Şimdi Ara

Ayt matematik br mi mikail mi ACİL!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
10
Cevap
1
Favori
389
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Ayt matematik br mi mikail mi ACİL!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    28 Mesaj
    arkadaşlar acil bir konu türev 4 ü bile yok mikailin integral zaten yok ne zaman yüklenir bilmem ama ayt ye yeni gireceğim için diğer konuları halledene kadar çıkarmı bilmem kaf4 çıktı bildiğiniz gibi ne yapsam lti yi

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

zorlanırmıyım acabaya detaylı değil diyorlar neyin nerden geldiğini söylemiyor felan eğerki ben şu videoda söylemiştim derse kafa atarım adamı bulur kalbini yerim
    |
    |
    xms2k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla ilk senemde açık liseye geçmiştim LTİ yi hiç görmemiştim. Üstüne analitik geometri bilmiyordum.Buna rağmen LTİ den soru kaçırmıyordum. 0 dan anlatıyor yani için rahat olsun. Trigonometriyi de aynı şekil 0 dan anlatıyor.

NOT: Detaylı değil diyenler Allah'tan korksun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xms2k -- 4 Aralık 2019; 23:56:56 >
    |
    |
    yusuf0000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben 0 ım daha önce hiç görmedim diyen adama da uygun, (Geometriyi oturttum. fonksiyonlar konusunu sağlam oldu kaya gibi diyorsanız öyle geçin)Aksi halde yamulursunuz.

Limit zaten fonksiyon ve grafikleri,Türev ile analitikteki eğim konusu kalbi zaten,Integral desen geometrik şekillerin alani.Ona göre alın önce bu (Ha bu konular olmadan olmadan çozebilirsiniz ama anlamakta çok zorlanırsınız)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    savas4000jsga

Neden daha iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kırmizi şortli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    karo33

Mikail hoca gerek anlatım gerek fiyat bakımından daha makul ama dersler tam değil şuan yüzde ve kar zararı halletmiş duyduğuma göre hocayı sıkıştırıyorum sürekli büyük ihtimalle hız probu da bitirir ocak ortası gibi türev 4 gelir diye düşünüyorum ama geçen senelerden duyduğuma göre biraz kaynatabiliyormuş kaf 3 konularında pek alternatifin yok zaten br den başka ama fonksiyonu bir de mikail hocadan dinle öyle geç derim logaritma trigo falan mikail hocadan gelene kadar teytey sen 2.sınıfa geçersin bana kalırsa limit için mikail hoca kullanılabilir ama türev integral de aynı adamdan olsun derseniz br ile devam ettirebilirsiniz sınav için yeterli olur
    |
    |

daha detaylı güzel anlatıyo
    |
    |
    savas4000jsga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.