Şimdi Ara

bahoz erdal öldürüldü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AA bu kadar hızlı haber yaptıysa bizim istihparatın işi olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aa allah bir dese inanmam.game of thrones de ki lord Beric Dondarrion bu adam kadar ölüp dirilmemiştir.Kabak tadı verdi artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgokhan

Zaten bunca yıldır ne devlet üst düzey pkklı öldürdü nede pkk bir m.v. ye yada bakana saldırı düzenledi. Ben hep arada gizli bir anlaşma olduğunu düşündüm. Eğer Bahozu Işid değilde Tr öldürmüşse demek bu sefer bitecek.

Bizimkiler yapmamış hikaye yani.
  • Bahoz pi.ini biz öldürmedik Esad öldürdü. Bu fırsattan istifade tayyiple esadın kanka olması yakındır.buraya yaziyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Bu operasyonun arkasında Türkiye yok diye üzülmeyin boş yere. Emin olun bu operasyonda bizim parmağımız var. Üst düzey askerlerin söylediği birşey vardır, operasyon yapar veya yaptırırsın.

1.si Kimse benim bu operasyonu Mit'in yardım ile yaptığına ve öldürdüğüne inandırmaz!

Türkiye de son 1 ay da orta doğuda yaptığı anlaşmalar ortada.İsrail,Rusya ve en son Mısır ile ilişkiler normalleşmeye başlamışken bu haberi göz önünde bulundurun ilk etapta..

Bu suikast ile esad'la barış kapıda anlamına gelebilir ve abd den pkk ya çözüm süreci için müthiş bir gözdağı olduğu ap açık ortada dır...

Dengeler yeniden kuruluyor ortada doğuda bize seyretmek düşer.

Ak troller gelmeden yazayım istedim ve ufak bir hatırtlatma!

Reza yakalandıktan sonra dengeler nasıl hızla geliştii bunu kendinize sorun sayın akp liler lütfen

Erdoğan'ı Reza ile korkuttular istediklerini yaptırıyorlar

• Dreatlord kullanıcısına yanıt
    Geberdiği iyi olmuş da. keşke biz dosta güven düşmana korku verseydik.
  • hep bu tur haberler cikiyor. umarim gebermistir. darisi su kandildekilere, kobanidekilere ve baska gun kalmamis gibi ulkenin cumhuriyet bayraminda bunlara gecis iznini verenlerin basina.
  • Insallah doğrudur. Bahcelinin her zaman dediği gibi kandili yerle bir etsek pkk dağılır. Adamlar türkiye den ihanet edenleri kandilde kurdukları mahkemelerde yargiliyorlar raht rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Bu operasyonun arkasında Türkiye yok diye üzülmeyin boş yere. Emin olun bu operasyonda bizim parmağımız var. Üst düzey askerlerin söylediği birşey vardır, operasyon yapar veya yaptırırsın.

1.si Kimse benim bu operasyonu Mit'in yardım ile yaptığına ve öldürdüğüne inandırmaz!

Türkiye de son 1 ay da orta doğuda yaptığı anlaşmalar ortada.İsrail,Rusya ve en son Mısır ile ilişkiler normalleşmeye başlamışken bu haberi göz önünde bulundurun ilk etapta..

Bu suikast ile esad'la barış kapıda anlamına gelebilir ve abd den pkk ya çözüm süreci için müthiş bir gözdağı olduğu ap açık ortada dır...

Reza yakalandıktan sonra dengeler nasıl hızla geliştii bunu kendinize sorun sayın akp liler lütfen

Senin inanıp inanmaman zerre umrumda değil de karşısındakini yaftalamadan önce Akp ile ilişkisi ne diye insan bir bakar sonra laf eder.
    Bu tarz önemli isimler eğer suikast ile ve özellikle de uzun süreli takip ile öldürüldüyse mutlaka bir ilişkisi vardır. Bu illa mit olman zorunda değil ordunun kendi ilişkileri de vardır. O yüzden komutanlar yapar veya yaptırırsın der.

• salak saçma şeyler yazmışsınız ama bu adam zaten 1 yıl önce öldürülmüştü.yeni bir olay değil ama haberi şimdi veriyorlar.psikolojik savaş mantığı.örgüt son zamanların en kötü güblerini yaşıyor.moral olarak sıfıra indirmek için de tozlu raflardan haber indiriliyor

• quote:

quote:

Yaa bu işler o kadar kolay mı sanıyorsunuz siz?

Bahoz erdal'gibi bir çok üst düzey pkk'lı nın yanında bizim elemanlar vardır.
    Mesele Bahoz'u öldürmek değil,yanına sızıp bilgi almak öldürmekten kat ve kat daha faydalıdır.
    Yoksa bahoz ölür mahoz gelir ama onun yerine gecicek kişinin yanına adam sokmak ajanlık yapmak kaç yıl sürer kim bilir dimi?

Her üst düzey pkk'lının içinde bizim ajanlarımız vardır dediğim gibi.

inanmayan gidip kck tutanaklarını okuyabliryada en buyuk kanıt paris suikasti sakina cansız olayına bakablir ömer güney yanlarına kadar sızmıştır

bizimkiler hiçbir zaman öldürmezler bu yuzden.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 9 Temmuz 2016; 21:41:15 >

• Hepsi teker teker geberecek.
  • quote:

quote:

quote:

Yaa bu işler o kadar kolay mı sanıyorsunuz siz?

Bahoz erdal'gibi bir çok üst düzey pkk'lı nın yanında bizim elemanlar vardır.
    Mesele Bahoz'u öldürmek değil,yanına sızıp bilgi almak öldürmekten kat ve kat daha faydalıdır.
    Yoksa bahoz ölür mahoz gelir ama onun yerine gecicek kişinin yanına adam sokmak ajanlık yapmak kaç yıl sürer kim bilir dimi?

Her üst düzey pkk'lının içinde bizim ajanlarımız vardır dediğim gibi.

inanmayan gidip kck tutanaklarını okuyabliryada en buyuk kanıt paris suikasti sakina cansız olayına bakablir ömer güney yanlarına kadar sızmıştır

bizimkiler hiçbir zaman öldürmezler bu yuzden.....

Tamam, komutanlardan ve istihbarat subaylarından daha iyi bilen bir dh'li kardeşimiz daha olayı çözmüş durumda.

• Kraven kullanıcısına yanıt
    Senin gibi kahve duyumları ile bilgi sahibi çomarlar dan biri olmadığım için,çamur atman normal

biraz araştır oku öyle çık gel karşıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux2016

Kim o

suriye kökenli ermeni piçi, terör örgütünün en acımasız iti. Darısı diğerlerinin, Ülke içinde ki küçükten büyüğüne destekçileri ve bütün sempazitanlarının başına.

kim şikayet etti lan bunu forumda ermeni var dikkat edelim
  • Umarın acı çekerek gebermiştir şerefsiz köpek
  • her sene bu terörist öldü haberi yapılıyor. Keşke ölse ama görüntü olmadan ortadoğuda hiç bir şeye inanmamak gerek. hatta bu tür haberleri kendisinin ortaya attırdığını düşünüyorum
  • 2014'te de IŞİD öldürdüğünü idda etmişti, pek zannetmiyorum öldüğünü. PKK'nin kurucuları ve üst düzey yöneticilerinin öldürülmesi baba ülkelerden emir gelmedikçe ya da örgüt içi infaz olmadıkça çok zor. Sakine Cansız misal ya da Aponun hala yaşıyor olması bile buna örnektir.

• Boyoz erdal in gebertilmesinde emegi olanlara tskler. Elbette bu basarinin ardinda hukumetimiz var. Taseron olarak kullandigimiz o bilmem ne tugayina saglam odeme yapilmistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

RTE Rusya dan kellesini istedi, Putin Esad'a talimat verdi, kellesi alındı. Çok abartmayın mevzuyu. Perde arkası daha sonra çıkar.

Kişisel tahminin ne dersen RTE tekrar Esad rejimini tanıyacak, pkk ortadan kalkacak daha demokratik bir Suriye olacak.

Bizimki ile ilgisi yok olsa idi suriyelileri vatandaş yapıcaz diyip durmazdı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.