Şimdi Ara

AZİZ-AYKUT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce TV8'de Faik Çetiner söyledi,doğruluk payı ne kadar var bilemiyorum ama Başkan kalıyormuş, Aykut ise teknik direktör olarak takımın başına geçecekmiş.
    Selim abinin dediği gibi bu takıma,takımı yönetecek adam lazım,başkanın onu yöneteceği değil,maalesef üstteki duyum doğru ise-söylenenlere göre-Aykut Başkanın yöneteceği biri galiba.

• Ya inanamıyorum ya.Hala bu takımda kendini başkan görüyorsa bu adamda nasıl bir yürek nasıl bir şeref var?Taraftar senin yüzünden birbirine girdi.Yıllardır yaptığın sayısız hata var.Bu yıl verdiğin sözlerin 1 tanesi yerine gelmedi.Transferler yalandan.Revizyon dedin dedin hiç birşey değiştirmedin.Senin yüzünden Bursaspor bile şampiyon oldu(Yanlış anlaşılmasın Bursa hak etti o ayrı)Bir Trabzon olamadı ona da kupayı verdin.Git artık bizde kurtulalım sen de...
  • tekrar pendik,denizli,trabzon faciaları yaşatmak içinmi kalacakmış?
    galatasarayı 4 yıl üst üste şampiyon yapmak içinmi,yada tsl tarihinde ilk kez 4 büyükler dışında birisini daha şampiyon yapmak içinmi kalacakmış?
    veya t.d olarak tekrar aragonesi,zicoyu mu getirmek içinmi?
    yoksa maldanado,josico,guiza,ali bilgin,baroni gibi 3.sınıf topçuları getirmek içinmi ?
  • Eğer Aykut Kocaman gelir ise bazı seyler degisebilir umarım gelir.
  • aziz yıldırım bırakırsa şaşırırım zaten çarşamba günü.Aykut'un sonuna kadar arkasındayım bu takım tamamen onun ellerine emanet edilmeli.Önümüzde kocaman,taptaze bir ertuğrul sağlam örneği var.Bu mesajı almak çok da zor değil.
  • şahsen kendisinden bir "kaset" bekliyorum
  • Hani bir reklam var

Kaliteyi uzaklarda aramayın diye

Daum'u getirdik de noldu sanki

Aragones zaten faciaydı

Bu sene en azından 2.ci olduk

Eskiden soğuk bakıyordum

Ama değiştim dünkü maçtan sonra

Neden olmasın?

Aykut Kocaman olabilir pek hala
  • aykut ta olur ersun hoca da olur , ancak bunun kararını verecek kişi yada kurumların başında aziz yıldırım ve şuanki yönetim olmasın yeter.

yabancı yönetim, yerli hoca gelsin başka da ihsan etmesinler yeter.

kim gelirse gelsin bi şekilde biyere yabancı olmasınlar yeter.
  • fenere rıdvan dilmen gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

fenere rıdvan dilmen gelsin

rıdvan süperlig'de iş yapamaz o mesleğini buldu gene rekor bir sözleşme yapmış. tekrar sahalara dönecek kadar aptal değildir umarım.
    kim ne derse desin eğer uğursuz aziz yıldırım kalırsa, bu yılda hüsranla bitecek. isterse takımı komple değiştirsin.
  • Muhtemelen yönetim istifa etmeyecek ama daum'un da görevine son verilecek veya kendisi istifa edecektir...

Aykut Hocanın başa gelmesini isterim... Aykut hoca istemez ama ben Rıdvan dilmenin de aykut ile birlikte çalışmasını çok isterim...

açıkcası ben bu yıl Alex in de takımdan ayrılacağını düşünüyorum...
  • İnşallah Aykut gelir... Devre arası Fener havlu atar... Daum gibi garantici bir teknik adam bile bu Feneri şampiyon yapamayıp Bursa'ya kaptırdıysa sizi ancak Mourinho paklar... Aşağısı kurtarmaz... Ya Daumla devam edilmeli ya da seneye başarı beklenmemeli...
  • daum mu garantici yapma bunu, yapma bunu...

bir tane atıp üstüne yatmak hangi mantıkla garanti olur... ben istemiyorum arkadaş, gelecek denildiğinde de istemedim, geldiğinde de istemedim, ilk sekiz hafta kazanıncada istemedim , son sekiz hafta kazanınca da... daum bu takıma yakışmıyor. kovduğu adamı geri getirmek yakışmıyor bu takıma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

daum mu garantici yapma bunu, yapma bunu...

bir tane atıp üstüne yatmak hangi mantıkla garanti olur... ben istemiyorum arkadaş, gelecek denildiğinde de istemedim, geldiğinde de istemedim, ilk sekiz hafta kazanıncada istemedim , son sekiz hafta kazanınca da... daum bu takıma yakışmıyor. kovduğu adamı geri getirmek yakışmıyor bu takıma...

O beğenmediğiniz Daum sizi son haftaya kadar iddialı konumda tuttu... Elinizde olan şampiyonluğu verdiniz... Daum'un sezon boyunca çıkarttığı kadrolara bak bi... Hep aynı kadrolar... Göze hoş gelen futboldan çok puan için oynadı her maç... Ben Daum'un oynattığı futbolu beğenin demiyorum zaten adam şampiyon olmak için bir taktik izledi hatta biraz şansı olsaydı olacaktı ve o taktiği tutacaktı... Trabzon kalecisi Onur değilde bir başkası olsaydı şuan herkes Daum'a övgüler yağdırıyor olacaktı... İlk senesinde aynı kadroyla şampiyonluğa oynattı takımı... O yüzden evet Garantici... Şimdi eğer siz Daum'u gönderip birde kadroda revizyona giderseniz en az 1-2 sene şampiyonluğu unutun derim... Daum bu sezon ilk senesinde kafaya oynadıysa bunun sebebi Türkiye'yi ve Türk futbolunu aynı zamanda Fenerbahçe'yi yakından tanımasındandır... Yeni gelecek hoca eğer Aykut değilse alışma devresi geçene kadar iş işten geçecektir. Aykut olursa da zaten ben başarı beklemem çünkü Ankaraspor'u çalıştırmakla Fenerbahçe'yi çalıştırmak arasında Everest dağı kadar fark var...

• aziz başkan olduğu surece fenerin başına akıllı türk hoca gelmez.
  • Aykut'u devlet memurlarına benzetiyorum. Salla başını al maaşını tarzında her söze boyun eğen biri gibi davrandı bu sene. Aziz Yıldırım olduğu sürece takıma müdahale etmeye devam edecektir ve Aykut da Aziz beyin sözlerini dinleyince işler gene kötü gideceği kanaatindeyim. Kısacası Aziz Yıldırım ile Aykut bir arada yapamazlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.