Şimdi Ara

Aylardır yapamadığım internet sorunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamün aleyküm beyler ben bundan bir buçuk ay öncesinde törene üzerinden oyun indiriyorum ama indirirken indirme hızı beni pek tatmin etmedi utorrentin ayarlarıyla oynadım.port numarasını değiştirerek indirme hızını arttırmaya çalışıyodum az çok bişeyler farkettikten sonra kurcalamayın bıraktım.oyun indi bi güzel kurup oynadım 2 gün internetin yüzüne bile bakmadım.oyun bitikten sonra devamlı oynadığım oyun olan leafue of legends i açtım oyun yükleme ekranında hata verdi normalde nadiren verir bu hatayı yeniden yükleye basınca oyun açılır ama bende hep hata verdi vede tarayıcıda gezinirken bazı sitelerin hiç açılmadığını bazılarının ise çok yavaş açıldığını gözlemledim.eve telefoncu çağırdım onlarda beceremeyip gittiler. Ama şu var ki telefondan veya başka bilgisayardan giremediğim sitelere girebiliyorum.sırf bu olay yüzünden format attım,yeni modem aldım ama hiçbir şekilde fayda etmedi yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada İnşAllah doğru yerde konu açmışımdır 😀😀. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunumu çözdüm .çözüm ise ağ bağdaştırıcısını kaldırıp yeniden yükledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler azmin zaferi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.