Şimdi Ara

The Adventures of Tintin: The Game İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
9.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar İnceleyen arkadaş çok acımasız bir inceleme yapmış.Ten ten gayet güzel bir oyun.Seslendirmeler yeterince iyi bölümler kendini tekrar ediyor demiş arkadaş tabi oyunu eğer bir günde bitirdiyse, call of duty bölümler tekrar ediyor 5 saatte bitir.Oyundaki değişik bölümler mecu ten ten'i kontrol etmek ,köpeği kontrol etmek,papağanın yardımıyla ten teni kontrol etmek,uçağı kontrol etmek,kapatını kontrol etmek(kılıçla dövüşmek),su altı bölümleri motorsiklet bölümü falan gayet eğlenceli bir oyun.Arkadaş uncharted gibi bir başyapıtla oyunu nasıl kıyaslayabiliyor anlamak mümkün değil uncharted apayrı bir oyun .Filmini sinemada izledim çok güzel bir film,oyunu da gayet eğlenceli her gün bir - bir buçuk saat oynayarak sıkılmadan bir 4-5 günde bitirdim.Tavsiye ederim oynayın
  • Editör sanırım koyu bir pc fanatiği o nasıl bir yazı şeklidir?
  • Son zamanlarda oynadigim en guzel platform oyunuydu.
    Hani vardir ya tarih derslerinde tarihi olaylari o donemin zamanina gore degerlendirin diye.
    Bu oyunuda az biraz cocugumsu bir acidan degerlendirirseniz (bkz adamlarda olme yok, bayilmalar komik vs) aslinda oyunun vermek istediginin de tam da bu (BU yani basitlik , sadelik ) oldugunu anlayabilirsiniz.
  • Filmini çok sevmiştim .
  • arkdaşlar lütfen yardım edin oyunun daha 2 bölümü olan gemi bölümünde çok az ilerledikten sonra oyunum donup kalıyor görev yöneticisinden bakıyorum yanıt vermiyor diyor sistemimde sorun yok güncel her oyunu kaldıracak donanımdayım oyunu başka yerlerden de indirdim genede yok hep aynı yerde donuyor benim gibi zamundadan indirpte bu sorunu yaşayan varmı varsa bir çözüm buldunuz mu yeni bi yaması feln de yok onada baktım sebepsiz bir şekilde donup kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: c3md

arkdaşlar lütfen yardım edin oyunun daha 2 bölümü olan gemi bölümünde çok az ilerledikten sonra oyunum donup kalıyor görev yöneticisinden bakıyorum yanıt vermiyor diyor sistemimde sorun yok güncel her oyunu kaldıracak donanımdayım oyunu başka yerlerden de indirdim genede yok hep aynı yerde donuyor benim gibi zamundadan indirpte bu sorunu yaşayan varmı varsa bir çözüm buldunuz mu yeni bi yaması feln de yok onada baktım sebepsiz bir şekilde donup kalıyor

oyunu tekrar yüklemeyi deneyin öncelikle.
  • zaten puanların çoğu gerçeği yansıtmıyo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.