Şimdi Ara

Ayt matematik br mi mikail mi ACİL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar acil bir konu türev 4 ü bile yok mikailin integral zaten yok ne zaman yüklenir bilmem ama ayt ye yeni gireceğim için diğer konuları halledene kadar çıkarmı bilmem kaf4 çıktı bildiğiniz gibi ne yapsam lti yi

• Yardır BR den dostum
  • kaf iyimisizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xms2k X kullanıcısına yanıt
    zorlanırmıyım acabaya detaylı değil diyorlar neyin nerden geldiğini söylemiyor felan eğerki ben şu videoda söylemiştim derse kafa atarım adamı bulur kalbini yerim
  • yusuf0000 Y kullanıcısına yanıt
    Valla ilk senemde açık liseye geçmiştim LTİ yi hiç görmemiştim. Üstüne analitik geometri bilmiyordum.Buna rağmen LTİ den soru kaçırmıyordum. 0 dan anlatıyor yani için rahat olsun. Trigonometriyi de aynı şekil 0 dan anlatıyor.

NOT: Detaylı değil diyenler Allah'tan korksun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xms2k -- 4 Aralık 2019; 23:56:56 >
  • Arkadaşlar kaf 4 var elimde.Kitap olarak bundan iyisi yok.Bol bol soru var.Bunu çözerseniz pek bir şey çözmenize gerek kalmaz.Behzat hoca mantigiyla anlatiyor.

Ben 0 ım daha önce hiç görmedim diyen adama da uygun, (Geometriyi oturttum. fonksiyonlar konusunu sağlam oldu kaya gibi diyorsanız öyle geçin)Aksi halde yamulursunuz.

Limit zaten fonksiyon ve grafikleri,Türev ile analitikteki eğim konusu kalbi zaten,Integral desen geometrik şekillerin alani.Ona göre alın önce bu (Ha bu konular olmadan olmadan çozebilirsiniz ama anlamakta çok zorlanırsınız)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence mikail daha iyidir ama eksik konuları var
  • Neden daha iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mikail hoca gerek anlatım gerek fiyat bakımından daha makul ama dersler tam değil şuan yüzde ve kar zararı halletmiş duyduğuma göre hocayı sıkıştırıyorum sürekli büyük ihtimalle hız probu da bitirir ocak ortası gibi türev 4 gelir diye düşünüyorum ama geçen senelerden duyduğuma göre biraz kaynatabiliyormuş kaf 3 konularında pek alternatifin yok zaten br den başka ama fonksiyonu bir de mikail hocadan dinle öyle geç derim logaritma trigo falan mikail hocadan gelene kadar teytey sen 2.sınıfa geçersin bana kalırsa limit için mikail hoca kullanılabilir ama türev integral de aynı adamdan olsun derseniz br ile devam ettirebilirsiniz sınav için yeterli olur
  • daha detaylı güzel anlatıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.