Şimdi Ara

Aykut Kocaman ve Volkan Demirel gönderilmeli!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Büyük başkan Ali koç umarım aykut kocaman ve volkan demirel'i de gönderir

volkan zaten çok seviyodu aziz'i. onunla beraber gidebilir

td olarak da ben şahsen YABANCI bir TD istiyorum. ama türk olacaksa eğer kesinlikle Ersun Yanal olmalı

Ama gönlümden geçen, ALMAN bir TD gelmeli

• umarım güzel genç yetenekler getiririz takıma

alman bir td bu takımı uçurur ama başta kaleci olmak üzere birçok takviye lazım
  • aykut istifa diye haberler var ama doğrumu bilmiyorum. hadi yine iyisiniz eğer doğruysa

volkan demirel de giderse fenerbahçe çağ atlar
  • volkana jübile teklif etceklermiş galiba böyle haberler var

harbi bu adam hala nasıl oynuyo fenerde bu yetenekle hayret, sıradan bir kaleci artık.
  • ben bir gsli olarak volkan demireli beğeniyorum. o varken nasıl olsa fener sampıyon olamıcak, sezon başında nasıl goller yiyordu
  • Volkan yedek kalmalı bence onu kesecek kaleyi devredeceğin iyi bir kaleci getirip volkanı yedeğine çekebiliriz.
    Volkanı da yollar isek iki kaleci almak zorunda kalacağız.
    Ayrıca volkanı sevmeyen rakip taraftarlar. Son yıllarda rakip taraftarlara şirin gözükmek için baya çaba sarfediliyor. Ama unuttuğunuz bişi var azizde gitse volkan da gitse adamlarda ki fenerbahçe düşmanlığı bitmeyecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Volkan yedek kalmalı bence onu kesecek kaleyi devredeceğin iyi bir kaleci getirip volkanı yedeğine çekebiliriz.
    Volkanı da yollar isek iki kaleci almak zorunda kalacağız.
    Ayrıca volkanı sevmeyen rakip taraftarlar. Son yıllarda rakip taraftarlara şirin gözükmek için baya çaba sarfediliyor. Ama unuttuğunuz bişi var azizde gitse volkan da gitse adamlarda ki fenerbahçe düşmanlığı bitmeyecek.
    direk as kaleci alınmalı
    volkanı zorlayacak diye kameni aldılar ama noldu? balon çıktı

volkanı zorlayacak biri değil, direk 11 oynayacak biri alınmalı. hatta genç olursa ve bazen kötü performans bile gösterse sürekli oynatılmalı
    volkan devri bitti
  • Forvet10 kullanıcısına yanıt
    Bende farklı birşey söylemiyorum kaleyi volkandan devralacak bir kaleci almak lazım.
    Volkanı göndermek için gönderip kameni gibi biri gelse neye yarar.
    As kaleci+volkan yedek olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Bende farklı birşey söylemiyorum kaleyi volkandan devralacak bir kaleci almak lazım.
    Volkanı göndermek için gönderip kameni gibi biri gelse neye yarar.
    As kaleci+volkan yedek olmalı.
    genç kaleciler vardır ya illa gelecek vadeden. kameni gibi paraya doymuş birini almasınlar
    hatta gidip bursadan harunu falan da almasınlar. ben mutlaka yabancı kaleci alınmasından yanayım
  • KAdroda mutlaka 1 yerli kaleci bulunmak zorunda...

Volkanı yolladın ybancı kaleci aldın eyvallah... En az onun kadar iyi bir yerli 2. kaleci daha alman gerekiyor...

O gitsin bu gitsin ... FM de bile liglere göre kurallar değişiyor bizimkiler sözde futbol takip ediyorda yorum yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

KAdroda mutlaka 1 yerli kaleci bulunmak zorunda...

Volkanı yolladın ybancı kaleci aldın eyvallah... En az onun kadar iyi bir yerli 2. kaleci daha alman gerekiyor...

O gitsin bu gitsin ... FM de bile liglere göre kurallar değişiyor bizimkiler sözde futbol takip ediyorda yorum yapıyor
    ospina iyi bir seçenek olabilir. kameni gibi yedek bekleyecek kaleci de değil
  • Kalebet çekim hizi 7 dk

Aykut Kocaman ve Volkan Demirel gönderilmeli!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkan ilk 11 oynarsa fenerbahce bu sezonda şampiyon olamaz

futbolda en önemli mevki kalecidir. volkan'ın yerine as 11 oynayacak adam bulamassanız geçen sezon oldugu gibi yine biz rahat şapmiyon oluruz. bjk zaten saymıyorum bile rakipten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.