Şimdi Ara

Az kullanılmış MSI Z270 A PRO anakart ve G4400 işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Az kullanılmış MSI Z270 A PRO anakart ve G4400 işlemci
    aldığım fakat az kullandığım ürünlerimi işlemci yükseltmek için satıyorum. ürünlerin fotoğrafını kasa içinde olduğundan dolayı ekleyemiyorum fakat sıfır ayarında overclock yapılmadan kullanılmış bir anakart ve giriş seviyesinde bir işlemcidir. h370 üstü para ya da 9000f serisi işlemciler üstüne para şeklinde takas da olabilir.ürünün vatan bilgisayar sıfır fiyatı 925 tldir fakat ikisini 900tlye satmak istiyorum. kocaeli içi elden kocaeli dışı önce havale sonra kargo şeklinde dağıtımı yapılır. sahibinden profilime bakabilirsiniz.

FİYAT=850tl

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-z270a-pro-plus-intel-g4400-779342331/detay/Az kullanılmış MSI Z270 A PRO anakart ve G4400 işlemci
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli, Kartepe Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• eklemeyi unutmuşum pazarlık vardır tekliflere açığım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.