Şimdi Ara

AYT TARİH HATALI SORU SOS1(TEKALİFİMİLLİYE) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bu şekilde olabilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöyle bir dilekçe yazdım, buna benzer bir şey yazabilirsiniz:
    AYT TARİH HATALI SORU SOS1(TEKALİFİMİLLİYE)

ayrıyeten ek olarak Tekalifi Milliye Emirleri'nin maddelerini de koydum zarfa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskaca -- 17 Haziran 2019; 23:43:46 >
  • Up

• Matematikteki soruyu iptal ettiklerinden dolayı bir soruyu daha iptal etmeleri imkansiz ötesi.
    Aşırı tepki alırlar ve imajları zedelenir.

• Cnn Türk, Hürriyet ve Milliyet haber yapmis tarih ve kimyada hatali soru iddiasi diye. Hadi hayırlısı. Soru yanlışsa iptal edecekler, zorundalar. Onlar beceremiyorsa soru hazirlamayi, öğrencilerin suçu ne?

• Upupupup

• apaçık hatalı bir soru
  • up
  • Towns T kullanıcısına yanıt
    ders kitabında motorlu taşıtlar da yok. bence iptal etmekten başka şansları yok. soru sayısının az olması yüzünden 1 soru bile çok şey değiştiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevdwe

ders kitabında motorlu taşıtlar da yok. bence iptal etmekten başka şansları yok. soru sayısının az olması yüzünden 1 soru bile çok şey değiştiriyor
    ders kitabını kaynak olarak alsalar motorlu taşıtlar yok dediğinize göre tüm kaynaklar dahilinde ise haberleşme cihazları da bahsediliyor tekalifi milliye emirlerinde iptale gidiyor dolayısıyla
  • Bunun mebde olup olmamasıyla alakası zerre yok. Bizzat resmi devlet dairelerinde vardır bu emirler. Telefon geçiyor işte. Ösym almamıs ne demek ya?Ayrıca 8.sınıf Meb kitabında var. Geçen senenin 11.sınıf inkılap kitabında var.

Meb sürekliliğin tanımını kendi verip ona göre sorabilir. Geçmişte yaşanmış nesnel gercek bir seyi biz bunu kabul etmiyoruz mu diyecek. Umarım iptal olur

• Soruyu doğru yapan biri olarak yazıyorum.Apaçık hatalı soru.Kim bilir bi soru neleri değiştirir.Kul hakkına girerlerse vebalini kim alacak,nasil ödeyecekler?

• Up

• up
  • Arkadaşlar bu soru iptal olacak zaten kültür ve limit yayınlarının zümreleri çoktan dilekçeyi göndermişler diğer kurumlar da göndermiştir bariz hatalı bir soru.
  • Bu soruya gerçekten sinir oldum. Hem maddeleri okumadan hiçbir şekilde bilemeyeceğimiz tuhaf bir soru soruyorsunuz hem de maddelerde, şıklarda olan her şey yazıyor. Bu durumda bu sorunun ne anlamı var? Tekalif-i Milliye emirlerini okumuş ve ezberlemiş bir insan olsam dahi yine yanlış yapacaktım. Ders kitabı bu işin hiçbir şekilde mazereti olamaz. Bu soru diğerleri gibi değil iptal edilmemesi çok büyük bir rezalet olur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.