Şimdi Ara

Aynı Karede Farklı Poz Nasıl Yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
2.372
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Tasarım ve grafik >> Grafik >> Aynı Karede Farklı Poz Nasıl Yapılır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2959 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,
    Bugün iphoneumdaki clonecamera programı ile aynı karede farklı şekilde arabanın resmini çekmek istedim.Biri başarılı oldu diğeri iyi olmadı.

Ben yarın 4 tane pozla deneyeceğim 2. fotoğraftaki gibi olursa okadar emek boşa gider..
    Canon 600D fotoğraf makinem var photoshopu çok az hatta hiç bilmiyorum.Photoshopla yapılırsa daha gerçekçi olur diyorlar.CS6 yı indirdim nasıl yapabilirim?
    Az önce saat kutusuyla deneme yaptım
    Tripoda koydum makineyi 2 tane fotoğraf çektim birinde saat kutusu farklı yerde diğerinde farklı yerde olacak şekilde.sonra photoshopu açtım
    2 resmi ekledim sonra sağ tıklayıp yerleştir dedim,
    sonra opaklığı kıstım alttaki resimdeki saat kutusuda gözüktü
    sonra yakınlaştırdım y tuşuna bastım fırçalamaya başladım.tam oldu diyordumki birşeyi farkettim.saat kutusunn gölgesi gözükmemiş.
    Şöyle birşey yapabilirmiyiz?
    saat kutusunun gölgesiyle beraber etrafını çizip içini photoshop kendisi fırçalayamaz mı ?böyle bir özellik var mı yani?
    iphone daki program öyle yapıyor.2. fotonun etrafını elinizle çiziyorsunuz içini fırçalıyor ve diğer fotoğrafla birleşiyor.
    Yardım için teamwieverdan yardım edecek arkadaş olursa çok sevinirim birkaç dakikasını ayırırsa..
    saygılar

|
    |
    İşlemci: i5 9600Kİşlemci Soğutucu: H115i Pro RGB Ekran Kartı: MSI VENTUS RTX 2080 Ti Anakart: Maximus XI Formula Psu: Corsair HX1200 Kasa: Phanteks P350x Ram: HyperX Predator DDR4 RGB 2x8GB 4000mhz Monitör: Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz Mouse: Razer Naga Trinity Klavye: Logitech G15 Kulaklık: Razer Hammerhead V2 Pro

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.