Şimdi Ara

BABA yorgun (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
0
Favori
11.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Baba bugün bal yiyecek, kaymak yiyecek. Çok ses yapmayın, patron çok yoğun bir gün geçirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlıklı yaşamın sırrı harekettir. Patron biraz daha fit olsun. Yaz yaklaşıyor. Kasları yapalım, ortamlara akalım.

BABA yorgun

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Allah a sukur araba var. Yani araba derken yer ucagimdan bahsediyorum. Hava cok kotu arabanin uzerini acmanin bir manasi yok. Bisiklet sureyim dedim oncesinde biraz yuruyus yaptim. Baba temiz havaya uzun suredir hasret kalmisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibrahim Akca -- 10 Şubat 2020; 20:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O sele ile alakali, yani kaliteli bir sele kullanirsan cok rahat edersin. Gerci ben cok fazla bisiklet kullanmiyorum o yuzden uzun sureli surusler hakkinda bir fikrim yok. Evimin bulundugu yerde cok guzel bir orman var, oraya gidiyorum temiz hava muthis. Butun gun sehir merkezinde zehir solumaktan kanser olmama ramak kaldi zaten.

• Baba dostlarıyla yemekte. Bugün güzel başladı. Patron bir araç daha sattı. Allah bereket versin.

BABA yorgun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibrahim Akca -- 12 Şubat 2020; 15:54:11 >
  • İbraam yakaladim seni, işten kaytarip demek hep buralarda millete hava yapiyosun. Git dükkanın önünü süpür, sonra da paspaslari silkele, Almanya'dayiz diye hava yapıyor bir de sen benim berber dukkanimda ciraksin, daha kaytardigini görürsem basarım tokadı Almanya dinlemem esek sipasi seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 13 Şubat 2020; 6:52:43 >
  • mr. solucan kullanıcısına yanıt
    Hahahahahahah

• quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

İbraam yakaladim seni, işten kaytarip demek hep buralarda millete hava yapiyosun. Git dükkanın önünü süpür, sonra da paspaslari silkele, Almanya'dayiz diye hava yapıyor bir de sen benim berber dukkanimda ciraksin, daha kaytardigini görürsem basarım tokadı Almanya dinlemem esek sipasi seni
    Yine isten kaytardin degil mi sen!

Sana askeri maas da fazla. Bundan sonra hakkini alacaksin.

• Hadi ibram çok konuşma, millet Almanya deyince bir şey sanıyor, sen de çoğu gurbetçi gibi vasıfsız iş yapıyorsun. Bak tuvaletlerden bir müşteri yakındı. Düzgün temizle şuralari, ben de kovarsam seni paspas bile çektirmezler sana

• quote:

Hadi ibram çok konuşma, millet Almanya deyince bir şey sanıyor, sen de çoğu gurbetçi gibi vasıfsız iş yapıyorsun. Bak tuvaletlerden bir müşteri yakındı. Düzgün temizle şuralari, ben de kovarsam seni paspas bile çektirmezler sana
    Gel kardeş sana asgari maaş vereyim çalış kimse çalışmak istemiyor burada. Ama TL üzerinden asgari maaş veririm yani 2300 TL. Fazla para seni kudurtur.

Kim demiş Almanya süper diye? Haa vasıf konusunda is biraz değişiyor tabi. 3 dil bil, kendi işinin başına geç, maaş dilenen değil, maaş veren ol. Patron ol, o zaman gel konuşalım kardeş.

Vasfi olan, çalışan Türkiye de çok daha iyi yaşıyor zaten. Burada bana hanlar hamamlar verseler kaç yazar? Güneş yok havada, ışık yok.

• İbram tamam güldük eğlendik güzel ama şu tuvaletlerin icabına bak artık koçum bak müşteriler şikayet ediyor senden hadi

• quote:

İbram tamam güldük eğlendik güzel ama şu tuvaletlerin icabına bak artık koçum bak müşteriler şikayet ediyor senden hadi
    Kardeş gel sana bak bu sefer güzel bir teklif günlük 50 TL vereyim, calis. Sabah dükkanı açacaksın akşam kapatacaksın. Hadi bak gel, kağıt kürek işlerine de bakarız. Önce şu malları içeri taşı. Patronun canını sıkma.

• Büyük şef, 14 Şubat öncesi güzel bir hazırlık yaptı. Patron mutlu, bugün işler çok iyiydi. Müşterilerin çok olması babayı mutlu ediyor.

Patron kasları için protein alıyor, günde 3 kg et steak yemeden olmaz bu işler.
    BABA yorgun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibrahim Akca -- 13 Şubat 2020; 23:59:12 >

• Baba bugün çok meşgul, fazla ses yapmayın. Harika haberler aldı bugün Patron. Belki ikinci bir şube bile açabiliriz.

BABA yorgun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.