Şimdi Ara

BAĞ-KUR'A ZAM ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 568 lira ne yav sen koskoca devletsin. ortadogunun ve dunyanin liderisin. Sana en az 1000 lira odemeleri gerekir. ulkenin itibarini bu kadar kucuk miktarlar toplayarak dusurmesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 2 Ocak 2016; 4:29:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

quote:

CHP gelince 200 liraya inecek, sabredin!!!

Asgari ücrete zammı CHP sayesinde yaptın unutma. CHP asgari ücrete zam derken "kaynak nerde kaynaak?" diye soran siz, 2 ay sonra U çekip asgari ücrete zam yaptınız.

CHP iktidar olunca asgari ücret 3000 lira olacak, Bağkur primi 200 tl olacak, az kaldı, sabredin!

Ben ne yazıyorum sen ne yazıyorsun. Buraya tartışmaya geliyorsan adam gibi tartış. CHP'den önce AKP'nin asgari ücret dahil herhangi bir vaadi yoktu. Ne zaman CHP asgari ücreti arttırma vaadinde bulundu önce AKP "kaynak nerdeeee" diye artistlik yaptıktan sonra U çekip kendisi de asgari ücret vaadinde bulundu. Bugün asgari ücret artmışsa bu CHP sayesindedir, bunu kafana sok. Bana partizanlık yapma diyorsun ama sen AKP partizanlığının daniskasını yapıyorsun. Ben CHP'li değilim, PKK partilerine oy vermem. Ben doğrular neyse onu yazarım. %40 zam yapmışsınız gelip buraya saçma sapan konuşma.

AKPden şikayetçisin ya, ben de diyorum ki CHP gelecek, sorunlar bitecek, bunun nesine kızıyon, Eğer CHPyi beğenmiyorsan, sorunları çözecek partiyi yazıp, şu parti gelecek, dertler bitecek diye yaz, partiler çözecek sorunları, dimi ama. O partiye, bu partiyi beğenmiyorsan, şikayet etme, parti kur, çalış, sen kurtar ülkeyi. DİMİ ama!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

CHP gelince 200 liraya inecek, sabredin!!!

Asgari ücrete zammı CHP sayesinde yaptın unutma. CHP asgari ücrete zam derken "kaynak nerde kaynaak?" diye soran siz, 2 ay sonra U çekip asgari ücrete zam yaptınız.

CHP iktidar olunca asgari ücret 3000 lira olacak, Bağkur primi 200 tl olacak, az kaldı, sabredin!

Ben ne yazıyorum sen ne yazıyorsun. Buraya tartışmaya geliyorsan adam gibi tartış. CHP'den önce AKP'nin asgari ücret dahil herhangi bir vaadi yoktu. Ne zaman CHP asgari ücreti arttırma vaadinde bulundu önce AKP "kaynak nerdeeee" diye artistlik yaptıktan sonra U çekip kendisi de asgari ücret vaadinde bulundu. Bugün asgari ücret artmışsa bu CHP sayesindedir, bunu kafana sok. Bana partizanlık yapma diyorsun ama sen AKP partizanlığının daniskasını yapıyorsun. Ben CHP'li değilim, PKK partilerine oy vermem. Ben doğrular neyse onu yazarım. %40 zam yapmışsınız gelip buraya saçma sapan konuşma.

AKPden şikayetçisin ya, ben de diyorum ki CHP gelecek, sorunlar bitecek, bunun nesine kızıyon, Eğer CHPyi beğenmiyorsan, sorunları çözecek partiyi yazıp, şu parti gelecek, dertler bitecek diye yaz, partiler çözecek sorunları, dimi ama. O partiye, bu partiyi beğenmiyorsan, şikayet etme, parti kur, çalış, sen kurtar ülkeyi. DİMİ ama!

Tamam sorunları çözecek partinin CHP olduğunu söyleyip CHP'ye destek oluyorsan sorun yok. Ben ironi yaptığını sandım kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 2 Ocak 2016; 14:37:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %49'luk kesim bundan memnun zaten. Olan bize oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.