Şimdi Ara

Ayda 10 TL veremem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Spotify, Deezer gibi uygulamaları kullandım çok hoşuma gitti ama paralı olması beni üzdü. Bunların apk vs alternatifleri var mıdır? Üyelik bana biraz saçma geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 tl verilmeyecek para değil ki. Düşünün biri sizin için uygulamanın kodlarını yazıyor, diğeri uygulamanın bağlı olduğu hostu veritabanını ayarlıyor, depolama alanlarını kontrol ediyor. Şarkıları listeliyor, sıralıyor. Diğer konu şarkıyı yapmak için verilen emek. Çağımızın en büyük sorunu zaten emeğe saygı konusu.
  • 10 tl verilmeyecek para değil ki. Düşünün biri sizin için uygulamanın kodlarını yazıyor, diğeri uygulamanın bağlı olduğu hostu veritabanını ayarlıyor, depolama alanlarını kontrol ediyor. Şarkıları listeliyor, sıralıyor. Diğer konu şarkıyı yapmak için verilen emek. Çağımızın en büyük sorunu zaten emeğe saygı konusu.
  • Maalesef, mecburen ücretsiz alternatiflerine yönelmek zorundasınız ancak onlar da spotify kadar kullanışlı gelmez eğer alıştıysanız. Çevrenizde de kullanan varsa aile hesabı alabiliyorsunuz 20 liraya 6 kişiye kadar kullanım veriyordu yanlış hatırlamıyorsam yani 3-4 liraya getirmiş oluyorsunuz öyle bir imkanınız varsa tabi.
  • 10 TL dediğin 3$ bile değil adamların çokta umrunda değil türkiye marketi kıyak geçiyorlar hala
  • 10-15 gibi bir rakama gerçekten değiyor.Eğer öğrenci iseniz ilk 1 yıl 7 lira ben aldım gayet memnunum. İnternette gezerken bile adamlar arkada çalsın adında bi liste oluşturup veriyor. Parasını misli misline hak ediyor.
  • parasını hak ediyor
  • SoundCloud var yerini tutmaz ama sen bilirsin. Benzer bir arkadaş aylardır 15TL vermemek için ücretsiz VDS arıyor.
  • ben kullanmıyorum ama kullanmak istersen google a spotfy mod apk yaz envai çeşit bulabilirsin. Ben biraz araştırdım çevrim dışı haricinde tüm isteklerini karşılar
  • 5 kişi ortaklaşa aile paketi alabilirsiniz, kişi başı yıllık 50 TL oluyor. Şahsen öyle kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.