Şimdi Ara

AYT IPTAL EDILMESI GEREKEN TARIH1 SORUSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Benim aklıma at geldi hocam o yüzden ben de motorlu taşıtlar yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bremisch B kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde yaptım ben de hocam zaten o zamanlar atatürkün bile arabaya binmesi çok büyük bir olay gözükürken halkta nasıl motorlu taşıt olacak diye düşünmüştüm neyse itirazımı edelim bari ben ankaradayım yarın götürücem dilekçeyi
  • Arkadaslar Ankara'da olan baskalari da dilekce goturebilir mi? 8 No lu tekalifi milliye emrinde net olarak "telefon makinesi" ifadesi geciyor. Eksi de de baslik acilmis zaten, ne kadar cok dile getirip itiraz edersek şansımız o kadar fazla olur. Benim buldugum kaynak (makale) google a Mehmet Kayiran Tekalifi Milliye Emirleri yazinca cikiyor.

• Yararlı konu up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskaca

Arkadaslar Ankara'da olan baskalari da dilekce goturebilir mi? 8 No lu tekalifi milliye emrinde net olarak "telefon makinesi" ifadesi geciyor. Eksi de de baslik acilmis zaten, ne kadar cok dile getirip itiraz edersek şansımız o kadar fazla olur. Benim buldugum kaynak (makale) google a Mehmet Kayiran Tekalifi Milliye Emirleri yazinca cikiyor.
    up
  • soru alenen yanlışken neden gündeme gelmediğini anlamıyorum. üstelik ayt'deki bir netin bile önemi bu kadar fazlayken
  • emirlerde telefon makinesi ve kablo yazıyor. kesinlikle hatalı bir soru
  • Selami yalçın hocamıza sordum. Sorunun sıkıntılı olduğunu ama iptal edilecek düzeyde olmadığını söyledi. Geçen sene de hatalı 2 tane soru olmasına rağmen iptal edilmemişti. Emeklerimiz emanetinizdir...........

• meduck kullanıcısına yanıt
    bence bu seneki soru biraz daha farklı çünkü ayrıntı ve ders kitabında bile doğru düzgün bahsedilmeyen bir soru söz konusu. tekalif-i milliye emirlerinde de açıkça yanlış olduğu görülebiliyor. mesela cevabı tapo kağan olan soruya da itiraz ediliyor ancak o soruda doğru kabul edilebilecek ve öne çıkan bir cevap var. işte bu soruda o yok
  • beyler ben bugün gidip dilekçeyi verdim posta göndersem yetişir mi diye düşünenler için ösymnin hemen yanında ptt binası bar
  • ayt tarihte 3 tane boyle.soru var sanirim. ama benim.anladigim.osym iptal edilen tyt mat sorusu gibi bariz bilimsel olarak hatali degilse iptal etmiyorlar...Sanmiyorum tarih testinden hicbir soru iptal edilecegini

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Bariz bilimsel hata var. Tekalif-i Milliye emirlerinde telefon makinesi yazıyor. Diğerlerinde aynı durum yok

• kevdwe K kullanıcısına yanıt
    ben buna bir sey demedim ki osym nin izledigi yol bu.Matematik ve fen haric pek soru iptal etmiyorlar.Yoksa mesela kapikulu sorusu falan da yanlis iptal edilmeli ama etmezlsr

Yorum sorularını iptal etmek için açık bir gerekçe olamaz. Örneğin o soruda bir şekilde yeniçerilerin öneminin arttığı çıkıyor. Ama diğeri bir bilgi sorusu ve doğru olup olmaması tamamen nesnel. Maddelerin içerisinde vardır ya da yoktur. Matematikten pek farkı yok

Bu arada size herhangi bir lafım yok, yanlış anlaşılmasın. Demek istediğinizi anlıyorum ama diğer sorularla arasında bir fark olduğunu düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.