Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , ThomasAngelo89 , Arsonex , Darksun80 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.770
Cevap
2.719
Favori
21.320.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Yaxis

Ben daha önce arkadaşıma forumdan kod şeklinde aldım 60tlye. Siz de öyle yapabilirsiniz ilan bulursanız. Ben şu ilanı buldum ama satan kisinin referansı az. İlk kodu teslim ederse düşünebilirsiniz:
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-overwatch-origins-edition-key--146673294#146673294

@just one bad day

Sağ olun hocam, attığınız ilana baktım ama gördüğüm kadarıyla arkadaş zamanında bedava verilen kodlardan fazlaca almış ve onları satıyor. Prensip olarak bu tiplere para kazandırmak istemiyorum. Bu arkadaş dışında da güncel ilan göremedim. Zaten xbox için daha üst paketi tosla ile 55tl ye gelirken pc ye daha düşük paketi key olarak 70tl ye almak yine pahalı kaçıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 26 Kasım 2020; 3:45:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Laptopta oynamak için çok fazla sistem istemeyen bir online oyun bakıyordum, Overwatch çarptı gözüme. Daha önce hiç oynamadım bir şans vereyim dedim ama kaç yıl geçmiş %25 indirim görüp 140TL ye düşmüş oyun. Yerel fiyatlandırma olmadığı için çok pahalıya geliyor. Bunu daha uyguna alabileceğim bir yer var mı playstore gibi?

Team Fortress 2 öneririm. Overwatch'ın esinlendiği oyun diyebiliriz. Ayrıca f2p.

• keremec kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, ben bedava verildiğini görmemiştim. Aynı tereddü Battlefield 4 alırken yasadim. Oyun kaç defa bedava dağıtılmış geçmişte ama premium dahil 40tlye bulunca aldım, 2 defa girdim baktım herkes çoktan son level son silah olmuş, saldım oynamayı.

Arkadaşın dediği gibi Team Fortress 2 bakabilirsiniz. Paladins var yine overwatch benzeri. Farklı bir tür isterseniz Epic games te Rocket League var ücretsiz ona da bakabilirsiniz. Uçmayı az-cok çözdüğünuzde baya zevkli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aerolona kullanıcısına yanıt

Şöyle diyeyim , ben RDR 2'yi Xbox One X'te oynadım. Şimdi oturdum, bilgisayara alıp bir 100 saat daha oynasam mı diye düşünüyorum. Tekrar tekrar oynanacak bir oyun RDR 2

• L.A. Noire ve GTA 4 almak istiyorum. İkisinin de düzgün çalışan Türkçe yaması var mı ?

Ekleme: Bunu sormamın sebebi, bir ara 2K Games firması Türkçe yamaları ortadan kaldırdı gibi bir haberi görmemdir. Bunları da etkiliyor mu merak ediyorum. Ona göre alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foreign. -- 26 Kasım 2020; 7:26:41 >
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler açıklamalar için. Hiç assasins oynamadım. Origins mi odyssesy mi almalıyım sizce?
  • yldrm224 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle odyssesy al çok daha iyi
    Teşekkürler. Peki game pad gereken oyunlarda ps4 kolu veya nintendo pro control kullanabiliyor muyuz? Bilginiz var mı?
    Ben Xbox gamepad kullaniyorum pc 3.0 girisine 4.0 Bluetooth veya hizli sarj kablosunu kola takip oynayabilirsiniz
    Ps4 kolu takabilirsiniz
  • Ödül sistemi garip olmuş Steam'de. Aşk ile devam ettirilene GTA V eklemek istedim ama GTA 2 bile çıkıyor, GTA V yok.  

Sea of Thieves ekleyeyim dedim oynadıklarım arasından. 2017'de çıkmış ama hâlâ ilk günkü gibi güncellemeler almaya devam ediyor. Sürekli yeni görevler ve oynanış geliyor. Ama o da Arkadaşlarla daha zevkli" ve "üstün görsel stil" ödüllerine de girer bana göre. Gel gör ki 1 oyun en fazla 1 yerde aday gösterilebiliyor.

Ben de rasgele verdim oyları.  

• Safaklk kullanıcısına yanıt
    Süper
    Harika. Ps4 üm yok ama çok önceden arada arkadaşlarla ps4 cafede oynarken kullanmak için almıştım bir tane. Öyle duruyor. İşe yarayacak artık😀
    Ds4 for pc diye bi program var onu indirin cok basit ds4 kolunu da kullanabiliosun
  • Safaklk kullanıcısına yanıt
    Evet. Videoları varmış. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrm224

Evet. Videoları varmış. Teşekkürler.

Oyunları Steam üzerinden oynuyorsanız o uygulamayı açmanıza gerek olmadan Steam kendisi tanıyor. Steam dışı oyunlarda o uygulamayı kullanıyorum, Steam oyunlarında Steam kendisi DS4'ü hallediyor.

• Steam var. Game pass var. Bi şekilde yükleyeceğiz sanırım.
  • mahtant kullanıcısına yanıt

Aynen gördüm onu pusudayım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

F1 2020 den önceki en iyi oyunu hangisi, 19 pek beğenilmemiş gibi

Metacritic’te şöyle bir baktım. 2019 fena puan almamış aslında. Oyuncu oylarından en yüksek puanı alan F1 oyunu 2016 görünüyor. Benim kütüphanedeki 2012’yi oynuyordum eskiden, en düşük puanlılardan, o bile fena değildi.

2011’i alırsanız İstanbul Park da var o sene bizde yarış olduğu için. Benim istek listesindeydi, 2.5 liralara düştü ama almadım. Assetto Corsa aldım. Vakit olursa bugün mod işleriyle uğraşıp onda oynamayı düşünüyorum Formula’yı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aerolona kullanıcısına yanıt

Merhaba, gamebillet'i sizden gördüğüm için soruyorum ancak herkes cevaplayabilir.

Anno 1800 almak istiyorum ancak no stock gözüküyor. Stok yenilenir mi acaba?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.