Şimdi Ara

Babam annemi aldatıyor bugün öğrendim(YARDIM LÜTFEN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
127
Cevap
3
Favori
29.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dat Team -- 26 Ocak 2013; 13:04:15 >
  • dayınıza bir danışın birde öncelikle takip edin gerçekten aldatıyor mu
  • up lütfen okuyup yardım edin dh öldümü
  • Allah yardımcınız olsun...
  • Yapabileceğinizi bilsem o adamın kafasını kesin,çöpe atın derdim ama işte...Annenize söyleyin,boşansınlar.Ben de çok rahat mı davrandım ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecurityMJ

dayınıza bir danışın birde öncelikle takip edin gerçekten aldatıyor mu

seni seviyorum aşkım dedi kadın bende seni dedi babamda benım adımı söyledi babam o burda dedi kapatmam lazım dedi kadında tamam görüşürüz aşkım dedi kesin aldatıyor anneme davranışları felen hiç iyi değil umursamıyor annemi ve bağırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

Yapabileceğinizi bilsem o adamın kafasını kesin,çöpe atın derdim ama işte...Annenize söyleyin,boşansınlar.Ben de çok rahat mı davrandım ne ?

yok kardeş anneme söylemek en son iş diye düşündük ablamla o kadar babaannemin yükünü çekiyor babamın dırdırını çekiyor 20 yıllık ilişki var ortada söylersek tırmarhaneye kadar gidebilir iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalurjistOguz

O degilde telefondaki kadinin sesini nasil duydun ?

babası ses duyulsun diye fısıldayarak konuşmuşya_!
  • quote:

telefonun sesi sonuna kadar açıksa biraz duyuluyor dikkatli dinlersen konuşulanları da anlayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

oda sessizdi ve ses en sondaydı heralde konuşma sesi olacağı varmış ki uyandım yoksa uyanmazdım ben hayatta tam konuştukları sırada uyandım yalancının mumu yatsıya kadardır dünde mübarek kandil gecesiydi Allah'a şükür duydum yoksa nereye kadar saklacaktı adam
  • Annene söyle ışık hızıyla, hemen söylemen lazım.
  • quote:

Duydunda ne oldu kardes ? Cok daha iyimi oldu ?

kötü oldu ama iyiki duymuşum babamın yaptığı bu haraketlerin nedeni belli oldu taksiye gidiyorum ayağına kaç gece o kadınla yiyişiyodur karaktersiz. annem ise zavallı bize ekmek kazanacak diye acıyor babama
  • quote:

Bazen bazı şeyleri hiç bilmemek çok daha iyi.

doğru söylüyorsun ama dediğim gibi normalde tatil ise ben hayatta 11 de kalkmam 3-4 gibi kalkarım öğlen birde şans tam konuştukları sırada kalktım dünde kandil gecesiydi Allah ortaya çıkardı aldattığını
  • Çek babanı bir köşeye, tut kolundan "Bana bak lan hıyar ağası seni öyle bir ...im ki feriştahın şaşar. Evde karın varken elin karısıyla kızıyla oynaşmaya utanmıyon mu p....nk. Ya adam gibi yola gel yada senin yolunu yordamını ...." Olay zaten büyüyeceği kadar büyümüş.
    Ben olsam yaparım. Gerçi yaşın ufak o sıkıntı olur, fena bir dayak yeme riskin var.
  • Sen aileni boşverde seni en rahat ettiricek hangisiyse ona göre strateji belirle belki babanın o kadınla devam etmesi daha iyidir senin açından ben böyle düşünüyorum.Hani sonra annenle baban ayrılırsa çok daha kötü olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John WICK -- 24 Ocak 2013; 15:13:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ndorfin

Sen aileni boşverde seni en rahat ettiricek hangisiyse ona göre strateji belirle belki babanın o kadınla devam etmesi daha iyidir senin açından ben böyle düşünüyorum.Hani sonra annenle baban ayrılırsa çok daha kötü olabilir.

yok kardeş zaten 4 yaşında kardeşim var bi ayrılık olsa direk annemin yanına gideriz hepimiz hayatımda annemi kimseye değişmem strateji felen yok olmaz
  • Kardesim oncelikle sakin olun gidin dayiniza danisin daha sonra takip edin kanit topladiktan sonra hukme varin.
    Allah yardimciniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Killer.

Kardesim oncelikle sakin olun gidin dayiniza danisin daha sonra takip edin kanit topladiktan sonra hukme varin.
    Allah yardimciniz olsun.

teşekkür ederim kardeşim dayım heralde en mantıklı kişi
  • Annene söyleyip kadını üzme boşa.Ekonomik özgürlüğü yoksa kendini üzmekten başka bir şey yapamaz en iyisi duymasın.Ama babanla yanlızken konuyu aç yorum yapma ama konudan haberdar olduğunu bilsin belki utanır birazcık yüzü varsa.

• dayından yardım istemelisiniz sakın şu an annene söyleme annen agresif davranıcak haklı olarak,baban haklı çıkmak uğruna suçululuk duygusuyla şiddete başvurucak büyük ihtimal.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.