Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gomezz1903 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

evet 20 tl ye gözün kapalı alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seturyakis S kullanıcısına yanıt
    Season pass alabilirseniz benide haberdar edebilir misiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Medieval Dynasty kuponla 29 TL'ye geliyor, oynayan tavsiye eden var mı?

• Aynı geliştiricinin orta çağ japonya temalı shadow tactics oyunu var. Hardcore gizlilik sevenler için baş tacı bir oyundur
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 1 ay önce steamden alıp oynayıp iade ettik konsept olarak güzel ama 2-3 saat boş vaktim var onuda yürüyerek geçirmek istemedim yarım saati geçik yürümüşümdür diğer köye gitmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Medieval Dynasty kuponla 29 TL'ye geliyor, oynayan tavsiye eden var mı?

Ben malum sürümünü biraz oynamıştım. Fantastik bişey yok,çiftlik/köy inşaa edip hayatta kalmaya çalışıyoruz. Yemek yapma, tarla yapma,hayvan besleme vs. şeklinde gidiyor.

Gelişitirilirse çok güzel bir oyun olabilir. Grafikleri de güzel ve oyunda NPC felan da var, görevler veriyor zira paraya da ihtiyacımız var.

Bu fiyatta oyunu ben de almayı düşünüyorum.Çünkü pek de alternatifi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 19 Aralık 2020; 23:10:4 >

Div2 de kupon kullanılabilen season pass yok hocam,

Standart Edition

Warlords of the New York Edition (En avantajlı sürüm)

Warlords of the New York Edition Ultimate Edition

Bunların hepsi sürüm Ubinin standart deluxe gold ultimate olayı gibi dlc değil oyun sürümü olarak geçiyor.

Tek year 2 pass var eklenti ondada 40tl fiyattan kupon geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 19 Aralık 2020; 23:11:32 >
  • acaluka kullanıcısına yanıt

Ubisoft yeni oyunlarında artık cd key yok. Bir problem olmuştu, suistimal edildiği için. O yüzden artık oyunu yükleyip eklemek gerekiyor. Epic'de kapatıp açınca direkt indirmeden ekletiyor ama Steam'de indirip oyunu başlatmak şart maalesef

• @roomonecool @ürüng ayıg toyon

Yorumlarınız için teşekkür ederim, o halde oyunun biraz daha gelişmesini bekleyeyim.

• Ac Odyssey alacamda ultimate sürüm ile gold arasındaki fark nedir tam olarak? birde 4 farklı sürüm var hangisini almak daha mantıklı.

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Ultimate in bir esprisi yok bi kaç tane item veriyor o kadar gold sürüm alın tüm dlc ler içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

Oyunun kendi konusuna yazdım ama cevap alamadım. Desperados 3'ü merak ettim ve 2-3 dakikalık oynanış videosuna bakınca bu türü hiç oynamama rağmen çok sevdim. Türkçe altyazısı da varmış. Ancak oyunun 1. ve 2. ile hikaye anlamında bir bağı var mı ? Ona göre alacağım.

Bağlantı olsada onlar çok eski oyunlar hocam oynamanıza gerek yok

Ayrıca bu tür çok eğlenceli azıcık sabırla oyuna alışınca kopamıyorsunuz

Bu türde önereceğim

Partisans 1941

War Mongrels

Wonhon

ayrıca bunlar da oynanabilir

Gears Tactics

Sudden Strike 4

Iron harvest 1920+

• Steam yılbaşı rozeti (Steam Awards 2020) ve Mysterious Card'ları aktif olmuş. Rozet işleyerek indirimler başlamadan bu kartlara sahip olabilirsiniz. Şu an pazarda 30 kuruş civarında satılıyor, ilk gün 20 kuruşa kadar düşebiliyor.

https://steamcommunity.com/market/search?q=steam+awards+trading+card

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 20 Aralık 2020; 0:14:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Ac Odyssey alacamda ultimate sürüm ile gold arasındaki fark nedir tam olarak? birde 4 farklı sürüm var hangisini almak daha mantıklı.

Standart = Düz paket

Deluxe = Standart + 3-5 kozmetik

Gold = Standart + Season Pass

Ultimate = Deluxe + Season Pass

Hangi sürüm alınmalı derseniz Gold alın derim dlc ile farklı bölgeler ekleniyor ve macera oralarda devam ediyor. Yok dlc almam derseniz de Standart yerine Deluxe düşünülebilir 3 lira fark var ve kozmetik zevk işidir belki hoşunuza gider. Almadan önce içeriğin videolarını resimlerini internette bulabilirsiniz. Ultimate ile Gold arasında 20 lira fark var onların arasında Gold yeterli olur ama farkı 3 lira olsaydı bunlarda da Ultimate önerirdim.

• Beyler aranızda path of exile oynayan var mı? En Son 4 sene önce filan bakmıştım yeniden bi baktım grafikler felan çok güzel olmuş birde herkes ovuyor oyunu en iyi hack&slash diye.

Varsa tecrübeli bir arkadaş bir iki sorum olacak başlangıç için
  • Elinde Steelseries'den alınma old origin access kodu kalan varmı? Pm gelirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Ubisoft yeni oyunlarında artık cd key yok. Bir problem olmuştu, suistimal edildiği için. O yüzden artık oyunu yükleyip eklemek gerekiyor. Epic'de kapatıp açınca direkt indirmeden ekletiyor ama Steam'de indirip oyunu başlatmak şart maalesef

Teşekkür ederim hocam. Evet Anno 2205'i Steam'den indirdim, oyunu başlatınca ekledi Uplay'e. Oyunu Steam kütüphanemden kalıcı olarak kaldırırsam Uplay'de de gider mi acaba? Steam hesabımı satabilirim de, Uplay'deki oyunlarım kalsın istiyorum bir yandan. Steam kütüphanede görünmesin istiyorum o yüzden 3-5 tane oyunum var bu sekilde.

div 2 season pass 40 tl hocam. kupon kullanamıyorsun zaten, direk almışsındır.

• alprn46 A kullanıcısına yanıt

season pass 40 tl, kupon 80 tl ve üzeri için geçerli

• roomonecool kullanıcısına yanıt

binek geliyor sonra ki patch

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.