Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops - Annihilation Map Pack İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
10.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Peki şaun neden mw2 black ops dan daha çok oynanıyor daha eski olmasına ragmen ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

Peki şaun neden mw2 black ops dan daha çok oynanıyor daha eski olmasına ragmen ??

MW2 mi daha çok oynanıyor ?

Ben PS3 te ne zaman girsem en az 450K oyuncu bulunuyor Xbox ta bu durum daha fazladır sanırım.
  • quote:

Peki şaun neden mw2 black ops dan daha çok oynanıyor daha eski olmasına ragmen ??

kaynak göster forumu terkedeceğim göstermezsen sen terket anlaştık?
  • Kaynaga ne gerek mw2 daha fazla oynandıgı zaten bir gerçek.

Ben seninle neden laf yarıstırıyorumki onuda anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 29 Temmuz 2011; 21:02:16 >
  • Black Ops daha yeni oyun sonuçta, Mw2'den fazla oynanması çok doğal

An itibariyle ps3'de 567,496 oyuncu online Black Ops'da (oyundayım şimdi)
  • quote:

Kaynaga ne gerek mw2 daha fazla oynandıgı zaten bir gerçek.

kafandan sallayıp sallayıp duruyorsun bende diyorum cod 1 mw2'den fazla oynanıyor kaynak yok haydi
  • Bikere sen black ops ile mw2 yi kıyaslıyorsan ben senin oyun anlayaşından şüphe duyarım.

Keske o online kişi sayısı mw2 dede olsa bakın bakalım kaç kişi online.
  • Modern Warfare 2'de de vardı o gösterge hatırladığım kadarıyla PS3'te.
    Black Ops ile MW2'yi bir etmeyin ama Black Ops sonradan çıktığı yani son oyun olduğu için online'ında o kadar çok kişi var. Bir de MW2'deki hile sorununu Black Ops'taki oyuncu sayısı artsın diye çok uzun bir süre çözmediler. MW2'nin verdiği zevki Black Ops'tan alamayan çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

Kaynaga ne gerek mw2 daha fazla oynandıgı zaten bir gerçek.

kafandan sallayıp sallayıp duruyorsun bende diyorum cod 1 mw2'den fazla oynanıyor kaynak yok haydi

Sen hiçbirşey diyemezsin çünkü sen oyun oynamıyorsun.Sabahın 8 inden gecenin 3 üne kadar fulltime forumdasın her konuda saçma msjların dolu.Git bi oyun oyna bi yarım saatte olsa oyna nefes al.

Neyse konu dısına fazla sapmadan konuyu kapatayım.
  • Her türlü sana katılıyorum kardeşim eskiden black ops çıkmadan önce mw2 süperdi sabahtan gecelere kadar oynardım hiçde bıkmadan ama şimdi black ops multisi acayip sıkıyor atmosfer çok kötü silahlar hiç güzel değil nerden benim eski m4a1
  • http://store.steampowered.com/stats/
    Steam'in istatistiklere göre MW2 Black Ops'tan daha fazla oynanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

http://store.steampowered.com/stats/
    Steam'in istatistiklere göre MW2 Black Ops'tan daha fazla oynanıyor.

toplam olarak yine black ops geçiyor steam psn live hepsini katınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerci07

arkadaslar bi sey sorucaktim bu paketi bende aldim suanda indiriyorda 6 parca var hepside farkli boyurlarda ben simdi bunun 6 sinidami indiricem bir ikincisi ortalama kac dakikada iniyor bu oyun benim alette her biri icin 30-45 dakika arasi zaman biciyor

Oyunun kapağının kenarında psn işratenin altında bir kod yazıyordur. Ben de 01031 yazıyordu büyük ihtimalle sende de öle yazıyordur. Her neyse altı parçanın içinde boyutu en büyük olanda prduct code 01031 eğer senin kodun başkaysa içlerinden uyumlu olanı indir.
  • bf ile ilgili yorumlara katılmıyorum. zaten fps oyunlarının simulasyon olmasınada karşıyım o ayrı
  • black ops terine hiç bi oyun değişmem
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.