Şimdi Ara

Yabancı Basın FIFA 12'yi Yorumluyor! (Alt Yazılı) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
17.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurQarizma

Bu sene FIFA oldukca berbatlasti..

>-->o
  • bu sene güldür güldür bomba gibi oyun geliyor
  • Arkadaş taaa 98'den beri sega'dan itibaren Pes'i de oynarım, Fifa'yı da ama gördüğüm kadarıyla 13 yıldır konami EA'den daha iyi oyunlar çıkartıyor. Şuan zamanım yok neye göre bunu yazdın diyen olacaktır açıklamamıda yapıcam
  • ya sanki para vermişler bu adamlara konuşmaları için. bu oyunun hiç mi kusuru yok arkadaş? tamam çok iyi bir oyun olabilir ama apple'ın ürün tanıtımlarına benzemiş.
  • Bu seneki fifa eğer anlatılana bakılırsa çok konuşulacak ve de çok fazla tutulacak umarım Turkcell Süper Lig olacaktır koymamaları çok saçma olur açıkçası sonuçta 11de bile var neden koymasın adamlar benim fifadan her geçtiğimiz dönemde de dediğim gibi tek isteğim var türkçe olması artık türkçe istiyoruz
  • fifa 13 e eklenecek bi şey bırakmamışlar.
  • Abi demosuna baktım da çekçe,polonyaca,almanca,italyanca falan her dil var da türkçe yok bee.Peste var.son 3-4 senede pes daha iyi gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liguashe

önceki mesajda arkadaşımızın veridigi videodaki bu forma efektini oyuna ekleyen futbol oyunu çok büyük bi + kaymış olur gerçekten gerçekçilik adına büyük bir sıçrama olurhttp://www.youtube.com/watch?v=GocuMsShQrY

fifa 12 yi merakla bekliyorum lakin bir pc kullanıcısı olrak konsol ile aynı yapacaklarına inanmıyorum çünkü ortada net bir söylem bence yok denilen sadece oyun motorunun aynı olacagı,bu bence ne tatmin edici net bir bilgi nede konsol ile 1e1 olacagının taahhütü olarak yeterli bir açıklama! menüsü içerigi animasyonları görselleri v.b gibi noktalarda konsolu farklı yapacaklarına inanıyorum, ama inş. aynı olur herşeyiyle!

Şu videoyu izledikten sonra pes5 i allayıp pullayıp fifa 11 yapmışlar sandım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.