Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: basicodemine

Yakin zamanda hepsini cozecegiz. Tesekkur ediyoruz geri bildiriminiz icin :)
    Gerçekten ilgileniyorsanız daha devam edebilirim.
  • Hocam buraya her yazilan seyi not alip sirayla duzeltiyoruz. Bizler icin de cok iyi oluyor geri donusleriniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basicodemine

Hocam buraya her yazilan seyi not alip sirayla duzeltiyoruz. Bizler icin de cok iyi oluyor geri donusleriniz.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 3:45:29 >
  • Bir de şu konu başlığını değiştirin hocam.Sürüm 3.küsür değil mi şu an

Edit: Hep eksi yönlerden bahsetmeyelim şu 4 farklı renk teması cidden güzel olmuş bir kaç renk hatası dışında.Emeğinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 14 Ağustos 2019; 22:18:47 >
  • Deneme:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139556714

Edit:PC versiyonda mesaj linkini kopyala ile elde ettiğimiz link uygulamada açılmıyordu ''bu konu gösterimden kalkmıştır'' tarzı bir hata veriyordu,konu silinmemiş olmasına rağmen.Bu sorun çözülmüş,direk o mesaja gidiyor sorunsuz.
    Fakat,şimdi o mesaja gittikten sonra geri yapınca aynı linke tekrar tıklanmıyor,hiç tepki yok.(sayfayı yenilemek gerekiyor tekrar tıklayabilmek için)
    Bilginize.

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

@basicodemine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 14 Ağustos 2019; 22:49:26 >

• imdb tagları ile ilgili durum şöyle;

uygulamada opengraph özelliğine geçildi. Artık herhangi bir tag içerisinde almadan direkt link olarak paylaşabileceksiniz. Örneğin; youtube, instagram, twitter, imdb, sahibinden vs. Ama burada bir uyuşmazlık çıkmış gibi duruyor evet.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 3:42:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

imdb tagları ile ilgili durum şöyle;

uygulamada opengraph özelliğine geçildi. Artık herhangi bir tag içerisinde almadan direkt link olarak paylaşabileceksiniz. Örneğin; youtube, instagram, twitter, imdb, sahibinden vs. Ama burada bir uyuşmazlık çıkmış gibi duruyor evet.
    Peki bu bahsettiğiniz sistem tüm platformlara entegre olacak mı? Şu an epey bir uyumsuzluk var. Sadece uygulamayı kullanarak çoğu şeyi yapamıyoruz.

Misal yukarıda attığım link, uygulamada resimdeki gibi. Fakat Pc-Mobil sürümlerde sadece link olarak gözüküyor.
    Pc-Mobil versiyonda da hiç tag le uğraşmadan modern bir şekilde daha kullanışlı paylaşım yapsak.. (Facebook misali, link atıldığı an önizlemesi çıksa.) Var mıdır bu yönde çalışma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 4:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 3:44:21 >
  • Selam tekrar, hepsini listeye aldım yavaş yavaş hepsi düzeltilecek. Teşekkür ederiz bildiriminiz için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

.
    Ben bunları boş bir vaktimde tek tek deneyip kontrol etmiştim, listesi var hocam. Bu da listede. sizin eklediklerinize de bakayım gözümden kaçan olmuştur mutlaka.
  • Evet bu uyumsuzluğun giderilmesi için çalışmalar yapılacak hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Evet bu uyumsuzluğun giderilmesi için çalışmalar yapılacak hocam.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 3:45:14 >
  • Ben hala telefon onayını yapamadım onu nasıl yapılacağını bilen var mı

• The Ringleader T kullanıcısına yanıt
    Selam, birine uygulamadan ozel mesaj atmayi deneyin. Kalan adimlari zaten tamamlarsiniz

• Özel mesajlarda çift bildirimi nasıl kapatabiliriz? Karıştırdım ancak bulamadım, gelen her mesajda çift bildirim geliyor.
  • Tema renkleri çok kötü. Okunmamış bildirimleri ayırt etmek gerçekten zor 🙄

• https://youtu.be/k3IfMoD0uro

• webumut kullanıcısına yanıt
    Bugün içerisinde sorunu çözüp sıradaki güncellemeye dahil etmeye çalışacağım hocam, teşekkürler geri bildiriminiz için.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.