Şimdi Ara

Azerbaycan Tıp hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 7 Mart 2021; 19:6:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürünüyor muyum ? Krallar gibi yaşıyorum çok şükür :) kapasitemi 😂😂😂 kapasiteyi sınavla ölçüyorsan konuşmamıza gerek bile yok aslanım . Devletimin bana verdiği bir hak bu sonuna kadar kullanırım sende otur ağla 😂😂 bak şimdide uludağ tıp fakültesine yatay geçiş yapıyorum ona da ağlayacak mısın ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 34 k ya gelir mi burası sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umuuuut U kullanıcısına yanıt
    Hocam kaçıncı sınıf bitti sizin? Uludağ'a geçiş olayı hakkında bilgi verebilir misiniz??

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 7 Mart 2021; 19:6:6 >
  • olmadıgitti O kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle gelir bence hayırlı olsun.

• Yabancı geçiş değil yök programında olduğum için bildiğin yatay geçiş :) 18 bin ham sıralama yaptım ben aslanım 😂 yanlış kişiye çatıyorsun

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 7 Mart 2021; 19:5:47 >
  • hfbcitir H kullanıcısına yanıt
    Hazırlık bitirdim yatay geçiş başvurusu yaptım gelecek büyük ihtimalle

• Ben utanmam ;) çünkü hayattaki tek amacım sınav başarısı del sizler gibi sistem köpeği olmadım 😂 benim için sadece bir sınav öle ya aslında okumama ihtiyaç yok lakin sıkılmayalım işte 👍

Not ortalaması ile mı geçiyorsunuz hocam?

• Arkadaş sanırım kötü bir çocukluk geçirmiş onu da anlamak lazım bu hazımsızlığının nedeni vardır elbet.
    Hazırlık bitirdim ben , bu seneye özel hazırlıktan da geçiş var normalde 1 2 3 ten olur not ortalamasıyla geçiş.

Bu durumda ödediğiniz para ne oluyor hocam? Normal şartlarda okula kaç para ödeniyor?

Detaylı anlatacağım bi başlık açacağım . Size de haber ederim müsait olamıyorum bu günlerde

• Ben çok araştırmıştım zamanında. 10 larca kişiyle konuştum. Bazıları övüyordu ama çoğunluk Torpil vs olayının çok döndüğünü söylüyorlardı. Kanımızı emiyorlar rüşvete hürmet diyorlar her yerde istiyorlar diyorlardı. Hocaların bazen sıkıntı yaptığını söyleyenler vardı. Sınavla girmemize rağmen gerizekalı gözüyle bakıyorlardi bize diyenler vardı. Hepsi mesaj kutumda duruyor.
    Şuan söylediğim allahtan ki gitmemişim.

Sizlerin yerinde olsam inanın ne yapardım bilmiyorum. Milyonerseniz Türkiye de okuyun bence. Değilseniz Allah yardımcınız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjkszpjmr2 -- 28 Temmuz 2020; 15:27:54 >
  • kjkszpjmr2 K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben milyoner vs. değilim. Biraz kendi birikmişim biraz da ailemin yardımıyla gidebilirim diye düşündüm.. Benim için asıl önemlisi yatay geçiş kovalamak olur gitme ihtimalimde. Bu yüzde yatay geçiş yapamama ihtimalini de göz önünde bulundururak hareket edeceğim

• hfbcitir H kullanıcısına yanıt
    Hocam yatay geçiş imkansız değil ama çok zor diyorlardı. 1 2 kişi anca geçiyordu o kadar kişide diyorlardı. Yapılabilir.
    Ama hazırlıkta yatay geçiş yok sanırsam. 1. Sınıfı bitirdiğinizde yatay geçiş yapabilirsin diyorlardı.

Zor bir süreç. Allah yardımcınız olsun.

• Hocam bence çok iyi düşünün. Benim kuzenim orada tıp okudu, buraya geçiş yapmak için bir sınava giriyor çok zorlandı ve geçişi olmadı tekrardan hazırlanıyor geçiş sınavı için.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Biladeirm açıkça anlayın şunu yökle giderseniz kimse sizi sınava tabi tutamaz ben 3 yıl sonra konya merama direk geçerek ordan mezun olacağım . Türkiye diploması alacağım normal bir tıp fakültesi mezunuyla aynı olacağım

Azerbaycan Tıp hakkında

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.