Şimdi Ara

Bacak kıllarını makasla almak.Yardım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
46.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖzeDönükZeka

quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

quote:

Makineyle al bende alıyorum kalınlaşma falan olmuyor.

Ne kadar süredir alıyorsun acaba ?

Kişiden kişiye değişir ama 2-3 ayda bir alıyorum ben iyi oluyor.

Hayır yani demek istediğim bir artma ya da kalınlaşma olmuyor diyince ne kadar süredir alıyorsun da bu kanıya vardın demek istemiştim :)
  • Eldiven ile ara ara al. Gür olmadığı için kötü bir görünüm de vermez.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Makasla felan bacak alınmaz,numaralı makine gerek.
    Örneğin 10-15 mm uzuluğunda tüm bavak numaralı bir saç kesme makinesiyle alınırsa hem makasın yamuk yumuk kesmesi durumu olmaz,hemde jiletin tahta gibi kıl çıkartmasu gibi bir durum olmaz.

Direk normal makineyle almak acaba sorun çıkarır mı daha çok 0,8 mm falan daha sert ve çok çıkmasına neden olur mu acaba.

Birşey olmaz,sonuçta sakal değil bugün kes yarın uzasın.
  • Nedir bu ılıklık merakınız anlamıyorum. Televizyonda gördüğünüz tüysüz bebek artistlere mi özeniyorsunuz ? Yoksa bunlara hayran olan kızların size bakmayışına mı tahammülünüz yok ? Olduğunuz gibi olun arkadaşım. İnsanlara kendinizi beğendirmeye çalışmayın.
  • ben bi kaç defa denedim tüy dökücü kremle hiç bi fark yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Makineyle al bende alıyorum kalınlaşma falan olmuyor.

Ne kadar süredir alıyorsun acaba ?

Kişiden kişiye değişir ama 2-3 ayda bir alıyorum ben iyi oluyor.

Hayır yani demek istediğim bir artma ya da kalınlaşma olmuyor diyince ne kadar süredir alıyorsun da bu kanıya vardın demek istemiştim :)

Anladım 1 yıldır alıyorum

• Ara makas attır gardaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Nedir bu ılıklık merakınız anlamıyorum. Televizyonda gördüğünüz tüysüz bebek artistlere mi özeniyorsunuz ? Yoksa bunlara hayran olan kızların size bakmayışına mı tahammülünüz yok ? Olduğunuz gibi olun arkadaşım. İnsanlara kendinizi beğendirmeye çalışmayın.

Şimdi senin bu yorumu yapma gücün nereden geldi.Hayır söyledim görünümünden hoşnut değili(m).Ayrıca sıcaklarda zaten teri bile bir dert oluyor. Bunun televizyonda gördüğün tüysüz bebek artistleri (ki nasıl bir tamlama anlamadım da neyse) ile ne alakası var?Olayı kızların bakmasına yorman ayrı bir dert?Allaha şükür ondan yana sıkıntımda yok. İnsanlara kendimi beğendirme gibi bir derdim zaten yok.Kendimi beğendikten sonra karşı taraf beni ilgilendirmez.He ılıklığımdan sıcaklığımdan soğukluğumdan vs. bir şüphende olmasın kardeşim :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Ben alıyorum. Doğal bir görünüm oluyor, her kılı eline alıp teker teker incelemedğin sürece de kesildiği belli olmuyor. Öneririm yani

Yalnız şöyle birşey var.Makasla almak kılları uzatıyor mu yada köklerini kalınlaştırıyor mu acaba :)

hiçbi şey olmuyo dostum, hurafe yok öyle kalın çıkar ince çıkar güneşe doğru eğimli çıkar. Kıl lan bu nerden bilsin kesildiğini, her türlü çıkıyo işte.
  • Ağda
  • quote:

Orijinalden alıntı: thxxl

Ağda

Ağda fena acıtır diye düşünüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaycees -- 18 Haziran 2012; 11:10:13 >
  • 2 yıldır her yaz makina ile alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarzana123

2 yıldır her yaz makina ile alıyorum

Kalınlaşma yada artma oluyor mu peki :)
  • Çözüm epilasyon . Kalınlaşma daha çabuk uzama falanda olmuyor diye okumuştum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ya kısa iken kalım cıkıyormuş gibi gözüküyor ama biraz uzayınca eski haline geliyor istersen resim çekim pmden konuşuruz
  • quote:

quote:

Bire çocuk kesme alma ile kıl artsa idi dünyada kel olmazdı.. Böyle saçma sapan şeyleri inanmayı bırakın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

quote:

Bire çocuk kesme alma ile kıl artsa idi dünyada kel olmazdı.. Böyle saçma sapan şeyleri inanmayı bırakın..

Yani evet aslında birde o var.Ama sonuçta çevremdede görüyorum ben adam zamanında almış sırt kıllarını.Şimdi öyle bir hale gelmiş ki inan ki atletsiz tişört giydiğinde bazen tişört yırtılıyordu ufak ufak delik delik ya düşün yani kıl durumlarını.Tabi neyle almış onu bilmiyorum.Düşünsene bacak kıllarının pantolonu falan deforme ettiğini :D

• Upp aradan 1,5 sene falan geçti ve ben yaklaşık 5 kere falan bacaklarımı komple ağda ile aldım.Ancak artik dayanamıyorum ağrıya Ve şu an yine aldı başını gidiyor ve gerçekten terlemesi beni acayip rahatsiz ediyor.Bunun için biraz acısız kalınlaştırmayan bir makine yada başka alternatif yol önerecek olan dh üyelerine şimdiden teşekkürler.Tavsiyelerinizi bekliyorum arakdaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.