Şimdi Ara

Az önce yaşadığım bir olay. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonlara doğru basıyodum eksiyi okudum ve eksiyi basmaktan vaz geçtim
  • Çıkarıp kaportaya vursaydın..
  • 17 yaşındasın ve o adam takip ettiğine göre ondada iş var.Ayrıca body yapıyorum diye kendine güvenme.Aklını alırlar.Body vücudunu geliştirir ama 17 yaşında birisi ne kadar body yapsada kendinden 5 yaş büyük birini bile dövemez.Ayrıca sanayi ne alaka anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali 1907

17 yaşındasın ve o adam takip ettiğine göre ondada iş var.Ayrıca body yapıyorum diye kendine güvenme.Aklını alırlar.Body vücudunu geliştirir ama 17 yaşında birisi ne kadar body yapsada kendinden 5 yaş büyük birini bile dövemez.Ayrıca sanayi ne alaka anlamadım?

sanayi ne alaka diyenleri hep kıskanmışımdır adam ömründe sanayi işi görmemişdir hatayında paslı veya yağlı metalle uğraşmamıştır..
    siz o kısımda mısınız bilmem ama sadece belirtmek istedim.
    sanayide çalışıyorsanız eğer spor salonunda çalışmaktan aşşağı yukarı fark yok.. günde tonlarca demir vb kaldırıp indirebilirsiniz gerçekten vücudu geliştirir.
    babamın bi gün şınav çektiğini görmedim adam 53 yaşında üçgen vücut.
  • hiç serin hikaye birader diyen yok
  • Sanayici? Komple senin mi sanayi? Ehliyeti de yokmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldor Warrior

Sanayici? Komple senin mi sanayi? Ehliyeti de yokmuş...

sanayide çalışıyorum ağır iş manasında ok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

quote:

Neyse, sağda solda "Sanayiciyim" diye dolaşma fabrikatöre denk gelirsin alırlar havanı...

• quote:

quote:

quote:

Neyse, sağda solda "Sanayiciyim" diye dolaşma fabrikatöre denk gelirsin alırlar havanı...

Geçen hafta da fabrika aldık.

• Her böyle konu açanda sonunda body yapıyorum şunu yapıyorum diye ekliyor. İndirseydin o zaman adamı bro.
  • bence renk körüsün.Bi doktora git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noblé

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun, daha dikkatli olmanı öneririm. Konuyu gördümde birşeyler eklemek istedim; Body yapıyorsun, kuvvetlisin, enerjiksin, özgüvenin yerinde. Taşı sıksan suyunu çıkarırsın. Özgüven ile Body birleşince " Terminatör " diye nitelendirdiğimiz duygu çıkıyor ortaya hiç yıkılmayacakmışsın gibi, " Bu kim lan bir kere vursam yıkarım " havaları vesayre..

Ama her zaman bu taraftan bakma duruma, ya karşındaki kişi body yapmıyor ama herhangi bir savunma/dövüş dalında eğitim alıyorsa? Body adama direnç verir, ilah yapmaz.

Yaşadığım bir durum var uzun uzun anlatmayayım kimsenin gözünü yormak istemem ama kısa bir özet geçeyim;
    Boyum 1.90-91, kilom 84, 1.5yıldır body yapıyorum. Geçen yaz Şarköy'e gidiyorduk benzilikte olay oldu, arabadan indi tartıştık falan ilk hamleyi ben yaptım söylediği bir kelimeden dolayı. Hacı dürüstçe söyleyeyim adam beni dövmedi, süründürdü. Çok hızlı oldu herşey, sol bileğim çıktı, sırtım mosmor, sağ kolum tamamen oynatılamaz hale getirdi. Diyeceksin ki hiçbirşey mi yapamadın? Adamın her vuruşu nefesimi kesiyordu ölücem sandım.

Herneyse uzun uzun anlatmayayım kısaca dikkatli ol bilinçli davranmakta var anlattığım şekilde bilinçli birinden dayak yemekte var. " En büyük kabadayılık Efendiliktir. " Gerçekten gerekmediği sürece her zaman sabırlı ol.

en uysal uye bence

• quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Her böyle konu açanda sonunda body yapıyorum şunu yapıyorum diye ekliyor. İndirseydin o zaman adamı bro.

Egomu tatmin edeceğim diye 1100 Tl ceza ve adam dövmekden belki de tazminat ödemek saçma olurdu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Geçen hafta da fabrika aldık.

Tamam, sakin.

• sanayıde çalısıyorum ve body yapıyorum beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: speech

quote:

quote:

gözlük doktoru ne oluyo ?

adamda gözlük vardı ve kendisine yeşil yandığını zannediyordu o yüzden.

iyide gözlük eczaneden alınır olm, olmamış FAIL var laf sokamamışsın otur sıfır

gozluk optikten alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

quote:

quote:

quote:

gözlük doktoru ne oluyo ?

adamda gözlük vardı ve kendisine yeşil yandığını zannediyordu o yüzden.

iyide gözlük eczaneden alınır olm, olmamış FAIL var laf sokamamışsın otur sıfır

gozluk optikten alinir

Az önce yaşadığım bir olay.

• Eeeee yani
  • Levyeyi kafaya yedimmi ne sanayi kalır ne de body.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noblé

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun, daha dikkatli olmanı öneririm. Konuyu gördümde birşeyler eklemek istedim; Body yapıyorsun, kuvvetlisin, enerjiksin, özgüvenin yerinde. Taşı sıksan suyunu çıkarırsın. Özgüven ile Body birleşince " Terminatör " diye nitelendirdiğimiz duygu çıkıyor ortaya hiç yıkılmayacakmışsın gibi, " Bu kim lan bir kere vursam yıkarım " havaları vesayre..

Ama her zaman bu taraftan bakma duruma, ya karşındaki kişi body yapmıyor ama herhangi bir savunma/dövüş dalında eğitim alıyorsa? Body adama direnç verir, ilah yapmaz.

Yaşadığım bir durum var uzun uzun anlatmayayım kimsenin gözünü yormak istemem ama kısa bir özet geçeyim;
    Boyum 1.90-91, kilom 84, 1.5yıldır body yapıyorum. Geçen yaz Şarköy'e gidiyorduk benzilikte olay oldu, arabadan indi tartıştık falan ilk hamleyi ben yaptım söylediği bir kelimeden dolayı. Hacı dürüstçe söyleyeyim adam beni dövmedi, süründürdü. Çok hızlı oldu herşey, sol bileğim çıktı, sırtım mosmor, sağ kolum tamamen oynatılamaz hale getirdi. Diyeceksin ki hiçbirşey mi yapamadın? Adamın her vuruşu nefesimi kesiyordu ölücem sandım.

Herneyse uzun uzun anlatmayayım kısaca dikkatli ol bilinçli davranmakta var anlattığım şekilde bilinçli birinden dayak yemekte var. " En büyük kabadayılık Efendiliktir. " Gerçekten gerekmediği sürece her zaman sabırlı ol.

3. paragrafta bastım kahkahayı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.