Şimdi Ara

BABA TV YAYINDA! | FOX KIDS, JETIX, NICKELODEON (TÜRKÇE DUBLAJ) [SS'li]# (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
29
Favori
26.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BABA bekliyoruz seni. başla artık gözünü seveyim
  • 402 numaralı sınıf en baştan itibaren dublajlı yok mu halen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: save the clock tower

402 numaralı sınıf en baştan itibaren dublajlı yok mu halen?
    youtube da bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aganaga

youtube da bulabilirsin

Alıntıları Göster
    Youtube’da Belirli bölümler haricinde başka şey yok dostum.

Taa ilk bölümden itibaren dublajlı (ki dublajı efsanedir.) olarak var ise link alabilirim
  • Hocam yalvarıyorum dönün şu işe 22 yaşıma geldim hala içimde bir eksiklik var çocukluğumuzun güzel anılarını yeniden yaşamak istiyorum eek ciyak kedi olsun naskar yarışçıları ollsun spider man unlimited olsun oliver twist olsun galaktit futbol, roket takımı hiç birini internette bulamadım diğerleri yine var ama özellikle bu yazıdklarım hiç yok neredeyse geçenlerde ben de casus köpeklerin gizli dosyalarını, walter melonu arşivledim. ha bir de süper robot mamyun ninja takımı hyper force go gibi saçma sapan bir çizgi film vardı o biraz daha geç döneme geldi ama onu da severek izlerdim :) bunlardan birini tekrar izlesem gerçekten anılarım depreşir jeneriklerini izleyince bile duygulanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gebertici56

Hocam yalvarıyorum dönün şu işe 22 yaşıma geldim hala içimde bir eksiklik var çocukluğumuzun güzel anılarını yeniden yaşamak istiyorum eek ciyak kedi olsun naskar yarışçıları ollsun spider man unlimited olsun oliver twist olsun galaktit futbol, roket takımı hiç birini internette bulamadım diğerleri yine var ama özellikle bu yazıdklarım hiç yok neredeyse geçenlerde ben de casus köpeklerin gizli dosyalarını, walter melonu arşivledim. ha bir de süper robot mamyun ninja takımı hyper force go gibi saçma sapan bir çizgi film vardı o biraz daha geç döneme geldi ama onu da severek izlerdim :) bunlardan birini tekrar izlesem gerçekten anılarım depreşir jeneriklerini izleyince bile duygulanıyorum
    hocam aynı durumdayız inan vallahi, elimden geldiğince internetin derinliklerinde araştırma yapıyorum. yıllar önce bu çizgi filmleri internete upload etmiş kişilere bin dereden su getirip ulaşmaya çalışıyorum. belirli bi mesafe kat ettim. yakında bu konuya güncelleme getireceğim. beklemede kalın. biraz daha sabredin dostlar

• Süper haber 402 No'lu sınıfın tüm bölümleri var mı hocam?
  • Yaklaşık 5 yada 7 yıl (arası) önce bir kanalda Sonic X’in bölümlerinin yayınlandığını gördüm. Sanırım Kanal 7’idi kanalın ismi. Kanala bölümlere nasıl ulaşacağımı veya Türkçe dublajlı versiyonun haklarını nereden alabileceğimi sormuştum falan mailime bir dönüş olmamıştı. Sonic X’in bölümlerini bulmayı düşünürseniz belki o kanal ile görüşüp nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz, tabii bilgi verirlerse.

Konunuzu takipteyim ve heyecanla bölümleri bekliyorum. Şimdiden başarılar.
  • yer imine ekledim kardeş
  • Uçtu uçtu kuş uçtu
  • Terk edilenleri geri getirmek, arsivciligin ve koleksiyonculugun gozunu seveyim. Takipteyiz hocam, kolayliklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahayri -- 3 Eylül 2020; 22:1:44 >
  • oha süper hizmet. beklemedeyim.
  • adamsın... önünde saygıyla eğiliyorum
  • shaman king in türkçe dublaj bütün bölümlerini bulabilirseniz parayla satın alabilirim.
  • Büyük emek var
  • 4 gözle bekliyoruzzz <3

• https://en.wikipedia.org/wiki/The_Kids_from_Room_402#Season_2_(2000–01)

ilk 40 bölümün efsane türkçe dublajlı halini beklemeye devam arkadaşlar.

spider man, çılgın korsan jack bile bulundu. bu da bulunsun bir hayırsever çıksın ortaya artık.
  • Ne zaman yayınlanacak :( @BABA

• Youtube'da 402 nolu sınıfın Rusça ve Rumence dilleri mevcut.Maalesef ikisinde de Türkçe veya İngilizce altyazı seçeneği bulunmuyor.Rusça olanı sanırım resmi Jetix kanalından,öteki sıradan bir kullanıcıdan.

Rusça seriyi yükleyen Jetix kanalına (Resmi olduğunu varsayarak) biz Türkler de bu nostaljiyi yaşamak istiyoruz lütfen bizi geri plana atmayın diye yorum yazdım.Henüz bir geri dönüş olmadı.

Ama şu sıralar aklımda başka bir fikir var o da bu çizgi filmin zamanında dublajını yapmış ekiple temasa geçip mp3 dosyalarını elde edip edemeyeceğimizi sormak olabilir.

Dipnot : Jetix youtube kanalında eski tv kayıtlarının tekrarını yayınlıyor.Louie,Spiderman,Gadget,Eek,402 nolu sınıf,Casus köpekler,Andy'nin nesi var gibi 99-2006 kuşağından eski ve sevilen çizgi filmleri gösteriyor.Bağış usulü ile ilerliyor.Yayın başına 1000 rubleye ulaşmadan 2. yayını yapmıyorlar.Böyle bir sistem Türkiye'ye de uyarlanabilir.

Güncelleme : Dublaj Saran Dijital Stüdyoları tarafından yapılmış.Mail yazıp talepte bulunmak mantıklı gibi duruyor.Yakın zamanda uzunca ve kibar bir maille kendilerinden talep edeceğim . :)

Mail atılmıştır.Hadi bakalım bir umut.Beklemede kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave94 -- 5 Ağustos 2021; 0:40:57 >

• Herhangi bir gelişme var mı?

1 gigabit upload ve 1 gigabit downloada sahibim. En azından eldeki bölümlerle ilgili yardımım dokunablirse haber verin lütfen.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.