Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13350. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.758
Cevap
2.719
Favori
21.320.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Türkçe çıkana kadar boykot  

• d41mon kullanıcısına yanıt

Bence olay mukayese ettiğiniz oyunlarda. Ben başından beri gelecek olan oyunun açık dünya bir "Deus Ex" olacağına inanıyordum. CDPR şaşırtmadı.

Zira bu oyunun evreni Witcher'dan daha derin, daha gerçekçi. Cyberpunk 2077 çıkmadan evvel çıkmış Cyberpunk RP oyunları inanılmaz detaylı. Oyun da büyük oranda kaynak materyallere sadık kalınarak hazırlanmış.

Kompleks yapısı, pek çok oyuncuya gereksiz gelecek çeşitlilik ve yaklaşım imkanı, aksiyon oyunu gibi gözüküp oynanmasına rağmen en temelinde ciddi bir rol yapma evreni üzerine bina edilmiş olmasıyla bas bas Deus Ex diye bağırıyordu oyun.

Ama CDPR de biliyordu ki, bu oyunu açık dünya Deus Ex olarak pazarlasalar satışları şimdikinin yarısı bile olmazdı.

O yüzden ne yaptılar: Bol bol Keanu Reeves fragmanı, araba tanıtım fragmanları, GTA oynarmış gibi şehirde gezdiğimiz oynanış görüntüleri  

• Arkadaşlar Yakuza 0 oynamaya başladım. Hikaye görevleri bitince açık dünya olarak devam edebiliyor muyuz?

• daltun47 D kullanıcısına yanıt

Edemiyorsunuz hocam, ana görevlerden sonra oyun bitiyor.

• daltun47 D kullanıcısına yanıt

Son görevden önce seçenek sunuyor ben 30 saatte bitirdim oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom eternali gamepass ile oynayan var mi? Sikinti var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyperpunk'ta dili kaydetmenin bir yolu var mı? Sağa sola bakıp spoiler yemekten korktuğum için buraya yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Cyperpunk'ta dili kaydetmenin bir yolu var mı? Sağa sola bakıp spoiler yemekten korktuğum için buraya yazıyorum.

Şu an için yok sanırım, ben de detaylı araştırmadım ama Google'dan aradığımda bir şey bulamadım.

Bir sonraki update'de düzeltirler.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt

direk exe'den açınca sıfırlanmıyor

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Cyberpunk 2077\bin\x64

• Oooooo

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

Geçen seneki harika olay. Yeni yılda acaba vermeye devam edecekler mi yoksa bunlar son mu olacak merak ediyorum.

• Ya Tosla kartımdan 249 TL ye CyberPunk 2077 aldım ama 1 TL oyun eklemeyi unuttum. İade edip tekrar almaya çalıştığımda ise Steam bu karta iade gerçekleşmiyor diyor. Napıcam ben şimdi?

• 1 liralık daha harcama yap toplamına bakıyor tek seferde almana gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

1 liralık daha harcama yap toplamına bakıyor tek seferde almana gerek yok

Emin misin? Tek seferde en az 250 TL diyor açıklamada?

• tekrar oku

• Epic Games bedava RDR2 isteriz  

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Okudum tek seferde diyor

• bir daha oku

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

bir daha oku

Okudum tek seferde diyor x2

• Aşağıdakini oku.

• Kampanya kapsamında 15 Ekim - 31 Aralık tarihleri arasında Mastercard özellikli Tosla Kart ile tek veya daha fazla seferde yapılan 250TL ve üzeri online oyun ödemelerine 50TL hediye edilmektedir.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.