Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
33 Misafir - 33 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Söylentilere göre epic gamesin vereceği ilk oyun cities skylines olacakmış
  • Ubisoft'un bugünkü hediyesi: Trials Rising

https://register.ubisoft.com/happyholidays2020-day4/tr-TR
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Anno 1800 gerçekten ubisofttan beklenmeyecek kalitede bir yapım.
  • Zala_ kullanıcısına yanıt

souls like oyunlardan Hidetaka Miyazaki'nin oyunlarına en çok yaklaşan oyun benim için hollow knight oldu. kurduğu evren, hikayesi, bölge ve düşman çeşitliliği olarak muazzam bir iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Eğer Tropico 5 gerçekse çok iyi olur bu tür oyunları sevdiğimden almayı düşünüyordum ki Anno 1800 CE fırsatı yakalayınca başka bahara bırakmıştım.

Epic'in vereceği oyunlardan biri Anno 1800 olursa çok iyi olur buna sahip olmayan arkadaşlar açısından. Böyle başyapıt herkesin kütüphanesinde bulunmasını temenni ediyorum. ₺124 fiyata Complete almıştım, yaklaşık 70 saatimi yedi. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz ki "4 saat oynadınız ara verme zamanı" gibisinden bizi uyarıyor oyun.  

Alıntıları Göster

Doğru hocam, bende de ana oyun + season pass 1 ve 2 var. Season pass 3 de gelecek bu sene. Şuana kadar 150 saat harcadım 1800'e. Season pass 3 u de büyük ihtimal alacağım

En azından ana oyunu verseler güzel olur epicte. Kalitesine göre popülerliği az maalesef oyunun. Genelde Almanlar oynuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• epic breakpoint felan verse bari Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam yanılıyorsun
  • nasaz N kullanıcısına yanıt

Souls oyunlarını oynamadım ama Hollow Knight efsane bir oyunud benim için. Tekrar başlamayı düşünüyorum bu aralar. Oynamayanlar değerlendirsin bence.

• nasaz N kullanıcısına yanıt
    Denemedim ancak bu mesajınızdan sonra kesinlikle deneyeceğim. Souls like oyun önerilerinde görmüştüm ancak sanırım kapak tasarımı sebebiyle karakteri görünce "bu nasıl bir oyun?" diye kendime sormuş, yine de incelememiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 17 Aralık 2020; 17:23:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Eğer Tropico 5 gerçekse çok iyi olur bu tür oyunları sevdiğimden almayı düşünüyordum ki Anno 1800 CE fırsatı yakalayınca başka bahara bırakmıştım.

Epic'in vereceği oyunlardan biri Anno 1800 olursa çok iyi olur buna sahip olmayan arkadaşlar açısından. Böyle başyapıt herkesin kütüphanesinde bulunmasını temenni ediyorum. ₺124 fiyata Complete almıştım, yaklaşık 70 saatimi yedi. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz ki "4 saat oynadınız ara verme zamanı" gibisinden bizi uyarıyor oyun.  

Alıntıları Göster

Anno 1800 gelmez hocam neden derseniz oyununda daha küreği yok .Ayrıca yeni dlcler falan da duyruldu. Geçenlerde gamebillet denilen yerden complete edition versiyonunu 12x küsur tlye aldım. Normalde bir oyuna bu kadar para vermiyorum ama Anno gerçekten başyapıt. Keşke epic bedava versede herkes faydalansa

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadwood -- 17 Aralık 2020; 17:39:57 >

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Umarım Epic Hades'i verir. En çok oynamak istediğim indie oyun ama sarar mı emin olamadığım için satın almadım

• hadesin rüzgarı dinmedi çıktığı günden beri steamde en çok satan oyunlardan biri.

• Hocam bence Steam'de indirim gördüğünde direkt al. Beğenmezsen iade edersin zaten. 2 saat içinde çok net karar verirsin zaten sarıp sarmadığına. Fiyatını fazlasıyla hak eden bir oyun bana göre.
  • İlginçmiş.

• İade yöntemini biliyorum da hocam aşırı yoğunum. Yani şuan satın alsam bile en iyi ihtimalle 1 ay sonra anca bakabilirim. İade süresini çoktan aşmış olurum yani. Ama listemde en üstlerde olan bir oyun, çok methini duydum.

@nasaz @The Frost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 17 Aralık 2020; 18:24:10 >
  • ulan heyecandan ölüyorum ne verecek epic yurtdışında bizden ileride saati olan yerlerde yaşayan akraba falan yok mu öğrenemeyiz mi dünyanın her yerinde aynı anda mı açıklanıyor ne oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

ulan heyecandan ölüyorum ne verecek epic yurtdışında bizden ileride saati olan yerlerde yaşayan akraba falan yok mu öğrenemeyiz mi dünyanın her yerinde aynı anda mı açıklanıyor ne oluyor?

Dünyanın her yerinde aynı anda açıklanıyor hocam :d sadece yerel saatlere göre her ülkeye farklı saat veriyorlar yoksa aynı anda yani

• Liste birde doğru çıkıyormuş falan :)

• 17 aralık - Cities: Skylines

23 aralık - Tropico 5

24 aralık - Inside

31 aralık - Jurassic World Evolution

şu ana kadar sızanlar böyle

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.