Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13344. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 39 Misafir - 42 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.733
Cevap
2.720
Favori
21.317.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam forza 4te PC’de kendi saveimi başka hesapta kullanabilir miyim yani? Bu arada 3 yıllık ortak girmek isteyen varsa alalım ben gamepass PC de kullanırım.

Henüz sistemi anlamaya çalışıyorum. Acemi dayılırım. Bence kendi save ini kullanabilirsin. İnternetten bir tane save indir. Onun kopyalandığı yere kendim save ini yapıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enis Kirazoğlu'na kod geç gitmiş, alındığı o kadar belli ki Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  (bu arada haklı buluyorum)

• CD Project artık oyunun basın sürümünü gönderirken hangi kriterleri göz önüne alıyorsa aslında Türkiye'ye vermediler değil Merlin'in Kazanı'nda Ersin Kılıç felan oynadı ilginç...

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt

Türkiye'den hiçkimseye gitmedi kod. Merlin de ingiltere merkezli başka bir şirketle ortaklığı olduğu için oradan aldı. 13 saat erken erişim kodları bugün dağıtılmaya başlandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

Türkiye'den hiçkimseye gitmedi kod. Merlin de ingiltere merkezli başka bir şirketle ortaklığı olduğu için oradan aldı. 13 saat erken erişim kodları bugün dağıtılmaya başlandı.

Bilgim yoktu sağolun bilgilendirdiğiniz için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

sanırım cd project sadece abd deki şirketlere direk kod vermiş, avrupadaki review keyleri baska bir şirket tarafından dagıtılmıs.

• .Tolga . kullanıcısına yanıt

iyi bir sistemin varsa al ama gerçi bilim kurgu falan sevmiyorum demişsin alma Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Multiplayer kanalının Cyberpunk 2077 ile ilgili videosu. (Orhun Kayaalp'in yorumlarını merak edenler için)

• https://www.cinelinx.com/news/knights-of-the-old-republic-ii-gets-a-mobile-release-next-week//

kotor2 mobile geliyor fiyatı $15 dolarcık.

fiyatlandırma nasıl olyuor ios da bilen var mı? eger uygun bir fiyat olursa tam oynanmalık

• .Tolga . kullanıcısına yanıt
    199 TL ye aldım Steam gif olarak DH forumda Steam cuzdanlarini paraya çevirenler den birini bul yapıştır fiyat 399 TL ye çıkınca ağlarsın. Hele bide oyun tutarsa 1 seneden önce fiyatı aşağı çekmezler çünkü tanıtıma çok para harcıyorlar. Bütün haber ve alakalı alakasız siteleri tanıtım yapiyor.
  • Gta5 den daha büyük detaylı harita ve bu mobil oyun müthiş birşey olurdu 😁😁😁 10 yıl sonra belki.
  • Arkadaşlar cyberpunkı steamden indirdikten sonra şu anda oyunu yedek alabiliyor musunuz bi dener misiniz? Laptopa indirip masaüstüne kuracağım perşembe günü
  • Onvious kullanıcısına yanıt

Kur neredeyse birebir çevriliyor. Ben zamanında Kotor 1'i almıştım İpad'e. O zaman 20 liraydı. Şuan 47 lira, ki bu güncellenmemiş fiyat.

Güncel kurla markete düşeceğini düşünürsek muhtemelen 110-120 lira gibi bir fiyattan gelir.

Edit: Ön sipariş açılmış, 139 lira. Euro kurundan hesaplıyorlar artık sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 8 Aralık 2020; 18:38:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Kur neredeyse birebir çevriliyor. Ben zamanında Kotor 1'i almıştım İpad'e. O zaman 20 liraydı. Şuan 47 lira, ki bu güncellenmemiş fiyat.

Güncel kurla markete düşeceğini düşünürsek muhtemelen 110-120 lira gibi bir fiyattan gelir.

Edit: Ön sipariş açılmış, 139 lira. Euro kurundan hesaplıyorlar artık sanırım.

tesekkurler baktım oyuna şimdi.

kendimi telefonda 4gb yer yok diye teselli ediyorum şu an Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

İzin vermiyor.

• D. kullanıcısına yanıt
    Ben de fazla bir değişim beklemiyorum ama sadece Prens ve Farah'ın yüzlerini değiştirip daha havalı ve estetik yapsalar benim için yeterli olur.
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

Key eline geçmemiş. Şimdi izleme fırsatı buldum da haklı gibi bana göre de.

İnşallah sorunlu değildir.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Gelmiş sanırım da geç gelmiş, 10 Aralık günü video gelecek dediğine göre, en azından bugün ve yarın oynayıp ona göre video çekecek.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Videoda şunu demişti ama “ o kadar sene bekledik, 2 gün daha bekleriz artık.”

Bir de hiç gelmediğinden, hatta avrupa&amerikada da kodu vereceklerini söyleyip de vermedikleri çok youtuber ve yayıncı olduğundan bahsetmiş.

Hatta sebep olarak da bu kadar hatalı bir oyunu herkese dağıtmak istemiyorlar diye düşünüyorlarmış.

Oyun patlamasa bari.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.