Şimdi Ara

AYLIK YAKIT GİDERİNİZ NE KADAR? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
1
Favori
2.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylık 800 km yol şehir içi Edirne trafik dur kalk yok 5.0 lt dizel 40 lt dizel tuketiyorum oda 152 civarı tutar....
    Araç ford Turneo Cuorior

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004 Hyundai Accent LPG ayda 3 defa depoyu dolduruyorum. 1 depo ile toplam 200-260 km arası gidiyorum. Aylık toplam yakıt giderim gaz+benzin:150 tl.
    Memnunum çok şükür.
  • 350-400 sanırım. işe servisle gitmeme rağmen
  • Ortalama 1.500 tl transporter uzun sasi 1.9 motor
     AYLIK YAKIT GİDERİNİZ NE KADAR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marikcan -- 6 Aralık 2015; 22:54:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokalipta

2013 model Mercedes capacity kullaniyorum. aylik 77 TL yakıyor. Çok hesaplı hepinize tavsiye ederim

Boşta mı gidiyorsunuz?

• Astra h kasa. 1.6 lpg aylık ortalama 100 civarı. Ama ben pek kullanamıyorum. Son 6 ayda 3500 4000 km arası yol yapmışım. Yaklaşık 200 km yolu 30 35 tl arası lpg ile gittim. Lpg litresi 2.120 iken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exkalibur12 -- 6 Aralık 2015; 23:48:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremyan

sizinle alakası yok ki israfın her türlüsü haramdır zaten bunu bilmeyen mi var.
    beddua etmedim çok sevdiğim kardeşim gibi sevdiğim bir arkadaşım vardı o kadar çok araba alıp satıyordu o kadar geziyorduki şu an 5 kuruşa muhtaç .hep uyardım ama iş işten geçmişti.
    ve böyle yapanların sonunu hep böyle görüyorum ve örnekleride çok günlük hayatımızda.

Hocam valla hayata bir kere geliyorum ve istediğim şekilde yaşamayı düşünüyorum o yüzden herkesin bindiği b sınıfı " az yaksın çok kaçsın " araçlara kanım ısınmıyor. Ne bileyim herkesin bindiği b sınıfı araçlar bana hitab etmiyor, sizin arkadaşınız kötü bir örnek bence o yüzden hakkı ile kazanıp hakkı ile harcayan benim gibi kişilere bu kafa yapınız ile haksızlık ediyorsunuz.

• 100~150 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marikcan

Ortalama 1.500 tl transporter uzun sasi 1.9 motor
     AYLIK YAKIT GİDERİNİZ NE KADAR?

Ede notin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: apokalipta

2013 model Mercedes capacity kullaniyorum. aylik 77 TL yakıyor. Çok hesaplı hepinize tavsiye ederim

Boşta mı gidiyorsunuz?

bknz. mercedes capacity

edit: hocam trolledim konunuzu ama kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokalipta -- 7 Aralık 2015; 1:02:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

Clio 2005 1.5 dci 600 km ortalama 100-110 tl

Muhtemelen sehirdisi. Şehiriçi öyle yakamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: buraksnbl

Astra h kasa. 1.6 lpg aylık ortalama 100 civarı. Ama ben pek kullanamıyorum. Son 6 ayda 3500 4000 km arası yol yapmışım. Yaklaşık 200 km yolu 30 35 tl arası lpg ile gittim. Lpg litresi 2.120 iken.

Şehir ici mi sehirdisi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: dardanel16

senelik 11 bin km yaparım lpg ile aylık 150 tl yakıt giderim var. t jet 165 hp bravo,eşimin yıllık 8 bin km palio 1,3 mjet aylık 130 civarı dizel.

hocam t-jet nasıl 165 hp oluyor ? 120 hp değilmi ? Birde yakıtı nasıl bravonun detaylı olarak açıklarsanız sevinirim. mesela 1 litre lpg ile ş.içi yada dışı kaç km gidiyor.
  • Aylık 7200 km şirket ödüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100-200 linea 1.3

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

Clio 2005 1.5 dci 600 km ortalama 100-110 tl

Muhtemelen sehirdisi. Şehiriçi öyle yakamaz

Mazot lukoilden suan 3.40 ve yaz verisini soyledim hocam gayet sakin kullanimda.Ve sehir ici degerim uzun yolda 90 la gidip 14 kurus yaktigimi biliyorum ama kis gunu soguk motor kis lastigi 19-20 kurusu goruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

Aylık 7200 km şirket ödüyor.

Kamyon,otobüs,servis vb şöförüsün sanırım. 1 saatte 100km gitsen. 7200km /60 =120 saat 120/20=6 saat günlük yol. İmkansiz bir olay calisan biri icin

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: dardanel16

senelik 11 bin km yaparım lpg ile aylık 150 tl yakıt giderim var. t jet 165 hp bravo,eşimin yıllık 8 bin km palio 1,3 mjet aylık 130 civarı dizel.

hocam t-jet nasıl 165 hp oluyor ? 120 hp değilmi ? Birde yakıtı nasıl bravonun detaylı olarak açıklarsanız sevinirim. mesela 1 litre lpg ile ş.içi yada dışı kaç km gidiyor.

150 hp sport chip box ile 165 t jetler lpg ye uyumludur zavolli pan enjektörler ile çok daha uyumlu ve sesiz sakin kullanım 8.5/9 lt yi geçmiyor.şehir dışı 7.5 lt altına düşer tabii yol trafik yük mevsim katarsanız 0/5 lt oynama olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel16 -- 7 Aralık 2015; 8:20:06 >
  • Her gün 110 km yol gidiyorum haftanın 5 günü jetta varken ört tüketim 5.5 6 arası 100 tl ye 4 defa gidip e geliyordum.ayda total 600 lirayı buluyordu şehir içi vs şu anda aracım yok astra h lpg otomatik aldım gibi bakalım o n kadar yakacak

• Büyük çoğunlupu Şehirler arası. Şehir içinde denemedim hiç km ne kadar yakar diye

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.