Şimdi Ara

Bakarmısınız Önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar ben kız arkadaşımdan çok uzağım şehir dışındayım ona hep güvenirdim kendisi üni okuyor ve dün akşam sınıfından bir erkek arkadaşının arabasına binmiş ve arabanın içinde 2 erkek daha varmış ve beni yurda bıraktılar dedi bunu duyunca çok sinirlendim kafayı yedim neden bindin dedim çokmu zor geldi 15 20 dk yürümek diye onunda cevabı şu oldu ne var bunda dedi çok yağmur yağıyordu ben yağmurdan kurtulmaya çalıştığımı düşündüm felan dedi ben iyicene delirdim sanki yaptığı normal birşeymiş gibi bunun ile ilgili şaka yapmıştı asla binmeyeceksin felan demiştim daha önceden hatta söz vermişti ama şimdi sözünü bile tutmadı verdiği sözleri hep unutuyor ayrılalım dedim şuan hala ekli bende ama ayrılmak en iyisi gibi geliyor sizin görüşleriniz nelerdir?

Not:Saçma sapan yorumlar yapmayın kızada hakaret etmeyin sonuçta eski kız arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzizShavershian -- 6 Mayıs 2014; 12:14:03 >

• Faceden mi çikiyodunuz anlamadim
  • sonradan birdaha yapmam binmem o anda unuttum dedi pişman galiba ama benim ona güvenim kalmadı :(
  • böyle saçma sebeplerden ayrılabiliyorsanız yol ver gitsin.

ben kızda bir sorun görmüyorum ayrıca olabilir bu kadar agresif olmayın ya söz verdiyse bilemem ama adam gibi oturun yüz yüze konuşun hala içinizde bi kıpırtı yoksa dediğim gibi yol ver hocam.

ne zamandır beraberdiniz?
  • 6 aydır konuşuyorduk ama sanki yılladır konuşuyormuş gibi ve ben onu çok seviyorum gerçekten onunda beni sevdiğini inanıyorum banada ben kötü birşey yapmadım dedim aldatmaadım dedi ama güvenim vardı hemde kendimden fazla güveniyordum ama artık pekte kalmadı verdiği sözleride unutuyor benim nekadar kıskanç olduğumuda biliyor
  • kadin milleti onlar yapinca normal,biz yapinca anormal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzizShavershian

Merhabalar ben kız arkadaşımdan çok uzağım şehir dışındayım ona hep güvenirdim kendisi üni okuyor ve dün akşam sınıfından bir arkadaşının arabasına binmiş ve arabanın içinde 2 erkek daha varmış ve beni yurda bıraktılar dedi bunu duyunca çok sinirlendim kafayı yedim neden bindin dedim çokmu zor geldi 15 20 dk yürümek diye onunda cevabı şu oldu ne var bunda dedi çok yağmur yağıyordu ben yağmurdan kurtulmaya çalıştığımı düşündüm felan dedi ben iyicene delirdim sanki yaptığı normal birşeymiş gibi bunun ile ilgili şaka yapmıştı asla binmeyeceksin felan demiştim daha önceden hatta söz vermişti ama şimdi sözünü bile tutmadı verdiği sözleri hep unutuyor ayrılalım dedim şuan hala ekli bende ama ayrılmak en iyisi gibi geliyor sizin görüşleriniz nelerdir?

Not:Saçma sapan yorumlar yapmayın kızada hakaret etmeyin sonuçta eski kız arkadaşım

ona hep güvenirdim deme bence eğer böyle bir durumda ayrılmayı düşünüyorsan güvenmiyorsundur. bazı sözleri verirken insanlar her koşulu düşünmüyor mesela o sana söz verirken böyle yağmur çamur gibi zor durumlarda kalabileceği ihtimalini düşünmemiş olabilir. bu onun sözünü tutmadığını göstermez. ha başka konulardaki sözlerini bilemem tabii ama oturup konuşmadan ayrılma kararı almak mantıklı değil bence

• ayrıl kanka o kız sana göre değil
  • e.rusen E kullanıcısına yanıt
    ya dediğim gibi şehir dışındayız ve baya uzağız dün akşam uzun uzun konuştuk bana kalsa affederim ama bu tür konular hafife alıncak bir şey değil ama o bu tür şeyleri normal sanıyor galiba anlamadım gitti bilmiyorum birdaha yapmam felan dedi ama güvenim gitti işte :/
  • quote:

6 aydır konuşuyorduk ama sanki yılladır konuşuyormuş gibi ve ben onu çok seviyorum gerçekten onunda beni sevdiğini inanıyorum banada ben kötü birşey yapmadım dedim aldatmaadım dedi ama güvenim vardı hemde kendimden fazla güveniyordum ama artık pekte kalmadı verdiği sözleride unutuyor benim nekadar kıskanç olduğumuda biliyor

son bir şans ver derim
  • AzizShavershian A kullanıcısına yanıt
    bu tür ciddi konuları konuşurken hep en kötü durumları da göz önünde bulundurarak konuşun. örneğin bundan sonra vereceği sözlerde "ne olursa olsun ......... yapmayacağız" tarzı sözler verin birbirinize. öteki türlü ucu çok açık oluyor çünkü. dediğim gibi olay sadece bundan ibaretse bir şans daha ver. uzun mesafe ilişkileri zordur yıpratır iki taraf da büyük fedakarlıklar yapmalı.
  • Çok uzatmadan ayrıl bence olayda abartılcak bişey yok ama söz vermiş bi kere.Söz tutmamak geçerli bi sebep

ya da bi şans ver fakat malesef devamı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torika -- 6 Mayıs 2014; 10:51:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    olay bundan ibaret sanırım bir şans daha verebilirim ama şimdi o benle konuşmaz eminim şuan benim özür dilememi bekliyordur ama ben dilemem ben haklıyım haksız olsam sevine sevine dilerim bilmiyorum barışırsak yine söz verdirttircem umarım bu seferde bu tür şeyler olmaz
  • şuan bir şans daha verme yönündeyim ama şans verirsem içimde bir korku olacak bilmiyorum ya kafayı yicem birisini gerçekten çok sevdim :/
  • quote:

olay bundan ibaret sanırım bir şans daha verebilirim ama şimdi o benle konuşmaz eminim şuan benim özür dilememi bekliyordur ama ben dilemem ben haklıyım haksız olsam sevine sevine dilerim bilmiyorum barışırsak yine söz verdirttircem umarım bu seferde bu tür şeyler olmaz

niye senden özür beklediğini anlamadım, ağır mı konuştun ki
    Yani baya kızmıştım ama hiç öyle bu yaptığın .. lık felan demedim sen öyle demek istiyorsun ben anladım diyor hayır diyorum ne alakası var ama işte benden özür bekliyor çok kalbimi kırdın sonuçta ben seni aldatmadım kötü birşey yapmadım felan dedi
  • Yorum yazacaktım vazgeçtim. Kekolar basmış konuyu

• AzizShavershian A kullanıcısına yanıt
    Benimde başıma geldi o yüzden direk ayrıl dedim sonra uzayınca sonuçları daha kötü oluyo sende iyi düşün bi daha yapmıcağından eminsen ver tabi

• quote:

Merhabalar ben kız arkadaşımdan çok uzağım şehir dışındayım ona hep güvenirdim kendisi üni okuyor ve dün akşam sınıfından bir arkadaşının arabasına binmiş ve arabanın içinde 2 erkek daha varmış ve beni yurda bıraktılar dedi bunu duyunca çok sinirlendim kafayı yedim neden bindin dedim çokmu zor geldi 15 20 dk yürümek diye onunda cevabı şu oldu ne var bunda dedi çok yağmur yağıyordu ben yağmurdan kurtulmaya çalıştığımı düşündüm felan dedi ben iyicene delirdim sanki yaptığı normal birşeymiş gibi bunun ile ilgili şaka yapmıştı asla binmeyeceksin felan demiştim daha önceden hatta söz vermişti ama şimdi sözünü bile tutmadı verdiği sözleri hep unutuyor ayrılalım dedim şuan hala ekli bende ama ayrılmak en iyisi gibi geliyor sizin görüşleriniz nelerdir?

Sonuçta o arabada bir tane daha kız olduğu müddetce sorun olmaz bu kadar abartmanız çok saçma olmuş her erkeği sevgiliniz için potansiyel bir tehlike olarak düşündüğünüz sürece ve kafa yapınızı değiştirmediğiniz sürece siz bırakın sevgiliyi evlenemessiniz bile bu kadar kıskançlık bence abartılı

• yazdıklarımı iyi okumadınmı 3 erkeğin arasında 1 kız diyorum ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.