Şimdi Ara

Bakım geliyor,rollback olabilir... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: harDeath

quote:

Orjinalden alıntı: DaqqeR

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DaqqeR

quote:

bugla yapilan takilari bulmalari zor olur bence..cunku bugla upgrade eden de var bugsiz $ekilde legal olarak upgrade edende var..

Eskiden silinen biforst itemlerine ne diosun bende cıkartmıstım imir ring felan bugsuz silinmedi ama bugla yapılanlar silindi.. ßu itemlerin id'leri mevcuttur GM'lerde

emin misin?ben butun bifrost itemlari silindi die biliyorm..bnm 1 tane cikardigim favorin ve satin aldigim obur favorin ikiside silindi..

ßen satın aldıklarımı demiorum kendim ölesine kırdırmıstım imir ring dusmustu o gitmedi sadece dier biforst itemleri gitti onlarıda satın almıstık

bnm fragment den cikardigim favorin de silindi ama..sadece satin aldiklarim degil..

ßuqlamı cıkardın normalmi ?? ßen normal cıkarmıstım duruodu..

• start var ancak serverlara tiklayinca failed veriyor..

@Daqqer
    bn bifrost itemlarinin silinmesinin nedeninin fragmentlerin dupelendigi icin oldugunu biliyorm..cikartmak icin bir bug varsa bilmiyorm..bifrosta ztn 2 kez gittim onda da 1 kez fragment du$urmu$tum..adini hatirlamiyorm mavi bir $eydidirek bifrostdan ciktiktan sonra kirdirmi$tim favorin cikmi$ti..bir bug kullanmadan..sonra 1 tane de para ile satin almi$tim..ama bifrost itemlari silindiginde 2side gitmi$ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harDeath -- 9 Temmuz 2007; 6:22:34 >
  • quote:

start var ancak serverlara tiklayinca failed veriyor..

@Daqqer
    bn bifrost itemlarinin silinmesinin nedeninin fragmentlerin dupelendigi icin oldugunu biliyorm..cikartmak icin bir bug varsa bilmiyorm..bifrosta ztn 2 kez gittim onda da 1 kez fragment du$urmu$tum..adini hatirlamiyorm mavi bir $eydidirek bifrostdan ciktiktan sonra kirdirmi$tim favorin cikmi$ti..bir bug kullanmadan..sonra 1 tane de para ile satin almi$tim..ama bifrost itemlari silindiginde 2side gitmi$ti

Hmm.. ßilemicem walla ama su an server geldi ben oyundayım bakın bi giden bisiler varmı!..

• su unuiqe itemler 2 taneyken nasıl basılıyoo ? (meraktan )
  • harbi nasıl basılıyo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugberk94

harbi nasıl basılıyo?

pmden de sormu$sun ama pm almayi engellemi$sin heralde geri pm atamadim..forumda illegal $eylerin payla$imi yasak..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tugberk94

harbi nasıl basılıyo?

pmden de sormu$sun ama pm almayi engellemi$sin heralde geri pm atamadim..forumda illegal $eylerin payla$imi yasak..

nie bole yapıonuz anlamadım peki msn ekleyıp solermsn ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.