Şimdi Ara

Bakırköy'e Nasıl Gidilir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
112.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

quote:

Orjinalden alıntı: eddie

quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

quote:

Orjinalden alıntı: eddie

Kadıköyden fena bıktım ya. Lise öncesi dersane, üniversite öncesi dersane, liseden sonra hergün neredeyse, ilkokul zamanında da öyleydi biraz. Anadoluda yaşamak daha mantıklı tabi dediğin gibi. Ama ben hızlı yaşamayı seviyorum neyse ki. Ama Anadoluda da bazı yerler düşünmedim değil. Mesela Kozyatağı, Erenköy, Ataşehir vs.

Olmadı paran olucak Nişantaşında evin olacak. Yok yahu, paradan da öte birşeyler lazım gibi.

nişantaşında yaşanmaz, geç orayı da paran olursa asıl yer etilerdir, istanbulda üstüne yer tanımam, tabi çok pahalı, aslında ne yap ne et etilere yetecek kadar para kazan, hareket mi istiyorsun akşam atla 330 cabrio bmw ne in bebek e sonra çık etiler e takıl oralarda

Param oldu da Nişantaşından ev almayıp Etilerden aldım, üstüne canım sıkılınca 330 Cabrio BMW me atladım, tur attım?

Güzelmiş açıkcası.

330 cabrio alma da 320 al, ufak detaylara takılıyorsun ama

Tabi canım, kusura bakma arada böyle "ufak" detaylara takılıveriyorum.

• hiç metrobüsle falan uğraşma.
    kadıköyden veya bostancıdan deniz otobüsüne bin 15 dk sonra bakırköydesin
  • Şirinevlerde metrobüsten in, üst geçitten geç karşıya gelen bakırköy otobüsüne bin.

Ömürde inersen üstgeçitin dibinden minübüs kalkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kentaur

hiç metrobüsle falan uğraşma.
    kadıköyden veya bostancıdan deniz otobüsüne bin 15 dk sonra bakırköydesin

+1
  • deniz yolunu kullanmanı tavsiye ederim.Eğer metrobüsle gelirsen incirli(ömür) durağında ineceksin.Üst geçitten ömür plazanın önüne geçeceksin.Durakta oldugunda tam karşında kervan alışveriş merkezi olacak.o duraktan 71T,72T,94,94A,85 otobüslerinden herhangi birine binebilirsin
  • mesajım bulunsun. bu arada konu hort.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beatlescandir -- 10 Nisan 2011; 20:09:25 >
  • Bende birşey diyeyim o zaman.Delir (anlayana)
  • Kadıköy'den deniz otobüsü ile Bakırköye gidiş ücreti ne kadar acaba ?
  • bahçelievler durağında inersen çok rahat ulaşırsın. çok fazla bakırköy arabasıda geçer mesafede kısadır.
    durakta inince metroport alışveriş merkezini görürsün. e-5te onun olduğu kısımda değil tam karşısındaki durakta bekleyeceksin otobüsü
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.