Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ayarlı Fikstür

39
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Ayarlı Fikstür
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1360 Mesaj
      09 Nisan 2012 14:36:51
      Ben bir ayar olduğunu sanmıyorum tamamen tesadüf bu fikstür fener için iyi değil ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      09 Nisan 2012 15:36:19
      Ben hiçbir şekilde ayar olduğunu zannetmiyorum ama daha fikstür çekilmeden G.Saraylı arkadaşlar bizim lehimize çekileceğini hatta Lig Tv'nin çoktan gönderdiğinden bahsediyordu.Ya yazdıklarını unuttular yada ikiyüzlülük peşindeler.
      09 Nisan 2012 15:40:24
      Ne fikstür ne şike iddiaları hiçbişey bizi şampiyonluktan alı koyamaz.taraftar-takım ilişkisi nasıl olur bütün dünya gördü.zaten bu takımın buralarda olması bile müthiş birşey.hem ne demişler şerefli ikincilikler,şampiyonluktan daha değerlidir.
      |
      |
      09 Nisan 2012 15:42:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

Ben hiçbir şekilde ayar olduğunu zannetmiyorum ama daha fikstür çekilmeden G.Saraylı arkadaşlar bizim lehimize çekileceğini hatta Lig Tv'nin çoktan gönderdiğinden bahsediyordu.Ya yazdıklarını unuttular yada ikiyüzlülük peşindeler.

Olayın sizle pek alakası yok aslında.Bu düşüncede olan arkadaşların düşüncesi şu ligtv para kazansın diye heyecanın son haftaya kadar taşınacağı söylentisi heryerde konuşuluyordu.Yani olay ne yazık ki kapitalizmin getirisi, takımlarda bu yüzden birbirine düşüyor.

Buarada konuya gelirsek ben yayını izlerken geri çektim öyle birşeye rastlamadım, ama şöyle olmuştur ekrandaki son dakika yazısı sabitken yayın geriye gitti arada o esnada fazla geriden aldılarsa kura çekimini göstermiş olabilirler tekrardan.Yani burdan ayarlanmış diye mantık çıkmaz, ama dünkü biletix mevzusundan sonra bunu demişsen ona katılırım adamlar tarihle vermişlerdi çünkü :)

Ekrandaki olay sadece kafanızı karıştırmaya yarar şimdi o ekranda son dakika yazısı varken içerdeki karede manisa-gs manisa görüntüsü de verebilirler ozaman ne olacak ooo daha maçlar bitmeden mi kuralar belli oldu dencek
      |
      |

• Yüzbaşı
      619 Mesaj
      09 Nisan 2012 15:44:02
      Kırmızı kart cezaları süper finalde geçerli olmayacak diye biliyorum öyle değil mi?
      09 Nisan 2012 15:46:38
      quote:

Orijinalden alıntı: bass strings

Kırmızı kart cezaları süper finalde geçerli olmayacak diye biliyorum öyle değil mi?

bu haftasonundaki bjk-gs maçında sizde egemen ve almedia bizden de emre çolak oynamayacak.Yani kırmızı kartlar geçerli, sadece sarılar sıfırlancak.
      09 Nisan 2012 15:50:45
      quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

bu haftasonundaki bjk-gs maçında sizde egemen ve almedia bizden de emre çolak oynamayacak.Yani kırmızı kartlar geçerli, sadece sarılar sıfırlancak.

Off kötü olmuş.
      09 Nisan 2012 15:56:04
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Off kötü olmuş.

egemen açısından evet açıkcası ben sizde mustafadan daha çok çekiniyorum almediaya göre onun için birşey diyemem ama egemen sağlam defans cidden keşke onuda biz alsaydık zamanında
      |
      |

• Binbaşı
      1318 Mesaj
      09 Nisan 2012 17:45:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

trabzonspor'un seyircili oynacağı tek maçın fenerbahçe maçına denk gelmesi nasıl bir tesadüftür?

ayarlanmış şampiyonluğunuz hayırlı olsun galatasaray

Senden beklemezdim hocam..

|
      |
      09 Nisan 2012 17:51:01
      Daha dün akşam Digiturk ligimize kendince ayar veriyor dediğimde Fenerliler eyvallah diyordu, şimdi de başlamışlar "auuuuuvvvvvv" demeye. Biz bunları daha önceden konuşurken neredeydiniz!?
      |
      |
      09 Nisan 2012 17:55:14
      şampiyon gs işte yırtınmaya gerek yok süper fikstürü var zaten 5 puan önde ayarlanmış ayarlanmamış orası ayrı ama gerçek bu
      |
      |
      09 Nisan 2012 18:17:09
      Artık her şeyin ayarlandığını düşünüyoruz. Neden acaba?
      |
      |

Galatasaray
    • Yüzbaşı
      340 Mesaj
      09 Nisan 2012 18:19:58
      Son maç gs ile bizim aramızda eğer gs bizim statda şampiyonluk kutlaması yaparsa kan çıkar ordan.

|
      |
      09 Nisan 2012 18:28:11
      Ya şaka mısınız oğullar siz? Her şeye bahaneniz var anasını satayım.
      |
      |
      09 Nisan 2012 18:31:31
      Son macin fb gs olacağını tahmin etmeyen yoktu sanırım.

|
      |
      09 Nisan 2012 18:50:22
      quote:

Orijinalden alıntı: tergen

Trabzon önünde seyirciyle oynamak rakibi değil Trabzon'u strese sokuyor. Keşke Trabzon maçımız seyircisiz olsaydı.

tabi senin kalecine bıçak atılmıyor topa konsantre olmak istediği anda yanına su şişesi düşmüyor.
      konuşmak kolay sizin açınızdan ben hala diyorum volkanın o maçta o kaleyi koruması doğru değildi
      kim olursa olsun konsantre olamaz düşünsene her an ensenden bir cisim gelecek diye bir beklenti içindesin
      ve koruman gereken bir kale var.
      10 Nisan 2012 08:29:08
      quote:

Orijinalden alıntı: garrote

quote:

Trabzon önünde seyirciyle oynamak rakibi değil Trabzon'u strese sokuyor. Keşke Trabzon maçımız seyircisiz olsaydı.

tabi senin kalecine bıçak atılmıyor topa konsantre olmak istediği anda yanına su şişesi düşmüyor.
      konuşmak kolay sizin açınızdan ben hala diyorum volkanın o maçta o kaleyi koruması doğru değildi
      kim olursa olsun konsantre olamaz düşünsene her an ensenden bir cisim gelecek diye bir beklenti içindesin

Kalecinin konsantresi bozulsun diye üzerine çakı atan bir taraftar zihniyetini rakı şişesi atan bir taraftar zihniyetine mi anlatıyorsun ?

Tuuu senin zihniyetine, öğrenemedin mi hala sen onların üstün ahlak ve seyirci bilincine ulaşamazsın.

• Yarbay
      2068 Mesaj
      10 Nisan 2012 17:24:44
      quote:

Orijinalden alıntı: diabolicfb

quote:

Orijinalden alıntı: garrote

quote:

Kalecinin konsantresi bozulsun diye üzerine çakı atan bir taraftar zihniyetini rakı şişesi atan bir taraftar zihniyetine mi anlatıyorsun ?

Tuuu senin zihniyetine, öğrenemedin mi hala sen onların üstün ahlak ve seyirci bilincine ulaşamazsın.

fırçayı gene bizmi yedik şimdi
      |
      |

• Yüzbaşı
      379 Mesaj
      26 Kasım 2012 11:18:32
      Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      26 Kasım 2012 11:20:57
      Neden up yaptın konuyu

|
      |
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.