Şimdi Ara

AYT MATEMATİK KAÇ KAYNAK????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
6.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm dostlar ayt matematikten 18-19civari yapiyorum mezuna kalacam busene..sizce ayt matematikten kac kaynak bitirmeliyim.ben 2tane yeterli diye dusunuyorum 345 ve acil matematik..sizce daha fazlasina gerek varmi heef +35

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• uppppp

• BİRİE 3-4 TANE faydasını gorursun .Ne kadar cozersen ama denemeyı ıhmal etmemelısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKSDELİSİ -- 5 Temmuz 2019; 20:28:8 >
  • Her seyin fazlasi zarar yeterli gerisini deneme ile götürürsün. Tm isen arttirabilirsin tabi

• O iki kaynak yeterli olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben sadece 3d çözüp fulledim 3dyi de tam bitirmedim
  • Bitirebildiğin kadar. Ayt matta ne kadar çok soru çözersen o kadar iyidir.
  • 345 ayt %80, ayt karekök %75 ve Çap LTİ - Trigonometri fasiküllerini %85 oranında bitirdim. Bunları tamamen bitirip üzerine 3D Çözüm + Acil ya da bir tanesini çözmeyi düşünüyorum. Hangisi daha çok işime yarar?
  • Ben 2 soru bankası + apotemi türev integral fasiküllerini çözmeyi düşünüyorum. Yeterli olur bence

• Buraksrts B kullanıcısına yanıt
    Hocam Namık Kemalin bir sözü vardır; at yalanı ... inanı. Bildin mi?

• Buraksrts B kullanıcısına yanıt
    yapma hocam senin eksik konun kalmamıştır kitap o kadar iyi mi bir de nasıl fulledin nereden çalıştın bravo

• İnsanlar baya boş atmış yok ne kadar bitirirsen o kadar iyi falan. Ciddi mi bu ya :D 3 kitap çözdüm ikisi bitmedi sadece biri bitti. Sonra 12 li ayt matematik denemesi çözdüm. 10-15 tane de genel ayt denemesi. Sadece bu kadar. 39-1 (ki o da dikkatsizlikten)
    Diyeceğim o ki konuları iyice öğren sonra deli gibi deneme çöz. Benim ihtiyacım yoktu çözmeye o yüzden az çözdüm. (Kibir olarak algılanmasın)
  • Ekleme yapayım: Bitmeyen o iki kitap dandik kitaplardı ondan. Kaliteli 2 kitap işini görür. Sonra paso deneme
  • Tavsiyem ayt konularını konu fasikülleri den bitirin.

• Bu sene abarttım ve hiçbir işe yaramadı emin ol baştan sona biten bir kaynak tüm soruları özümsenerek çözülürse bile yeterli olur ha ben mezuna kalırsam 2 tane çözeceğim sonra deneme lti için de fasikül falan cozerim önemli olan yapılan değil yapılmayan sorular geliştiren onlar zaten ve sınavda da önümüze deneme geliyor sonuçta. Yine de bu yazdığım şey bireysel bir şey kimisi tek kaynak çözer fuller kimisi 10 kaynak çözer yine yapamaz bu tamamen senin anlamana bağlı,sorularda muhakeme yapma ve o soruda ne kullanacağını kestirmene bağlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.