Şimdi Ara

Aziz Yılmaz İhraç Edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe'nin muhalif isimilerinden Aziz Yılmaz, Fenerbahçe yönetiminden ihraç edildi.

Fenerbahçe Kongre Üyesi ve camianın ağır toplarından Aziz Yılmaz, Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde Aziz Yıldırım’a karşı muhalif bir kişi olarak tanınmakta.

Son olarak şike iddiaları ile ilgili “Aziz Yıldırım’ın heykeli dikilecekmiş. Yıldırım geldiğinden beri şike yaptı, yapıyor” sözlerinden dolayı gündeme oturan Aziz Yılmaz'ın, Fenerbahçe Disiplin Kurulunun bugün yaptığı toplantı sonucunda, Fenerbahçe yönetiminden "kesin" olarak ihraç edildiği öğrenildi.

• Heh ben de acacaktim konuyu. Onceden gecici olarak 3 yilligina ihrac edilmisti, simdi de tamamiyla ihrac edildi.

Bu arada, A.Y. dikdatorlugu diyecekler,
    Aziz Yilmaz klup her zora dustugunde tekmeyi vuran bir kisidir. Muhaliflik hafif kalir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığı aziz yıldırım tahliye edildi diye okuyordum az daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Heh ben de acacaktim konuyu. Onceden gecici olarak 3 yilligina ihrac edilmisti, simdi de tamamiyla ihrac edildi.

Bu arada, A.Y. dikdatorlugu diyecekler,
    Aziz Yilmaz klup her zora dustugunde tekmeyi vuran bir kisidir. Muhaliflik hafif kalir.

+1

yakışmayan biriydi kulübe ve ihraç edilmesi çok iyi oldu. her fırsatta yakınındakileri satan adamların fenerbahçe de işi yok.

@Chuckly

• Sonuna kadar doğru bir karar. Orda burda Aziz YILDIRIM'a muhalif olacam diye kulüp içindeki birlik beraberliği bozuyordu. Az bile yapılmış.
  • İsabet olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Başlığı aziz yıldırım tahliye edildi diye okuyordum az daha

Ben de az daha Bakkal Gazi forumdan ihraç edildi diye okuyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Başlığı aziz yıldırım tahliye edildi diye okuyordum az daha

Ben de az daha Bakkal Gazi forumdan ihraç edildi diye okuyordum

Ben de kahvaltidan ihrac edildi diye duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

Fenerbahçe'nin muhalif isimilerinden Aziz Yılmaz, Fenerbahçe yönetiminden ihraç edildi.

Fenerbahçe Kongre Üyesi ve camianın ağır toplarından Aziz Yılmaz, Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde Aziz Yıldırım’a karşı muhalif bir kişi olarak tanınmakta.

Son olarak şike iddiaları ile ilgili “Aziz Yıldırım’ın heykeli dikilecekmiş. Yıldırım geldiğinden beri şike yaptı, yapıyor” sözlerinden dolayı gündeme oturan Aziz Yılmaz'ın, Fenerbahçe Disiplin Kurulunun bugün yaptığı toplantı sonucunda, Fenerbahçe yönetiminden "kesin" olarak ihraç edildiği öğrenildi.

Renktaş forum yönetiminden istek de bulunup yazını değiştirsen iyi olacak. Fenerbahçe yönetiminden diye yazmışsın. Bilmeyen birileri bu yazıyı okuduğundan Aziz Yılmazın Fenerbahçe yönetimimde görev yapan ve yönetimden ihraç edilen biri sanacaklar.

Yazın Aziz Yılmaz kongre üyeliğinden ihraç edildi diye değiştirirsen iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

Fenerbahçe'nin muhalif isimilerinden Aziz Yılmaz, Fenerbahçe yönetiminden ihraç edildi.

Renktaş forum yönetiminden istek de bulunup yazını değiştirsen iyi olacak. Fenerbahçe yönetiminden diye yazmışsın. Bilmeyen birileri bu yazıyı okuduğundan Aziz Yılmazın Fenerbahçe yönetimimde görev yapan ve yönetimden ihraç edilen biri sanacaklar.

Yazın Aziz Yılmaz kongre üyeliğinden ihraç edildi diye değiştirirsen iyi olacak.

yanlış yazılmış orası evet. söylediğin için teşekkürler. edit olmadığı için biri konuyu şikayet edip yanlış yazılan yeri şikayette belirtirse çok iyi olur

• Gençler bilez,
    25 yıl öncelerindeki,
    FB camiası içindeki en kıl gruplardan biriydi bu Aziz Yılmaz.

Bu yolla sosyal bir çevere edinme çabasındaki biriydi.

Her şeye taş koyar tehditlerde bulunurdu,
    bir miktarda taraftar grubu vardı.

Allahtanki Aziz Yıldırımla beraber bunlar sahneden çekildi....................
    sanmıştık ama,
    haksız iddalarla sarsılan FB ile birlikte,
    yine hortladı bu maymun.

Yakında tümden silinir.

Genç arkadaşlara tavsiyem;
    asla bu tip muhalefete prim vermeyin,
    FB de en azılı muhalefet bile yapıcı olmalıdır.

saygılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.