Şimdi Ara

Ayın 22'si ve 1 gün kaldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bızım saatımızle 23 ocak 03:00 da acılması gerekıyo bakalım acılacakmı hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azrail2306 -- 22 Ocak 2006 15:53:18 >

• yanlıs söledin 24 ocak sabah 3te açılması gerekio
  • En doğrusu yarın öğleden sonra 5 te açılması lazım.Ama benim hiç ümidim yok açılmicak.
  • kapanma işlemi kore saatine göre 15:00 da olmuştu ve türkiyede saat 08:00 da olmuştu...buna göre saat 15:00 da ise açılma biz sabah saat 08:00 da oynıyabiliriz...
    kore serverlarıda saat 09:00 da (kore saati) açılmıştı ve oda gece saat 02:00-03:00 a denk geliyor... eğer saat 09:00 da açılırsada 24 ocak günü saat 02:00-03:00 arasında oynayabiliriz

tabi açılırsa

kal online oynuyorum oda güzel tavsiye ederim sro da çok zor kasılıyor kalda lv18 oldum bile
    bence onu oynayın

• kal sıkıo yaw sıkıldım onu oynamaktan bide çok fazla bug var benim adam bi keresinde deniz kıyısında takıldı kaldı ben nie öle duruom die gelenlerde kaldı sonra /suicide yaptım o da alttakinden %20 aldı
  • beklemekten bikkinlik geldi yaw, ogame'yi tekrar actim. sagda solda kalan metalleri toplayayim bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: tool

beklemekten bikkinlik geldi yaw, ogame'yi tekrar actim. sagda solda kalan metalleri toplayayim bari

aynen bende ogame 'e tekrar basladım bekle bekle nereye kadar
  • arkadaşlar bugün kore saatine göre ayın 23 ü ve saat şuan itibariyleb 05.18 serverin açılmasına 24 satten az kaldı yani
  • tarihi 24 ocak dio bakalım açılcak mı 24 saatten az kaldı dion ama saat olarak kaç bilio musun belki 4 te belki 10 da açılcak yani tam 24 saatten az kaldı denilemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseus_35 -- 22 Ocak 2006 22:35:00 >
  • Yani hangi gün kaç gibi açılır??!?!
  • Yarım saatte bir tıklamak bünyeye zarar veriyor biliyor musun?
  • bilmez olur muyuz bizde oyunun kapandıından beri ha açıldı ha açılacak die sabahlıoduk yani salı günü açılması lazım
  • ben artık basmıyorum...arkadaşa msn'de aha açılmış diyorum..safcık hep yututoryüreyim dayanmıyor o manzarayı görmeye(hata vermesi)..

ben KO'ya yeniden başladım, lvl30 oldum sıkıldım bıraktım

• dayan dostum sunun surasında ne kaldıkı hepımız sevınecegız bıraz daha dayanın :d
  • öhöm..

SON 18 dakika 6 saat...
  • çok az kalmıs yine açılmassa ben bu korelileri .... neyse söylemiyim bide açılır fln

eh bekliyelim artık 18 saat 10 günden sonra çok az bile

• söyle söyle içinde kalacağına forumda kalsın

ya var mı öyle bir ihtimal..SO açılacak da biz de görecez..ben millet gaza gelsin diye öyle dedim
  • yok ben onlarla özel görüsürüm

açılması lazım o kadar resmi sitede yazmıslar 24 ocak die
  • evet beyler koreli kız resmi aramaya başlayalım...akşam lazım olabilir(uzun zamandır forumda olanlar-yada eski konuları okuyanlar anladı)
  • açmazlarsa oyunu bizde böle protesto ederiz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.