Şimdi Ara

Backup Server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaklaşık 130 bilgisayarı olan bir network ü yönetiyorum fakat bir sorunum var.

backup ünitesi almadan bütün kullanıcıların yedeğini ayda bir bazı kullanıcıların yedeğini haftada bir aldırmak istiyorum

şimdilik bir .bat yardımı ve görev zamanlayıcı sayesinde bunu yapıyorum ama bana daha gelişmiş bir sistem gerekiyor çünkü;

.bat dosyasını zamanlanmış görev yönetici çalıştırdığında kullanıcı yedek almasını engelleyebiliyor bunun olmasını istemiyorum.

Bazı yazılımlar bunu yapıyormuş araştırdım biraz ama bulamadım

bana bütün sistemin değil sadece 5-6 dizinin yedeğini alsa yetecek örn,masaüstü belgeler outlook gibi

yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler.

• CA BrightStor ARCserve Backup for Laptops and Desktops programını bir müşteride kullanmıştım.
    Oldukça başarılı.
    Yedekleyeceğin verileri genel olarak da özel olarak da seçebiliyorsun
    incremental backup aldığı için geçmişteki verileri de gerektiğinde restore edebiliyorsun,ayrıca az yer tutuyor
    kullanıcıya backup işlemini durdurma yetkisi vermek de senin elinde .Ama sadece ilk backup uzun sürdüğünden diğer işlemler kullanıcıyı yormuyor.
  • eğer bir domain yapın war ise Acronis True Image Echo Enterprise Server dır senin ilacın ... (tabi birde yeterli disk alanın olmalı)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Langsuyar

eğer bir domain yapın war ise Acronis True Image Echo Enterprise Server dır senin ilacın ... (tabi birde yeterli disk alanın olmalı)

Bize Bişey kalmamış her konuda ben yazıcaktım son yazanlar benim yazdıklarımı yazmış yinede +1
  • Acronis True Image 9.1 Enterprise Server

Acronis True Image Enterprise Server ile sisteminizdeki diskleri yedekleyebilir, yedeklemelerinizi geri alabilir ve tam disk kopyalaması yapabilirsiniz. Acronis True Image Enterprise Server sezgisel bir arayüze sahiptir. Barındırdığı sihirbazları sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan

Acronis True Image Enterprise Server'ın özellikleri;

*Çevrimiçi disk yedekleme oluşturabilme
    *Yedekleme kayıtlarına bakma
    *Otomatik yedekleme planlama
    *Disk yedeği doğrulama aracı
    *Disk sürücüsü kopyalama ve yükseltme
    *Çoğalan disk yedeklemeleri oluşturma
    *Kişisel dosya ve klasörler ya da sistem girişlerini geri alma
    *Güvenlik bölgesi(Diskinde yedeklenen dosyaları saklayamayacak kullanıcılar için)
    *Başlangıç kurtarma yöneticisi
    *Tüm boyutlardaki sabit diskler için destek
    *Geri almadan sonra sistem dosyalarını denetleme
    *Şifre koruması
    *Kullanıcı tanımlı sıkıştırma düzeyleri
    *Tüm düzeylerdeki IDE ve SCSI RAID denetim desteği
    *Bölüm tipini, dosya sistemini değiştirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temelakan -- 25 Eylül 2008; 0:28:37 >

• Acronis True Image 9.1 Enterprise Server üstüne tanımam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.