bilelim bu konularda gelip buraya konu açıyorsunuz doktora gitmeye üşeniyorsunuz.
    Allah korusun ciddi birşey olabilir. zaman kaybı durumu daha da kötüye götürür. enfeksiyon, virüs, bakteri vs. olabilir

Hocam doktora gitmeyi sevmiyorum.Akdeniz ateşi (fmf) hastasıyım. Ateşim tavan yapınca giderim sadece acile. Mevsim geçişlerinde sürekli bu hastalığa yakalanıyorum. Sabah abime bal ve limon aldırdım. Karabiber evde vardı. Karıştırdım yedim.Kesti öksürüğü biraz ama başım çok ağrıyor 4 gündür işe gidemedim ders calışamadım.1 ay sonra vizeler var çabuk iyileşmek istiyorum o yüzden. Doktorda antibiyotik yazıp gonderecek zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

quote:

Orijinalden alıntı: MakineMühendisiyim

doktora git acile direk arkadaşım biz ne bilelim bu konularda gelip buraya konu açıyorsunuz doktora gitmeye üşeniyorsunuz.

Hocam doktora gitmeyi sevmiyorum.Akdeniz ateşi (fmf) hastasıyım. Ateşim tavan yapınca giderim sadece acile. Mevsim geçişlerinde sürekli bu hastalığa yakalanıyorum. Sabah abime bal ve limon aldırdım. Karabiber evde vardı. Karıştırdım yedim.Kesti öksürüğü biraz ama başım çok ağrıyor 4 gündür işe gidemedim ders calışamadım.1 ay sonra vizeler var çabuk iyileşmek istiyorum o yüzden. Doktorda antibiyotik yazıp gonderecek zaten.

Muconex 600 mg granül içeren saşe yani toz adamı müthiş öksürtür . Ama için tertemiz olur benden söylemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• balın içine karabiber dök karıştır ve ye. (%100 onaylı . )
    eğer yınede geçmezse küçük havlunun üzerine sabun sür . bastırarak sabun sür. bunu göğsüne koy.

bu ikisi kesınlıkle gecırıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.