Şimdi Ara

AYT Kimya icin sb veya deneme önerisi postu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta gayet açık, tek benim değil herkesin yararlanabileceği bir konu olsun (Güncel olan).

Özellikle 11. sınıf kimya konularında özdebirdeki soruları görünce unuttuğumu farkettim. kçç, asit-baz gibi. bunlar için fasikül mü almalıyım, deneme mi, yoksa soru bankası mı? Ne önerirsiniz?

• Aydın,Palme,Orbital(kendim bakmadım sadece duydum) ayrıca tyt için 345 ayt çıkar mı bilmiyorum. Bunlar kimya için güvenilir kaynaklar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kimya bence baya kek ders geçen sene aydın çözdüm ama çok kasıntıydı palme yeterli olur diye düşünüyorum üstünede bir de kimya özelden organik ekleyin onun üstünede herhangi bi organik fasikülü çözün sıkıntınız kalmaz
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    zaten kimyayla pek bir sorunum yok allaha sukur, sadece unuttuğumu hissettirdi o yuzden danisayim dedim sağolun

• TinyHerkul T kullanıcısına yanıt
    hocam palmenin soru çözümleri yok diye biliyorum, mezunum kütüphane-ev yapiyorum benim için sıkıntı olabilir, var midir cozumleri

• Bu sene 11e 2 idi tek sarmal cozmustum.Bu sene 345i bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimci_arkadas

hocam palmenin soru çözümleri yok diye biliyorum, mezunum kütüphane-ev yapiyorum benim için sıkıntı olabilir, var midir cozumleri
    palmenin kendi mobil uygulamasında var bi inidirip bakın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.